facet wysyla sms

Jakie SMSy wysyła zakochany mężczyzna? 20 sygnałów, które łatwo zobaczyć!

Obecnie wysyłanie smsów jest bardzo popularne. Pary bardzo chętnie wykorzystują tego typu formę komunikowania się na każdym etapie znajomości. Jak sms -uje zakochany facet? Czy kiedy facet pisze codziennie to oznacza, że mu nas zależy?

Zakochany facet – jakie wysyła SMSy? 20 przykładów!

Wiele kobiet już po kilku spotkaniach oczekuje, że jest partner się w niej zakocha i powie o tym otwarcie. Niestety umysł faceta jest dla nas zbyt skomplikowany, by pojąć jego tok myślenia. Bardzo rzadko zdarza się, że tak szybko mówi on o swoich uczuciach, zwłaszcza w cztery oczy. Istnieje jednak kilka sygnałów, dzięki którym będziemy wiedziały, że jest zakochany. Jakich? Na przykład obserwując jego smsy.

1. Kontakt

Pierwszym sygnałem, który przemawia za tym, że nasz parter jest w nas zakochany jest stały kontakt. Kiedy facet pisze codziennie, gdy szybko odpowiada na nasze wiadomości i duża ilość tych wysłanych sprawiają, że możemy czuć z jego strony zainteresowanie z jego strony.

2. Długo wymieniacie wiadomości

Jeśli dostajesz od swojego partnera kilkanaście wiadomości dziennie, nawet, gdy jest w pracy to oznacza, że chce byś wiedziała, że jest tobą zainteresowany. Może również szukać pretekstów, by nawiązać z tobą kontakt.

3. Odzywa się pierwszy

Jeśli to on odzywa się pierwszy i nie pozwala ci zbyt długo czekać na wiadomość, przejmując inicjatywę to oznacza, że mu na tobie zależy. Oznacza to także, że chce mieć z tobą stały kontakt i chce wiedzieć co w danej chwili robisz i czujesz. Jest to oznaka zainteresowania.

4. Czeka na twojego smsa

Mężczyzna, który jest zakochany czeka niecierpliwie na wiadomość od swojej parterki. Oznacza to, że niezależnie od tego co robi i gdzie się znajduje jego telefon zawsze jest przy nim. Skąd będziesz wiedziała, że czekał na twojego smsa? Na pewno wtedy, gdy odpisze ci w ciągu kilku sekund.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak zagadać chłopaka? 15 praktycznych sposobów

5. Wykorzystuje każdą wolną chwilę na wysłanie smsa

W sytuacji, gdy twój partner jest w tobie zakochany to zawsze znajdzie czas na to, by do ciebie napisać. Niezależnie od tego, czy jest w pracy czy wyszedł z kolegami, jego myśli ciągle krążą wokół ciebie.

chlopak pisze sms

6. Chce wiedzieć jakie masz plany

Każdy sms zakochanego faceta jest znakiem, że traktuje cię poważnie. Jeśli więc pyta cię o twoje plany na wieczór to wiedz, że nie chce cię kontrolować, lecz najprawdopodobniej szuka okazji, by się z tobą spotkać.

7. Wiadomości z emotikonami

Gdy facet wysyła serduszka lub uśmiechnięte buźki to jest to świetny sposób na to, by przekazać ci swoje uczucia wobec twojej osoby.

8. Wysyła swoje zdjęcia

Gdy facet wysyła swoje zdjęcia to na pewno chce sprawić, byś o nim nie zapomniała. Kto wie, być może chce również dostać twoją fotkę, by móc na ciebie patrzeć w każdej wolnej chwili? Jeśli natomiast wyślesz mu jakiś miły komplement t na pewno będzie to dla niego znak, że tobie również nie jest obojętny.

9. Dużo o sobie pisze

Zakochany mężczyzna bardzo często dzieli się ze swoją partnerką swoim życiem. Chętnie mówi o tym co robi czy czuje i na pewno nie chodzi mu o przechwalanie się. Po prostu chce byś czuła się pewnie i rozumiała jego zachowanie. Warto jest więc dokładnie przeanalizować wiadomości, które ci wysyła, być może chce ci coś w ten sposób przekazać.

10. Podtrzymuje rozmowę

Jeśli mężczyzna darzy cię prawdziwym uczuciem to na pewno będzie chciał podtrzymać z tobą rozmowę jak najdłużej. Jeśli będziecie wymieniali dużą ilość smsów to jest to świetna okazja do poznawania się.

11. Troszczy się o ciebie

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  10 znaków, które świadczą, że TY i ON do siebie nie pasujecie

Sms zakochanego faceta może dotyczyć tego czy wszystko jest u ciebie dobrze. Jeśli się o ciebie szczerze troszczy to będzie chciał wiedzieć, czy jadłaś śniadanie, czy się wyspałaś. Może ci on również zaproponować wspólną kolację lub wieczór przy dobrym filmie.

12. Komplementuje cię

Jak smsuje zakochany facet? Przede wszystkim często cię w tych wiadomościach komplementuje. Mogą one dotyczyć zarówno urody jak i charakteru. Może robić to wprost lub w formie żartu.

zakochany facet pisze sms

13. Zaskakuje cię

Mężczyzna, który jest zakochany lubi zaskakiwać swoją kobietę ciekawymi wiadomościami.

14. Wspomina twoją osobę

Jeśli sms zakochanego faceta dotyczy piosenek, miejsc lub jedzenia, które mu ciebie przypomina to świadczy to o tym, że przez cały czas o tobie myśli. Nie musi pisać ci tego wprost, mogą być to informacje zawarte między wierszami, jednak przekaz jest jeden.

15. Żarty, żarciki

Gdy facet wysyła serduszka pisząc tekst, który ma cię rozbawić, to nawet jeśli dotyczy czegoś drobnego ma na celu wywołać twój uśmiech. Zależy mu więc, byś czuła się szczęśliwa i zawsze się uśmiechała.

16. Dzień dobry

Jeśli dostaniesz wiadomość typu: “Dzień dobry, miłego dnia” to jest to znak, że pierwszą myślą, która przychodzi mu po przebudzeniu jesteś właśnie ty. Czy to nie jest słodkie?

17. Dobranoc

Gdy dostajesz wiadomość z tekstem “Dobranoc” to znaczy, że myśli o tobie, gdy idzie spać. Kto wie? Być może również śni o tobie?

18. Pyta o ciebie

Facet wysyłający smsy z pytaniami, które cię dotyczą chce lepiej cię poznać. Pytanie dotyczące tego co lubisz jeść, jakiej muzyki słuchasz, czy jaki jest twój ulubiony kolor świadczą o tym, że tratuje cię poważnie i jest w tobie zakochany.

facet pisze milosny sms

19. Nalega na spotkanie

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak wyjść z friendzone w 15 krokach? Skutecznie i szybko!

Gdy dostajesz od mężczyzny kilka wiadomości dziennie z pytaniem, kiedy znów możecie się zobaczyć to możesz być pewna, że za tobą tęskni i nie może się doczekać kolejnego spotkania.

20. Wyznaje ci uczucia

Panowie bardzo często wolą wyznać kobiecie swoje uczucia za pomocą smsa niż powiedzieć o nich wprost. Dlaczego? Ponieważ boją się twojej reakcji, odrzucenia lub najzwyczajniej się wstydzą.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *