kobieta stosuje flirt

20 psychologicznych sztuczek na faceta – co zrobić, żeby każdy był twój?

Mimo, że mężczyzn jest na świecie wielu, każda kobieta marzy o tym jedynym, przeznaczonym tylko jej. Ma ona swój typ faceta i bardzo skrupulatnie pilnuje tego, by spełniał choć część jej wymagań. Co dzieje się, gdy pozna tego jedynego? Jak go zdobyć? Otóż istnieją bardzo skuteczne sztuczki na faceta, dzięki którym żaden mężczyzna ci się nie oprze.

Psychologiczne podejście do faceta – dlaczego warto to zrobić?

Twierdzenie, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus utrzymuje się w życiu codziennym od wieków. Od zawsze mężczyźni twierdzą, że nie da się zrozumieć kobiety, a kobiety mają takie samo zdanie o facetach. Nie oznacza to jednak, że musimy dwoić się i troić, by wzbudzić zainteresowanie mężczyzny, który wpadł nam w oko. Istnieją różne triki psychologiczne na podryw, dzięki którym będziemy w stanie “zawładnąć” płcią przeciwną.

Wbrew pozorom panowie wcale nie są tak bardzo skomplikowani jakby się mogło wydawać. A może to kobiety ich “rozgryzły” i nauczyły się nimi skutecznie kierować, by uzyskać oczekiwany efekt? Do dziś jest to zagadką. Najczęściej wystarczy wykorzystanie odpowiednich słów i gestów, by facet był już nasz. Warto jest jednak robić to z pewną umiejętnością, by uzyskać to co sobie wcześniej zakładamy. Jeśli jednak ci się nie uda to pamiętaj, że możesz zaprzepaścić swoją szansę i wszystko przepadnie bezpowrotnie.

kobieta podchodzi do faceta psychologicznie

Psychologiczne sztuczki na facetów – poznaj 20 z nich!

Istnieją triki działające na mężczyzn, które panie bardzo chętnie wykorzystują. Po latach praktyki i uczeniu się na błędach innych kobiet obecnie potrafią one “rozegrać” wszystko tak perfekcyjnie, by panowie się nie zorientowali.

1. Przyciąganie jego wzroku

Najważniejszy między kobietą a mężczyzną jest właśnie kontakt wzrokowy. Panie bardzo chętnie wykorzystują zalotne spojrzenia, by przyciągać wzrok panów. Wystarczy, że złapią spojrzenie faceta i utrzymają je przez kilka sekund. Jest to skuteczny element flirtu, który w połączeniu z uśmiechem sprawi, że zwariuje on na twoim punkcie.

2. Wymawianie jego imienia

Wymawianie imienia mężczyzny to bardzo skuteczne psychologiczne sztuczki na faceta. Za pomocą częstego wymawiania jego imienia zbudujesz jego ego, będzie czuł się on ważniejszy i co dziwne atrakcyjniejszy. Być może sposób ten wydaje się być banalny, jednak działa jak żaden inny!

3. Naśladowanie

Istnieją różne triki działające na mężczyzn, a jednym z nich jest naśladowanie jego ruchów. Oczywiście należy robić to w sposób subtelny. Jeśli zauważy, że macie podobne gesty i zachowania to na pewno pomyśli, że jesteście do siebie podobni i że pasujecie do siebie. Należy mieć na uwadze, by nie przesadzać z kopiowaniem faceta, ponieważ może wydać mu się to podejrzane i może poczuć, że się z niego nabijasz, a przecież nie tego chcesz.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Romans w pracy - jak się rozpoczyna? Objawy i konsekwencje

4. Komplementy

Komplementy to triki psychologiczne na podryw, które działają nie tylko na mężczyzn, ale również na kobiety. Panowie bardzo chętnie stosują tą metodę, komplementując swoją partnerkę praktycznie przez cały czas. Kobiety natomiast są w tej kwestii bardziej powściągliwe, niepotrzebnie! Pan, który usłyszy, że go podziwiasz i doceniasz na pewno poczuje się potrzebny. Jeśli dodatkowo zauważysz jak świetny ma styl w ubieraniu, czy że jego broda jest bardzo zadbana, na pewno doceni twoje starania. Jest to także świetna metoda na okazanie mu zainteresowania.

5. Wolność

Panowie nienawidzą, gdy kobieta stara się ich ograniczać. Zdarza się, że bardzo szybko wycofują z się z takiej relacji, gdy już od początku partnerka chce wiedzieć o nim wszystko, gdzie jest, z kim i co robi. Absolutnie unikaj takiego zachowania. Stosując psychologiczne sztuczki na faceta daj mu wolność i swobodę, by miał czas dla siebie i nie czuł się osaczony. Najprawdopodobniej zatęskni za twoją osobą i sam będzie nalegał na spotkania.

6. Niech czuje się potrzebny

Kolejną bardzo skuteczną metodą jest sprawienie, by nasz partner czuł się potrzebny. Proś go zatem o pomoc przy każdej nadarzającej się okazji, nawet jeśli wiesz, że poradzisz sobie z tym świetnie sama. Zmiana koła w aucie, wkręcenie nowej żarówki, rada podczas zakupu nowego telefonu…wszystkie te drobne rzeczy sprawią, że poczuje się jak twój rycerz, który wybawia cię ze strasznej opresji.

7. Bliski kontakt

Nie tylko spojrzenie w oczy to świetne triki działające na mężczyzn. Możesz również podczas rozmowy dotykać delikatnie jego dłoni, ramiona czy uda. Panowie bardzo lubią, gdy kobiety w tak delikatny sposób ich dotykają, niby całkiem przypadkiem. A dodatkowo jest to dla nich znak, że jesteś nim zainteresowana i gotowa na coś więcej.

kobieta dotyka mezczyzna na spacerze

8. Uśmiech

Bądź dla niego miła i życzliwa! Uśmiechaj się do niego często, jednak dopilnuj, by nie było to sztuczne, ponieważ on bardzo szybko to zauważy. Staraj się również nie skracać między wami dystansu, zwłaszcza, gdy ci na nim naprawdę zależy. Takie zachowanie może przynieść odwrotny skutek. Najprawdopodobniej uzna cię on za ponurą dziewczynę i ucieknie, gdzie pieprz rośnie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Miłość platoniczna - co to jest i jak się odkochać? Rodzaje platonicznych uczuć

9. Naturalność

Wiele Pań, które stosują triki psychologiczne na podryw zaczyna zmieniać swoje zachowanie. Nie tylko wybierają ubrania, które podkreślą jej figurę, ale zaczynają również inaczej się zachowywać. A wszystko po to, by wzbudzić w mężczyźnie zainteresowanie. Odpowiadamy: NIE! Nie staraj się być kimś innym, nie zamieniaj się w seks bombę, którą na co dzień nie jesteś. Postaw na naturalność i najzwyczajniej bądź sobą. To na pewno zostanie docenione.

10. Tajemniczość

Panowie są zdobywcami! Od zawsze wiadomo, że uwielbiają zdobywać kobietę, a ta która wydaje się im tajemnicza jest dla nich prawdziwą zagadką, która koniecznie muszą odkryć. Pamiętaj, że aura tajemniczości, którą wokół siebie stworzysz sprawi, że stanie się on niecierpliwy i będzie chciał widywać się z tobą coraz częściej, by dowiedzieć się o tobie jak najwięcej.

11. Nieprawdziwa decyzja

Na czym polegają te psychologiczne sztuczki na faceta? Otóż każdy facet lubi podejmować jakże “męskie” decyzje. Niestety często zdarza się, że jesteśmy innego zdania i mamy ochotę spędzić z nim czas w inny sposób. Oczywiście absolutnie nie możesz wyjść na marudę, której nigdy nic pasuje. W takiej sytuacji należy delikatnie naprowadzić Pana na “właściwy tor”. Pamiętaj, że musisz rozegrać to w taki sposób, by myślał on, że jest to jego pomysł i jego decyzja.

12. Nieśmiałość

Wiele kobiet już od początku znajomości stara się zrobić wszystko, by mężczyzna odebrał ją jako pewną siebie kobietę. Niestety, jeśli w rzeczywistości taka nie jesteś to nie uda ci się zbyt długo udawać kogoś kim nie jesteś. Najlepiej jest przyznać się już na samym początku do tego, że jesteś nieśmiała. Być może okaże się, że facet uzna, że jest to słodkie?

13. Zaskocz go

Skuteczne triki na podryw związane są najczęściej z zaskoczeniem. Powinnaś zorganizować wam randkę, która na długo zapadnie wam w pamięć. Dopilnuj by takie emocje jak strach czy adrenalina towarzyszyły wam podczas spotkania. Facet na pewno na długo zapamięta randkę, na której musiał pokonać własny strach. Kto wie? Może, gdy ty będziesz również się bała on jako twój wybawca będzie trzymał cię za rękę przez cały czas sprawiając byś czuła się bezpiecznie?

14. Spontaniczność

Mężczyźni wprost uwielbiają kobiety, które są spontaniczne! Skuteczne triki na mężczyzn to takie, które świadczą o twoim zdecydowaniu. Musisz pokazać mu, że jesteś kobietą, która wie czego chce od życia! Jeśli więc zabierze cię na obiad od razu zdecyduj co masz ochotę zjeść, a jeśli chce zabrać cię na wycieczkę w góry lub nad morze to nie zastanawiaj się zbyt długo nad wszystkim “ZA” i “PRZECIW”.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Ile czasu mężczyzna potrzebuje, żeby się zakochać? Mniej niż Wam się wydaje!

15. Bądź żartobliwa

Panowie szukają dziewczyn, które mają do siebie dystans, często się uśmiechają, łatwo jest je rozbawić i cieszą się nawet z najdrobniejszych rzeczy. Jeśli zależy ci na tym, by go uwieźć to bądź zabawna, wesoła, spontaniczna i żartuj, nawet z samej siebie.

16. Bliskość fizyczna

Absolutnie dotyk partnera nie musisz od razu oznaczać tego, że oczekuje od nas pocałunków czy seksu. Nawet najdrobniejszy gest w nasza stronę, jak dotknięcie naszej dłoni czy kolana podczas rozmowy jest dla nas znakiem, że jest on nami zainteresowany. Takie psychologiczne sztuczki działają także na faceta. Dzięki nim okażesz mu, że nie jest ci obojętny i chcesz od niego czegoś więcej niż tylko przyjaźni.

bliskosc fizyczna

17. Mimika twarzy

Triki działające na mężczyzn to nie tylko uśmiech i spojrzenie. Możesz wykorzystać również inne sposoby na to, by zwrócić jego uwagę i dać mu do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana. Możesz przeczesywać włosy, odsłaniać szyję i zagryzać wargę. Rób to wszystko podczas rozmowy, by wiedział on, że gesty te przeznaczone są właśnie do niego!

18. Zainteresowanie

Każdy mężczyzna chce. By dziewczyna się nim interesowała. Niezależnie od tego o czym rozmawiacie, czy jest to temat jego hobby czy pracy staraj się wyłapywać jak najwięcej szczegółów i o nie regularnie dopytywać. Dzięki takim pytaniom pokażesz mu, że interesujesz się nie tylko jego sobą, ale również tym czym się na co dzień zajmuje.

19. Wspólne zainteresowania

Skuteczne psychologiczne sztuczki na faceta to takie, dzięki którym zrozumie on, że łączy was wiele rzeczy. Jeśli oboje lubicie jazdę na rowerze, wycieczki górskie czy bieganie to na pewno zostanie to przez niego zauważone.

20. Niedostępność

Nie wykładaj od razu wszystkich kart. Daj okazję mężczyźnie na powolne poznawanie cię i odkrywanie. Pamiętaj, że każdy mężczyzna to zdobywca, nie bądź więc ofiarą, która mu się od razu sama “podłoży”.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

Zobacz wszystkie posty Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *