niezadowolony mezczyzna z zachowania kobiety

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? 15 zachowań, których nie cierpią

Na rynku znajdziemy wiele książek dotyczących tego w jaki sposób poderwać kobietę lub mężczyznę. Niestety ich niewielka ilość dotyczy tego czego mężczyźni nie lubią w kobietach. Istnieje bowiem wiele kobiecych zachowań, których zdecydowanie unikają mężczyźni. Oczywiście o gustach się nie rozmawia, jednak istnieje wiele cech, których panowie najzwyczajniej nie akceptują.

Jakich zachowań nie lubią faceci w kobietach? 15 zachowań

Każdy człowiek, zarówno mężczyzna jak i kobieta zdają sobie sprawę z tego, że stworzenie związku nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Panowie zwracają uwagę nie tylko na wygląd kobiety, ale również na jej zachowanie i na jej charakter. Niestety wiele pań podczas poznawania się popełnia błędy, które pana w niej denerwują i odrzucają od jej osoby. Najczęściej wymienianymi cechami są między innymi:

1. Bycie w centrum uwagi

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach najbardziej? Niestety tego jak wielkimi atencjuszkami są. Oznacza to, że potrzebują być stale w centrum uwagi swojego partnera. Starają się w każdy możliwy sposób zwrócić na siebie uwagę mówiąc bardzo głośno, śmiejąc się bez powodu lub gestykulując. Panowie bardzo nie lubią takiego zachowania i unikają partnerek, które potrzebują stałego komplementowania oraz uznania w każdej możliwej sytuacji. Bardzo często zdarza się, że takie zachowanie skreśla je całkowicie, a mężczyzna uważa, że jest ona zbyt męcząca.

2. Jest namolna

Mężczyzna nie lubi w kobiecie, gdy jest ona najzwyczajniej namolna. Uważa on, że dziewczyna, która szuka stałego kontaktu najzwyczajniej się narzuca. Panowie stają się zirytowani i zniechęceni, a co gorsza czują się osaczeni i pozbawieni wolności. Bardzo często zdarza się, że namolna kobieta zaczyna być czasem pretensjonalna i robi mu wyrzuty na każdym kroku. W taki sposób niestety facet nie ma szans za nią zatęsknić.

3. Jest jak rozkapryszone dziecko

Panowie bardzo nie lubią, gdy kobieta zachowuje się jak małe rozpieszczone dziecko. Oczywiście, że mężczyzna lubi opiekować się swoją partnerką, jednak, gdy staje się ona księżniczką to z czasem bywa to męczące. Dodatkowo kobieta, która się tak zachowuje bardzo szybko się obraża i niezależnie czy jest to jej wina czy nie oczekuje od swojego partnera przeprosin. Jeśli chcesz być słodką kokietką to wiedz, że ani wizerunek ani słodki głosik na pewno nie przyciągnie mężczyzny, którym się interesujesz a wręcz przeciwnie odpycha go. Panowie poszukują partnerek, które będą odpowiedzialne, zaradne, a przede wszystkim dojrzałe.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kłótnie w związku - o czym świadczą?

4. Przesadnie o siebie dba

Oczywiste jest, że każda kobieta chce wyglądać pięknie i chce również, aby mężczyźni zwracali na nią uwagę. Wszystko się zgadza, jednak w sytuacji, gdy jej wygląd jest na pierwszym miejscu to zmienia postać rzeczy. Jeśli spędza ona dużo czasu na Facebooku czy Instagramie, robiąc sobie przy tym dziesiątki zdjęć to jest dla pana przesada.

mezczyzna zawiedzony kobieta

5. Niezależność

Gdy kobieta jest niezależna i sama radzi sobie z większością problemów to się ceni. Jeśli jej samodzielność jest przesadna to niestety bardzo często zdarza się, że panowie czują się niepotrzebni i nie mają szans na to by się wykazać. Zaczynają zastanawiać się po co kobiecie partner i przestaje być ona dla niego atrakcyjna. Feminizm jest bardzo zdrowy, jednak nie należy go przesadnie podkreślać i pokazywać.

6. Gdy jest niedostępna

Jeśli chodzi o to czego mężczyźni nie lubią w kobietach to bardzo często wymienia się to, gdy kobieta gra niedostępną. Mężczyźni odbierają takie zachowanie jako wprowadzenie ich w błąd, a co gorsza nie ma szans na to by zdobywać swoją partnerkę, a przecież o to w tym chodzi. Bardzo często zdarza się, że takie zachowanie przynosi więcej szkody niż pożytku.

7. Koloryzowanie

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Bardzo często zdarza się, że kobieta koloryzuje swoją codzienność i życie. Robi wszystko, by zaimponować mężczyźnie i stać się w jego oczach jeszcze bardziej interesującą. Pamiętaj, że podstawą udanego związku zawsze jest szczerość, mimo że pewne rzeczy lepiej jest przemilczeć. Jeśli nachodzi cię na chwalenie się wstydliwymi wspomnieniami lub opowiadanie żenujących wpadek ze swojego życia to porzuć ten pomysł jak najszybciej. Na pewno nie wpłynął one na twoją atrakcyjność.

8. Fochy

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Co robić z chłopakiem w domu? 20 dobrych pomysłów

Nic tak nie doprowadza do szału mężczyzny jak kobiece fochy. Strzelają je one prawie cały czas, dzięki czemu w świeżej relacji pojawia się wiele niedomówień, nerwowość, a nawet bezsilność. Panie uważają, że mężczyzna powinien domyślić się sam o co im chodzi, jednak należy wiedzieć, że zdarza się to bardzo rzadko. Jeśli więc ciągle się obrażasz, nawet za drobnostki i oczekujesz, że mężczyzna będzie cię na każdym kroku przepraszał to niestety grubo się mylisz. Ta droga na pewno nie prowadzi do udanej relacji. Może natomiast zdarzyć się, że mężczyzna zacznie milczeć, a po kilku cichych dniach zniknie z twojego pola widzenia.

mezczyznie nie podoba sie zachowanie kobiety

9. Okazywanie emocji

Zbyt często okazywanie emocji jest bardzo częstym problemem wśród kobiet. Mężczyźni nie lubią w kobietach takiego zachowania, ponieważ najczęściej nie wiedzą czego się mogą po niej spodziewać. Ogarnia ich strach przed tym, że w jednej chwili będziesz najszczęśliwsza, a w drugiej już nerwowa. Takie zachowanie bardzo często kojarzone jest z niedojrzałością i brakiem kontroli nad emocjami.

10. Zimna kobieta

Wielu mężczyzn lubi twarde kobiety, jeśli natomiast jest ona dodatkowo zimna to przestaje być ona dla niego obiektem zainteresowania. Mężczyźni w takiej sytuacji najczęściej czują się nie ważni, niezrozumienie, a co gorsza nie dostają tyle ciepła ile potrzebują. Żaden facet nie chce mieć kobiety, która nie okazuje mu uczuć.

11. Seks

Jeśli kobieta ma inne podejście do seksu niż mężczyzna to jest to istny dramat. Należy pamiętać, że kontakt fizyczny nie powinien być traktowany jako nagroda, ani tym bardziej jako kara.

12. Dramaty

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Nic tak nie zniechęca mężczyzn do dalszej znajomości jak kobieta, której jest królową dramatu. Oczywiste jest, że wolą poznawać otwarte, optymistycznej I zawsze uśmiechnięte panie. Unikają natomiast słuchania ciągłych narzekań i nienawidzą, gdy partnerka wyolbrzymia nawet najdrobniejsze problemy.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak znaleźć chłopaka? 15 porad dla kobiet

13. Kameleon

Bardzo często zdarza się, że kobiety zakładają maskę kameleona, a dopiero po pewnym czasie odsłaniają swoje prawdziwą twarz. Nawet jeśli mężczyzna uważa, że jest ona dla niego idealną partnerką to ściągnięcie maski może oznaczać dla niego znak do ucieczki. Każdy facet liczy nie tylko na szczerość, ale również na autentyczność. Chce poznawać kobiety takimi jakimi są naprawdę, aby w pewnym czasie się nie rozczarować.

14. Niezdrowe ambicje

Bardzo często zdarza się, że mężczyzn często odpycha niezdrowa ambicja kobiety. Oczekują one od swoich partnerów niespodzianek, prezentów, atrakcji oraz adoracji przez cały czas. Sytuacja ta sprawia, że mężczyzna czuje się niedoceniony i niewystarczający. Uważa, że nie jestem w stanie spełnić wszystkich oczekiwań i pragnień kobiety i bardzo często szuka w tej sytuacji kochanki, która będzie go doceniała.

15. Niedomówienia

Kiedy mężczyzna jest zły na kobietę? W sytuacji, gdy liczy ona na to, że domyśli się sam o co jej w danej chwili chodzi. Niestety, bez sugestii i podpowiedzi bardzo często nie jest to możliwe. Oczekują oni od swoich partnerek szczerej rozmowy i powiedzenia im jasno i wyraźnie o co im chodzi, tak by nie musieli się domyślać. Wywołuje to u nich irytację i frustracje i doprowadza do częstych kłótni.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *