kobieta flirtuje przez sms

Jak flirtować przez SMS-y? 17 zasad, których się trzymaj!

Flirt przez SMS jest często wybierany nie tylko przez pary, które dzielą setki kilometrów, ale i przez te znajdujące się blisko siebie. Nowoczesne technologie pozwalają nam zarówno rozwijać znajomość, jak i miłosne uczucie. Uwodzicielski SMS potrafi podgrzać atmosferę. Koniecznie sprawdź co można wysłać facetowi!

Jakie SMS-y lubią dostawać faceci?

Nie da się ukryć, że mężczyźni uwielbiają wszelkiego rodzaju flirt. W obecnych czasach telefony pozwalają nam na stały kontakt. Wystarczy jedynie chwila wolnego oraz chęci, aby rozpocząć podryw w zupełnie innej formie. Jak flirtować z facetem przez SMS? Poniżej znajdziesz aż 20 wskazówek. Oto one:

20 wskazówek, które pomogą Ci flirtować przez SMS!

1. Nie kopiuj!

Zaczepne SMSy do faceta powinny być unikatowe i spersonalizowane. Zapomnij o kopiowaniu powszechnie dostępnych tekstów, bo chłopak to zauważy. Zdecydowanie lepiej samemu ułożyć uwodzicielski SMS, a gwarantujemy że on te starania doceni. Zaskocz go!

2. Unikaj nagminnego stosowania „minek”

Flirt przez SMS można oczywiście urozmaicać, między innymi używając emocji w postaci buziek. Pamiętaj jednak, aby nie robić tego zbyt często, albo też nie odpowiadać wyłącznie za pomocą takich obrazków, bo to na dłuższą metę może być nieco męczące, a nawet i przytłaczające.

3. Zapomnij o skrótach

SMS do faceta musi mieć w sobie coś wyjątkowego. Unikaj nadużywania skrótów, bo pomyśli, że chcesz wyłącznie szybko odpisać i nie angażujesz się wcale w flirt.

4. Ukryte podteksty

Jak uwieść faceta przez SMSy? Oczywiście ukrywając w wiadomościach tekstowych subtelne podteksty, które rozpalą jego wyobraźnie. Takie niedomówienie ma magiczną moc, a chłopak z pewnością będzie uparcie drążył temat.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Złamane serce - jak sobie z nim poradzić? Objawy i leczenie

5. Żartuj

Flirtowanie przez SMS, czy w cztery oczy powinno zawierać żarty. To idealna opcja na podryw, bo chłopak zobaczy, że masz dystans do siebie, ponadto go rozbawisz, a nawet i zaintrygujesz. Zaczepne SMSy do faceta z humorem są hitem!

6. Erotyczne treści – tak, czy nie?

Jeśli jesteście parą to flirtowanie przez SMS może być uzupełnione erotycznymi treściami. W przypadku, gdy dopiero się poznajecie takie coś mogłoby być odebrane zupełnie inaczej niż chciałaby dziewczyna, więc lepiej z tego zrezygnować.

flirt przez sms

7. Pisz wyłącznie trzeźwa!

Alkohol dodaje odwagi, a jednocześnie powoduje, że mamy mniejsze opory. Niestety, ale SMS do faceta wysłany pod wpływem trunków może sprawić, że zrobisz coś głupiego, czego będziesz później żałować.

8. Tajemniczość

Intrygujące SMS do faceta musi wywołać ciekawość. Zostawienie odrobiny niedomówień spowoduje, że zapragnie zadzwonić.

9. Krótkie, ale konkretne wiadomości

Jak flirtować z facetem przez SMS? Wysyłaj krótkie, aczkolwiek treściwe wiadomości, dzięki którym dasz mu jasny komunikat, a nie będziesz go z pewnością zanudzać.

10. Nie bądź desperatką!

Flirt musi być subtelny. Nigdy nie zasypuj chłopaka milionami wiadomości, poza tym odczekaj chwilę nim odpisze. W ten sposób zbudujesz napięcie, które go jeszcze mocniej nakręci!

11. Bądź rozsądna

SMS można wysyłać szybko, ale nie rób tego o świcie, czy późnym wieczorem, bo chłopak może uznać, że jesteś namolna. On ma własne życie, poza tym pracuje, dlatego nie będzie z Tobą non stop w kontakcie. Pamiętaj, że zainteresowany mężczyzna sam się odezwie!

12. Nigdy nie wysyłaj przypadkowych wiadomości

Wiele kobiet stara się zaczepić chłopaka udając, że przez pomyłkę wysłała mu wiadomość. To nie jest dobry pomysł, bo inteligentny mężczyzna i tak się wszystkiego domyśli. Takie gierki może były fajne w czasach szkolnych, a nie w dorosłym życiu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Brak rozmowy w związku - do czego może prowadzić?

13. Urozmaicaj flirtowanie

Flirtowanie przez SMS warto czasem urozmaicić, na przykład decydując się na wysłanie zdjęcia, czy nawiązanie kontaktu telefonicznego. Zapewniamy, że on to doceni!

14. Znikaj czasem

Flirt przez SMS tak samo, jak tradycyjny powinien angażować dwie strony. Czasem warto dać szansę facetowi, aby się wykazał, dlatego zaleca się na chwilę zamilknąć i poczekać na jego reakcje. Niech on przejmie inicjatywę, wtedy masz pewność, że nie jesteś mu obojętna.

15. Unikaj banałów

Kuszące SMSy sprawią, że chłopak będzie zachwycony. Kreatywne wiadomości są dużo lepsze niż banalne „jesteś non stop w mojej głowie”. Spraw, żeby Twoje zdania zapadły mu w pamięci!

16. Ciągłość wiadomości

Flirt przez SMS powinien być ciągły, ale nie oznacza to, że musisz oczekiwać na wiadomość i od razu odpisywać. Ważne jest, aby nie dać czekać za długo, bo inaczej chemia się osłabi. Milczenie nakręca, ale nie zwlekaj więcej niż kilka godzin!

17. Bądź odważna

Wiele kobiet boi się zrobić pierwszy krok. Flirt przez SMS jest idealny dla osób nieśmiałych, bo mogą dobrze przemyśleć co napiszą, poza tym nie ma bezpośredniego kontaktu z chłopakiem. Odważ się zrobić coś szalonego i wyślij SMS do faceta rozpoczynając flirt.

kobieta pisze sms

Przykładowe treści SMS-ów, które pomogą Ci flirtować

Zaczepne SMSy mogą być wbrew pozorom rozmaite. W nich uda się zawrzeć żart, podtekst, a nawet i komplement, aczkolwiek powinien on dotyczyć nie tylko wyglądu fizycznego, ale i innych cech faceta. Pamiętaj, że na odważne teksty pozwalają sobie wyłącznie osoby w związku, bo inaczej zostaniesz źle odebrana. Poniżej znajdziesz kilka zaczepnych SMSów, dzięki którym nawiążesz rozmowę z chłopakiem:

  • „Widziałam Cię dziś w centrum. Świetna stylówka!”
  • „Mam dwa bilety, czyli o jeden za dużo. Szkoda, żeby się zmarnowały, więc go uratuj i chodźmy razem na ten koncert.”
  • „Jesteś w mojej głowie. Ciekawe czemu?”
  • „Jesteś moim crush! Co z tym zrobimy?.”
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak mężczyzna sprawdza kobietę? 12 metod którymi facet testuje dziewczynę

„Moja nowa sukienka czeka na premierę. Pozwól, że gdzieś z Tobą pójdzie.”

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *