smutny mezczyzna

Kiedy facet zrozumie, że Ciebie kocha? 15 momentów

Miłość jest skomplikowana i oparta jest na wielu wątpliwościach. Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego, że darzą swoje partnerki głębszym uczuciem. Dopiero gorsze momenty sprawiają, że zaczynają oni rozumieć, że są one dla niego bardzo ważne i po prostu je kochają. Kiedy facet rozumie, że kocha? Zapoznaj się z 15 przykładowymi momentami!

Kiedy facet zrozumie, że kocha? Poznaj 15 najczęstszych momentów!

Bardzo często zdarza się, że mężczyzna sam nie zdaje sobie sprawy z tego, że kocha swoją partnerkę. Bardzo rzadko natomiast potrafią mówić o swoich uczuciach wprost, o słowa „Kocham Cię” są dla nich najtrudniejszymi do wypowiedzenia. Wcale nie oznacza to, że nie darzy jej głębokim uczuciem, ponieważ najczęściej najzwyczajniej to okazuje.

 1. Facet, który kocha potrafi w stu procentach zaufać. Oznacza to, że nie wstydzi się okazywać przy niej swoich słabości i całkowicie się otworzyć.
 2. Jeśli zauważysz, że twój facet czuje się przy tobie swobodnie i nie musi się kontrolować to oznacza, że cię naprawdę kocha.
 3. Jeśli tobie i twojemu partnerowi zdarza się rozmawiać o wspólnej przyszłości, takiej jak wspólne wakacje czy weekend to oznacza to, że snuje wobec ciebie dalekosiężne plany i jesteś dla niego ważna.
 4. W sytuacji, gdy miło spędzacie wspólny czas i nie możecie doczekać się kolejnego spotkania to jest to znak dla mężczyzny, że łączy was coś więcej niż tylko przyjaźń.
 5. Zarówno mężczyzna jak i kobieta potrzebują w związku wolności. Jeśli zauważysz, że Twój partner chodzi za tobą krok w krok to nie oznacza to, że chce ci ją odebrać. Najprawdopodobniej chcę po prostu być blisko ciebie i okazuje ci w ten sposób zainteresowanie oraz troszczy się o ciebie.
 6. Gdy wychodzisz ze swoim facetem na imprezę i zauważysz, że śledzi cię wzrokiem to jest to oznaka tego, że się o ciebie martwi i troszczy. Stara się zrobić wszystko, byś była bezpieczna. Oznacza to, że cię kocha.
 7. Gdy rozmawiasz ze swoim partnerem na wszystkie tematy, a ten uważnie cię słucha i dopytuje o szczegóły to jest to oznaka troski, szacunku, a przede wszystkim miłości.
 8. Nie zawsze buziaki i dotyk ze strony mężczyzny oznaczają, że zależy mu tylko na seksie. Faceci chcą być przy tobie cały czas i okazywać ci bliskość, ponieważ cię kochają. Jeśli więc trzyma cię za rękę w miejscu publicznym, obejmuje cię i przytula i zachowanie takie nie jest dla niej krępujące to jest to znak, że darzy cię prawdziwym uczuciem.
 9. Jeśli śpicie razem i po przebudzeniu zauważysz, że partner ci się przygląda to najprawdopodobniej uświadomił on sobie, że jest dla niego najważniejsza i chce budzić się z tobą każdego dnia.
 10. Mężczyzna, który kocha kobietę powinien darzyć ją szacunkiem, być wobec niej szczery i okazywać swoje uczucia w każdy możliwy sposób.
 11. Wieczór spędzony wspólnie ze znajomymi twojego partnera? Bądź pewna, że traktuje Cię on poważnie i chce się tobą chwalić dookoła!
 12. Zakochany mężczyzna waży słowa, które do ciebie wypowiada, tak by cię nie skrzywdzić i byś przez niego nie cierpiała.
 13. Facet, który kocha obdarowuje swoją partnerkę kwiatami i drobnym prezentami. Chce sprawić jej przyjemność i wywołać uśmiech na jej twarzy.
 14. Facet, który zrozumiał, że nas kocha nigdy nie pozwoli nikomu nas skrzywdzić. Zawsze będzie stawał w naszej obronie i bronił nas jak lew, ufając nam bezgranicznie.
 15. Faceci, którzy są zakochani zaczynają kopiować jej gesty.
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Czego naprawdę pragną mężczyźni? 35 potrzeb

zamyslony mezczyzna

Bardzo często zdarza się, że mężczyzna potrzebuje czasu, by zrozumieć, że kocha kobietę. Nie potrafią oni mówić o swoich uczuciach i zwlekają z tego typu wyznaniami, jednak okazują je poprzez swoje zachowania. Jeśli facet jest wierny, szczery i okazuje ci zainteresowanie to na pewno cię kocha.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *