mezczyzna caluje kobiete w czolo

Kiedy mężczyzna myśli poważnie o kobiecie? 25 sygnałów, których nie da się przegapić!

Gdy poznajmy chłopaka i spędzamy z nim “nieziemską” randkę, marzymy o tym, by ta znajomość przerodziła się w coś więcej. Robimy wszystko, by zainteresować partnera swoją osobą i by chciał on stworzyć z nami coś więcej niż tylko relację kumpelską. Zaczynamy więc zastanawiać się: czy on traktuje mnie poważnie? Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie? Postaramy się przybliżyć “tok” jego myślenia i przedstawić kilka sygnałów o tym świadczących.

Czy mężczyzna jest gotowy na poważny związek?

Niestety nie zawsze związek na poważnie jest tym, czego chce nasz partner. Nie chodzi w ty przypadku tylko o kobiety, ale również o mężczyzn. Często zdarza się, że nie interesuje go stały związek i nie chce się on wiązać z jedną partnerką. Cenią sobie oni nie tylko życie samotnika, ale mogą najzwyczajniej nie być gotowi na coś poważnego. Jakie jest więc zachowanie mężczyzny, któremu zależy na kobiecie? Jak je rozpoznać?

25 najczęstszych sygnałów, które świadczą, że mężczyzna myśli o Tobie

Kiedy facet traktuje cię poważnie zauważysz, że jego dotychczasowe zachowanie diametralnie się zmieniło. Przedstawiamy 25 oznak dzięki którym zrozumiesz jakie zachowania wpływają na to, że możesz czuć, że partner jest tobą zainteresowany.

1. Zawsze ma dla ciebie czas

Bardzo często zdarza się, zwłaszcza po pierwszej randce, że mężczyzna nie odzywa się do kobiety nawet kilka dni. Nie oznacza to jednak, że nie jest nią zainteresowany. Być może najzwyczajniej potrzebuje trochę czasu na poradzenie sobie z własnymi emocjami i zrozumienie, że chce budować z tobą prawdziwy związek. Jeśli po tym przysłowiowym “czasie milczenia” odezwie i się i dodatkowo zawsze będzie miał dla ciebie czas to oznacza, że jest tobą poważnie zainteresowany. Często zdarza się, że potrafi on odwołać spotkanie z kolegami lub wspólny wyjazd z rodziną, by móc spędzić więcej czasu właśnie z tobą. Jest to realny przykład tego, że jesteś dla niego ważna.

2. Stara się na każdym kroku robić dobre wrażenie

Czy on myśli o mnie poważnie? Jeśli zauważysz, że mężczyzna stara się na każdym kroku pokazać się z jak najlepszej strony to odpowiedź brzmi: TAK! Najprawdopodobniej będzie udowadniał ci na każdym kroku, że jest dla ciebie najlepszym partnerem.

3. Nie interesuje go jedynie seks

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Po czym poznać, że mężczyzna się angażuje? 10 sygnałów u faceta

Kiedy mężczyzna myśli poważnie o kobiecie? Wtedy, gdy mimo pociągu fizycznego i pożądania wobec partnerki, potrafi się hamować. Nie pozwala on sobie na przekroczenie granic bliskości, udowadniając ci tym samym, że nie zależy mu tylko na seksie. Jest to oznaka szacunku do twojej osoby. Parter, który jest tobą zainteresowany na poważnie będzie czekał na dalszy krok tak długo jak będziesz tego potrzebowała.

4. Chwali się tobą

Gdy twój partner zabiera cię na spotkania ze swoimi znajomymi, na spotkania rodzinne to jest to oznaka, że chce się tobą pochwalić. Dodatkowo takie gesty pokazują ci, że traktuje cię poważnie.

5. Mówi o sobie dużo, byś mogła go lepiej poznać

Kiedy facet traktuje cię poważnie zaczyna mówić o sobie więcej. Chce byś go lepiej poznała, otwiera się przed tobą i jest w tym wszystkim całkowicie szczery. Jeśli twój partner jest tobą naprawdę zainteresowany to nigdy nie poczujesz, że musisz ciągnąć go za język podczas rozmowy i nie musisz zadawać mu kilkunastu pytań, by dowiedzieć się choćby najdrobniejszej rzeczy.

para na spacerze jesienia

6. Obniża głos

Jeśli twój partner podczas wspólnej rozmowy mówi ściszonym głosem to oznacza to, że stara się stworzyć intymną atmosferę. Jeśli dodatkowo zauważysz, że wykonuje on w stosunku do ciebie drobne gesty jak dotyk twojej dłoni czy pochylenie w twoją stronę to jest to znak, że na pewno traktuje cię poważnie i liczy na rozwinięcie tej relacji.

7. Rozśmiesza cię

Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie? Przede wszystkim robi wszystko, by ją rozbawić. Wywołanie uśmiechu na ustach partnerki jest dla niego najważniejsze. Możesz czuć, że jesteś dla niego ważna i zależy mu na tym, byś była zawsze szczęśliwa.

8. Dokucza ci?

Kto się czubi ten się lubi! Dla wielu zainteresowanych kobietą mężczyzn drobne dokuczanie jej jest elementem flirtu. Absolutnie nie myl tego c obrażaniem twojej osoby, chodzi raczej o drobne “docinki” z jego strony, które sprawią, że bardziej będzie cię to śmieszyło niż urazi.

9. Kopia twojego zachowania

Gdy między wami pojawi się chemia to twój parter automatycznie zacznie delikatnie kopiować twoje zachowania, gesty i słowa.

10. Liczysz się tylko ty

Kiedy mężczyzna myśli poważnie o kobiecie? Na pewno wtedy, gdy przestają istnieć dla niego inne dziewczyny! Facet, który myśli o waszej relacji poważnie przestaje zwracać uwagę na inne kobiety w jego otoczeniu. Całkowicie przestają one dla niego istnieć!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Wyznanie miłosne dla niej i dla niego - 130 najpiękniejszych z nich

11. Zawsze razem

Jeśli spędzacie ze sobą każdą wolną chwilę i ciągle jest wam mało to jest to znak, że facet traktuje cię bardzo poważnie. Dodatkowo, jeśli często rozmawiacie na poważne tematy, często się razem bawicie i śmiejecie i wszędzie chodzicie razem to bądź pewna, że to jest właśnie oznaka pełnego zainteresowania!

para na spacerze w miescie

12. Jest szczery

Mężczyzna, który jest tobą poważnie zainteresowany nigdy nie będzie kłamał. Zależy mu na budowaniu szczerej i pełnej zaufania relacji, robi więc wszystko byś czuła się pewnie. Najczęściej mówią wprost o tym co mówią i czują, by sytuacja była jasna!

13. Jest empatyczny

Empatia to cecha charakteru, którą bardzo doceniają zwłaszcza kobiety. Uważają, że tacy mężczyźni są najzwyczajniej wrażliwi, co działa na nie jak magnez. Jeśli zadajesz sobie pytanie: czy on traktuje mnie poważnie? To pamiętaj, że jeśli słucha uważnie tego co mówisz i stara się ciebie zrozumieć to jest to oznaka zainteresowania twoją osobą.

14. Nie chce cię urazić

Kiedy facet traktuje cię poważnie to nigdy nie mówi niczego co mogłoby cię urazić. Każdy jego gest i jego słowo są dobrze przemyślane, nigdy przecież nie chciał by cię świadomie skrzywdzić.

15. Jesteś priorytetem

Zachowanie mężczyzny, któremu zależy na kobiecie jest w tej kwestii całkowicie jasne. Facet, który traktuje wasza relację poważnie nigdy nie da ci odczuć, że ma “ważniejsze” sprawy niż ty. Traktuje cię jako priorytet i twoje potrzeby są dla niego najważniejsze.

16. Jest drobiazgowy

Oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa. Mężczyzna, któremu na tobie zależy na pewno zauważy nową pomadkę na twoich ustach lub zmianę fryzury. Nie umknie mu żaden szczegół!

17. Jest słowny

Kiedy facet traktuje cię poważnie? Gdy dotrzymuje słowa! Takim zachowaniem chce pokazać ci nie tylko, że zależy mu na tobie, ale również to, że możesz mu całkowicie ufać i na nim polegać. Doceń to!

18. Jest punktualny!

Jest to bardzo ważna cecha u każdego mężczyzny. Jeśli więc zawsze wstawia się na czas i nigdy się nie spóźnia to pokazuje ci tym, że jest słowny, zależy mu na tobie i nie pozwoli być musiała na niego czekać. Zazwyczaj jest zawsze przed czasem.

para na miescie

19. Chętnie rozmawia z tobą o przyszłości

Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie? Rozmawia z nią o wspólnej przyszłości. Niema lepszej oznaki togo, że traktuje cię naprawdę poważnie i uwzględnia cię w swoim przyszłym życiu. Wspólne plany na przyszłe wakacje? To znak, że zrobi wszystko, by ten związek przetrwał.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Miłość bez wzajemności - jak sobie z nią poradzić? Sprawdzony sposoby

20. Chce dzielić z tobą swoje pasje!

Mężczyzna, który jest tobą zainteresowany chce spędzać z tobą jak najwięcej czasu. Jak pogodzić to z jego zainteresowaniami? Oczywiście dzielić je z ukochaną osobą! Stara się wskrzesić w tobie pasję, która będzie mogła was połączyć. Jeśli będziesz nimi szczerze zainteresowana to twój partner na pewno to doceni i staniesz się dla niego jeszcze bardziej atrakcyjna!

21. Ufa ci

Gdy wychodzisz z koleżanką, a twój parter nie zasypuje cię ciągłymi telefonami i wiadomościami to oznacza, że ci ufa. Facet, który ufa ci bezgranicznie potrafi również szczerze rozmawiać z tobą na tematy, na które zazwyczaj rozmawia tylko ze swoim kumplem.

22. Czyny nie słowa

Każdy potrafi dużo mówić, jednak często zdarza się, że na słowach się kończy. Jeśli twój parter stawia na działanie i lubi cię zaskakiwać to jest tobą szczerze zainteresowany.

23. Pyta cię o zdanie

Gdy facet pyta cię o zdanie i zależy mu na twojej opinii to przede wszystkim jest to sygnał, że liczy się dla niego to co myślisz i czujesz.

24. Słucha cię

Kiedy facet traktuje cię poważnie to stara się zapamiętać wszystko co do niego mówisz. Skupia się na szczegółach, jest zainteresowanym tym co lubisz, a czego nie i “koduje” sobie wszystkie najważniejsze informacje, które dotyczą twojej osoby.

25. Gesty

Nic nie powie ci tyle co gesty twojego partnera. Jeśli zadajesz sobie pytanie: czy on traktuje mnie poważnie? To zwróć uwagę na to jak się wobec ciebie zachowuje. Jeśli naprawdę mu na tobie zależy to będzie szukał okazji, by okazać ci bliskość.

Myślisz, że facet myśli o Tobie na serio? Sprawdź czy to prawda!

Jeśli facet myśli o nas serio to na pewno zauważymy to w jego zachowaniu. Jak zachowuje się mężczyzna, któremu zależy na kobiecie?

  • Przede wszystkim bardzo często się uśmiecha i robi wszystko, by partnerka również to robiła.
  • Jest wobec kobiety kulturalny i szarmancki chcąc, by ta czuła się jak księżniczka
  • Okazuje ci bliskość fizyczną za pomocą drobnych gestów
  • Troszczy się o ciebie
  • Wspiera cię

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *