facet podrywa kobiete w restauracji

Fazy męskiego podrywu – czyli jak podrywają faceci? 4 etapy to standard!

Mężczyźni są różni, na naszej drodze mogą stanąć ci nieśmiali jak i prawdziwi macho. Zarówno, jeśli chodzi o tych pierwszych jak i drugich starają się oni zrobić wszystko, by poderwać kobietę, która wpadnie im w oko. Jak facet podrywa? Niewiele pań zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje kilka faz męskiego podrywu. Zapoznajmy się z nimi!

Męski podryw – co warto wiedzieć?

To jak podrywa facet zależne jest od jego charakteru, od tego w jaki sposób podchodzi do kobiety i do wspólnej relacji. Nie każdy mężczyzna potrafi podrywać kobiety, zwłaszcza, gdy są oni bardzo nieśmiali. Istnieje jednak kilka sygnałów, które świadczą o tym, że jest on nami zainteresowany. Jeśli się z nimi zapoznasz to najprawdopodobniej będziesz zdziwiona jak wiele z nich mogłaś wcześniej zauważyć.

Faceci podryw mają w genach! Niezależnie od ich wieku uwielbiają zdobywać kobietę i robią to przy każdej okazji. Kobiety bardzo szybko zauważają zainteresowanie ze strony mężczyzny, jednak, jeśli chodzi o sytuację odwrotną to według przeprowadzonych badań, panowie mają z tym spore trudności.

podrywajacy facet

Cztery fazy męskiego podrywu

Mężczyźni robią wszystko, by poderwać kobietę. W każdym możliwy sposób poświęcają im swój czas i zależy im na tym, by jej zaimponować. Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak fazy męskiego podrywu. Jak facet podrywa? Postaramy się przybliżyć wam ten temat.

FAZA PIERWSZA – OKAZANIE ZAINTERESOWANIA

Od samego początku faceci starają się robić wszystko, by wzbudzić w partnerce zainteresowanie i by zależy im na pokazaniu się z jak najlepszej strony. Bardziej niż zwykle dbają o swój wizerunek i zachowują się jak prawdziwi rycerze. Jak facet podrywa? Najprawdopodobniej będzie szukał z tobą kontaktu fizycznego, może na przykład dotknąć twoich pleców, gdy będzie przepuszczał cię w drzwiach lub zdjąć włosa z twojego ramienia. Każdy sposób jest dobry. Jeśli natomiast chodzi o jego gesty i mowę ciała to podczas spotkania z tobą prostuje plecy, przeczesuje włosy, głaszczą swoją brodę lub poprawia zegarek czy krawat. Jego zachowanie jest w tej kwestii bardzo ważne, dlatego dobrze go obserwuj!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Ciche dni w związku - jak przełamać ciszę? 15 sposobów

FAZA DRUGA – SZUKANIE TWOJEJ UWAGI

Podczas drugiej fazy mężczyzna robi wszystko, by pokazać ci jak bardzo jest męski. Podczas chodzenia stawia szeroko nogi, wkłada palce w szlufki od spodni czy staje zawsze przodem do ciebie.

facet podrywa kobiete

FAZA TRZECIA – ODWAŻNE KROKI

Ostatnią fazą są dużo śmielsze kroki. Czuje się on pewniej i pozwala sobie na coraz więcej. W ten sposób chce on okazać swojej partnerce zainteresowanie i pokazać jej, że jest ona w jego typie oraz że czuje do niej pociąg seksualny. Jest dowcipny i robi wszystko, by wywołać uśmiech na twojej twarzy. Wszystkie jego gesty są bardzo subtelne i absolutnie nie robi w tego sposób nachalny, by cię nie zrazić i nie przestraszyć. Na tym etapie nie chodzi mu tylko o zbliżenie intymne tylko o formę bliskiego kontaktu, czyli dotyk.

FAZA CZWARTA – OLEWANIE

Fazy męskiego podrywu olewanie? Wiele kobiet zastanawia się, czy takie zachowanie ze strony mężczyzny ma sens. Dlaczego tak się zachowuje, skoro mu na tobie zależy i jest tobą zainteresowany? Jest to normalne zachowanie i każdy facet musi przejść tą fazę. Jest to swego rodzaju kamuflaż, który ma za zadanie ukryć jego prawdziwe uczucia. Być może chce w ten sposób sprawdzić, czy ty również jesteś nim zainteresowana. Wtedy będzie czekał na twój pierwszy krok. Nie zniechęcaj się, gdy zacznie cię on olewać, ten etap to częste zjawisko i prawie zawsze działa na korzyść kobiety.

Zapoznaliśmy się już z kilkoma fazami męskiego podrywu. Wiemy więc w jaki sposób facet okazuje nam zainteresowanie dzięki czemu bacznie obserwujemy jego gesty, słowa i zachowanie. Jeśli przechodzi on etap wycofania, musimy uzbroić się w cierpliwość i najzwyczajniej je “przeczekać”. Nasz mężczyzna może pogubić się w swoich uczuciach i nie radzić sobie z emocjami, dlatego, gdy wiemy już, że jest to stan przejściowy to niecierpliwie czekamy na finał wszystkich fas podrywu. Pamiętaj, że zależy mu na tobie i sama możesz podjąć pierwszy krok, by go trochę ośmielić.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *