seksowna kobieta w okularach

Co działa na facetów jak magnes? 15 magnetycznych cech kobiet

Przyjmuje się, że dla mężczyzn najważniejszy jest wygląd kobiety. Oczywiście, że są oni przede wszystkim wzrokowcami, jednak zwracają także uwagę na charakter i zachowanie kobiety. Jakie więc zachowania dziewczyn działają na facetów jak magnes? Przedstawiamy 15 cech kobiet, które sprawiają, że mężczyzna nie będzie mógł przejść obok niej obojętnie.

Co działa na facetów jak magnes? 15 kobiecych cech i zachowań

Oczywiście mężczyźni przede wszystkim zwracają uwagę na urodę kobiety, jednak, jeśli nie “podpasują” im one charakterem to absolutnie nie będzie z tego związku na zawsze. Istnieje wiele cech i zachowań kobiety, które sprawiają, że mężczyźni szaleją na ich punkcie i zrobią wszystko, by została ona ich partnerką na zawsze.

1. Cierpliwość

Panowie bardzo sobie cenią cierpliwość u kobiety. Zwłaszcza na początku znajomości, gdy starają się oni zrobić na niej bardzo dobre wrażenie, robiąc i mówiąc przy tym same głupie rzeczy. Jeśli dziewczyna okaże mu cierpliwość i zrozumienie obracając jego wpadki w żart, ten na pewno to doceni.

2. Skromność

Taka cecha u kobiety jaką jest skromność sprawia, że przyciąga ona do siebie mężczyzn jak magnes. Panowie unikają dziewczyn, które są głośne i aroganckie oraz tych, które mają zbyt wysokie mniemanie o sobie. Bardzo ważne jest, by nie pomylić tej cech z nieśmiałością, ponieważ nie ma to z nią nic wspólnego. Kobieca skromność jego ogromną wartością, której poszukuje!

3. Wrażliwość

Kobieta jako “płaczka”, które wylewa łzy na każdym kroku, a kobieta wrażliwa to dwie różne cechy. Panowie bardzo cenią sobie wrażliwość u pań, a gdy dodatkowo są dobre, czułe, pomocne i empatyczne to działają one na niego jak magnes. Dzięki takim cechom nie będzie on w stanie przestać o niej myśleć i rozmiękczą one serce każdego twardziela.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak rozpoznać, że on Ciebie pragnie? 10 objawów pożądania u mężczyzn

4. Niezależność

Jakie cechy działają na faceta jak magnes? Otóż jedną z nich jest kobieca niezależność. Gdy dziewczyna potrafi się sama utrzymać i radzi sobie z codziennymi obowiązkami to oznacza, że nie potrzebuje męskiego ramienia. Mimo, że panowie chcą mieć kobiety, o które będą mogli dbać i się nimi opiekować to na pewno docenią ich niezależność. Ta cecha najprawdopodobniej sprawi, że będzie on jeszcze bardziej się o ciebie starał i jeszcze bardziej będzie chciał jej zaimponować.

5. Życzliwość

Kobieta, która jest naturalnie życzliwa nie musi się za bardzo starać, by być miłą i wdzięczną. Życzliwość to cecha, która przyciąga mężczyzn jak magnes. To co wyróżnia ją pośród setek innych dziewczyn to takie cechy jak serdeczność, uprzejmość i serdeczność, a co najważniejsze jest to, że wypływają one z niej całkiem spontanicznie.

6. Inteligencja

Każdy mężczyzna chce mieć kobietę, która będzie inteligentna. Cecha ta sprawia, że takie oczytane kobiety, interesujące się wieloma dziedzinami są dla nich najzwyczajniej ciekawe. Zawsze mogą oni z nimi o wszystkim porozmawiać. Dodatkowo kobieta, która jest inteligentna zna się na żartach i szybko je wyłapuje, ryzyko, że będzie “strzelała fochy”, jest znikome. Mądra kobieta przyciąga mężczyznę jak magnes, niczym uroda.

kobieta w okularach

7. Zna swoją wartość

Jakie kobiet działają na mężczyzn jak magnes? Przede wszystkim te, które znają swoją wartość. Kobieta z klasa nie tylko potrafi odpowiednio się ubrać, ale również dba o swój rozwój duchowy. Sama dla siebie jest bardzo wartościowa i docenia w sobie każdą cechę, która działa także na mężczyzn.

8. Poczucie humoru

Każdy mężczyzna kocha, gdy dziewczyna ma poczucie humoru. Ta cecha działa na niego jak magnes, zwłaszcza, gdy często się uśmiecha i ma do siebie dystans. Dzięki takim cech jak poczucie humoru, facet będzie mógł czuć się przy kobiecie swobodnie, rozmawiać z nią o wszystkim i na pewno będzie ona obiektem jego zainteresowań.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Cuckold - co to jest? Zdrada kontrolowana pod lupą

9. Tajemniczość

Cecha, która sprawia, że mężczyźni chcą poznawać kobietę to tajemniczość. Nigdy nie należy więc wykładać wszystkich kart na stół od razu i mówić o sobie zbyt wiele. Dajmy szansę facetowi na to, by poznawał nas powoli i nie mógł doczekać się kolejnego spotkania. Panowie lubią zdobywać kobietę, która jest tajemnicza i będzie mógł w ten sposób poruszyć swoją wyobraźnię. Kieruj się więc w tej znajomości nutką tajemnicy, a cecha ta będzie przyciągała faceta jak magnes!

10. Spontaniczność

Ta cecha działa na mężczyzn jak magnes! Panowie bardzo lubią dziewczyny, które są spontaniczne, niczego nie planują i lubią podejmować ryzyko. Są one dla nich ciekawe i godne podziwu. Dzięki spontanicznej dziewczynie mają zapewnioną nutę pikanterii w ich codziennym i nudnym życiu. Nieprzewidywalna partnerka, która często przejmuje inicjatywę, jest dla faceta prawdziwym magnesem!

11. Odwaga

Kobiety, które mają swoje zasady i trzymają się ich za wszelką cenę są dla panów odważne i pełne pasji. Jeśli dodatkowo wychodzenie z ich strefy komfortu nie jest dla nich niczym nadzwyczajnym i lubią podejmować ryzyko to działa to na facetów jak magnes, który ich do nich przyciąga. Pamiętaj, że kobieta może być nie tylko miła i delikatna, ale także silna i odważna!

kobieta przyciaga faceta

12. Na luzie

Wyluzowana partnerka to prawdziwy magnes dla faceta! Każdy z nich marzy o kobiecie, która będzie miała do siebie ogromny dystans i nie będzie robiła “z igły widły”. Mężczyźni unikają pań, które bez powodu wszczynają sprzeczki i kłótnie. Marzą o dziewczynie, która nie będzie ich ograniczała i naciskała stawiając coraz to nowsze oczekiwania.

13. Szacunek

Co przyciąga facetów jak magnes? Przede wszystkim szacunek, zarówno do samej siebie jak i do innych ludzi. Jest to bardzo cenna cecha, której szukają panowie. Bardzo ważne jest, by postawić partnerowi granice, których będą przestrzegać.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Najgorsze i żenujące teksty na podryw - 125 najgorszych z nich

14. Zainteresowania

Jakie cechy kobiet przyciągają mężczyzn jak magnes? Bardzo ważne jest dla nich to, by miały one swoje zainteresowania. Jest to dla nich oznaka, że lubią rozwijać swoje umiejętności i mają do tego motywacje. Warto jest zapoznać się z hobby partnera. Kto wie? Być może będzie to kwestia, która was połączy?

15. Styl

Wyczucie stylu jest cechą, która sprawia, że facet oszaleje na naszym punkcie. Pamiętaj, że każdy mężczyzna to wzrokowiec i zwraca uwagę nie tylko na twoje zachowanie, ale również na to w jaki sposób się ubierasz.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *