milosc

Wyznanie miłosne dla niej i dla niego – 130 najpiękniejszych z nich

Oczywiste jest, że prędzej czy później w każdym związku przychodzi moment, w którym pojawia się wyznanie miłosne. Mimo że wydawać by się mogło, że jest to proste, t nic bardziej mylnego. Wiele osób ma spore trudności z wyznaniem tego, co czuje. Najzwyczajniej nie wie, w jaki sposób to zrobić. Przedstawiamy więc 13 najpiękniejszych sposobów na wyznanie miłosne!

Wyznanie miłosne – kiedy i jak to zrobić?

Każde wyznanie miłosne jest bardzo ważne, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Jest to wyjątkowy moment, dlatego tez warto, jest wcześniej zastanowić się, jak uczcić tę wyjątkową chwilę i w jaki sposób to zrobić. Najlepszym rozwiązaniem będzie wcześniejsze przygotowani się do tak wyniosłej chwili, tak by nasza pewność siebie wzrosła.

Oczywiście najpopularniejsze wyznanie miłosne to: Kocham Cię, jednak jest ono oklepane i powszechne. Dlatego też staramy się zaskoczyć naszego partnera czymś niespotykanym i wyjątkowym.  Wybierając wyznanie miłosne, możemy kierować się między innymi zainteresowaniami naszej drugiej połówki lub ulubioną piosenką czy filmem, nie ma rzeczy zakazanych, pod warunkiem, że to go nie obrazi. Możemy również wykazać się kreatywnością i stworzyć własny tekst, który będzie naszym osobistym wierszem do ukochanej osoby.

20 sposobów na wyznanie miłości dla niej i dla niego

Każdy stara się, aby jego wyznanie miłości było wyjątkowe i sprawiło parterowi jak największą radość. Dlatego też poszukując odpowiedniego wyznania, nie można zapomnieć o sposobie, w jaki przekażemy naszemu ukochanemu to, co czujemy. Przedstawiamy 20 najpiękniejszych sposobów na wyznanie miłości, zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety.

 1. Kwiaty

Jest to klasyczna metoda, która stosowana jest od zawsze. Panowie, którzy traktują takie gesty jak klasyki, bardzo chętnie przekazują swoje wyznania miłosne jako dodatek w postaci bilecika do bukietu kwiatów. W kwiaciarni nie tylko możemy wybrać karteczkę sami, ale także podyktować lub napisać osobiście to, co chcemy ukochanej osobie przekazać.

 1. Plaża

Często romantyczny wyjazd we dwoje jest wspaniałą okazją do tego, by wyznać ukochanemu, to co czujemy. Gdy będziecie spacerować po plaży, podziwiając zachód słońca, napiszcie na piasku to, co czujecie. Czasem jednak jest to ryzykowny sposób, zwłaszcza gdy wieje wiatr.

 1. Balon z wiadomością

Czy nie jest to wyjątkowy sposób na przekazanie wiadomości? Owszem! Możemy wykorzystać do tego balon z helem z napisem Kocham Cię lub ukryć w nim wiadomość z informacją, jak wiele dla nas znaczy.

 1. Ukryj wiadomość

Coraz częściej zakochani ukrywają dla siebie słodkie wiadomości z informacją, która potwierdza ich miłość. Możemy wykorzystać do tego plecak, szafkę z pieczywem, teczkę lub auto. Romantyczne karteczki zawsze sprawiają przyjemność!

 1. Całusy

Jest to najbardziej popularna metoda na pokazanie osobie, na której nam zależy, jak bardzo jest dla nas ważna. Czasem gesty mówią więcej niż słowa.

 1. Książka

Jeśli twój parter jest fanem ciekawych książek, to możesz to wykorzystać. Zostaw mu na poduszce powieść, która jest romantyczna, a na pewno zrozumie, co chcesz mu tym przekazać. Bardzo ciekawym pomysłem jest także zapisek na pierwszej stronie, mówiący jak bardzo go kochasz…

 1. Płatki kwiatów

Panowie coraz częściej tworzą kwiatowe dywany prowadzące od drzwi wejściowych aż do sypialni, posyp płatkami kwiatów również łóżko, postaw świece i otwórz ulubione wino, to może być wspaniały wieczór.

 1. Szminką na lustrze

Metoda jak z filmu, gdy partner zostawia odcisk ust i namalowane serce na lustrze. Nie musisz pisać nic więcej, taki gest na pewno sprawi mu przyjemność.

 1. Tort z wyznaniem

Jak to mówią: „przez żołądek do serca”. Możesz własnoręcznie upiec ukochanej osobie ciasto, w którym ukryjesz swoje wyznanie miłosne lub najzwyczajniej napiszesz je na wierzchu słodkim kremem. Taki gest na pewno spełni swoje zadanie.

 1. Serce na drzewie

Fani romantycznych filmów doskonale wiedzą jak ważne znaczenie ma serce wyryte na drzewie. Zabierz partnera na spacer i znajdź miejsce, w które zawsze będzie, mogli wrócić, aby powspominać to, co razem przeżyliście.

 1. Kłódka

W Polsce jest wiele miejsc, w których zakochani zaczepiają swoje kłódki na znak wiecznej miłości. Ty i twój parter również możecie ją zaczepić, nie zapomnijcie o wyryciu na niej waszych inicjałów. A co z kluczykiem? Wyrzućcie go na znak wieczności.

 1. Kolacja

Klasyka zawsze w cenie. Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczną kolację do restauracji lub sam ja przygotuj w domowym zaciszu. Na pewno spędzicie razem romantyczny wieczór.

 1. Tatuaż

Nie musisz od razu udawać się salonu tatuażu, by na zawsze napisać sobie na ręce imię ukochanego. Może być to również rysunek wykonany henną lub napis na ciele wykonany flamastrem, lub czekoladą. Najważniejsze jest wyznanie miłości.

 1. Na lodówce
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  30 najpiękniejszych zwrotów, które pozwoli powiedzieć "Kocham Cię" inaczej niż zwykle

Wiadomość pozostawiona na lodówce na pewno będzie początkiem miłego dnia. Jeśli dodatkowo będzie zawierała wyznanie miłości, to będzie strzał w dziesiątkę!

 1. Szepty o poranku

Gdy budzisz się obok ukochanego, możesz wyszeptać mu do ucha jak bardzo go Kochasz! Czyż to nie wspaniały początek dnia?

 1. Dron

Ten sprzęt wykorzystywany jest coraz częściej, można by rzec, że do wszystkiego. Dlaczego więc nie miałby zanieść naszemu ukochanemu wiadomości z wyznaniem miłości? Idźmy z duchem czasu!

 1. Zagrajcie

Najlepsze są gry z literakami, z których możesz stworzyć wyraz, który kojarzy się z twoimi uczuciami. Na przykład: kocham czy miłość.

 1. Piosenka

Gdy oboje lubicie dobrą muzykę, możesz stworzyć dla ukochanej playlistę, w której umieścisz piosenki związane z miłością.

 1. List miłosny

Jest to metoda, która już dawno przeszła do lamusa, jednak jak wiele możemy w nim zawrzeć. Może być to prawdziwy list, w którym powiesz drugiej połówce, jak ważna jest dla ciebie.

 1. Sentencje w kalendarzu

Zapisz w kalendarzu swojego partnera miłosne sentencje pod różnymi datami. W wyznaczonych dnia będzie mu na pewno bardzo miło.

25 najpiękniejszych zdań na wyznanie miłości dla niej i dla niego

Nie zawsze wyznanie miłości musi kojarzyć się z długim listem o naszych uczuciach. Czasem wystarczy jedno zdanie, by wyznać ukochanemu miłość, najważniejsze jest jednak, by było ono szczere.

 1. ” Nasze serca biją w tym samy rytmie”
 2. ” Przy Tobie nigdy się nie smucę”
 3. ” Chcę dzielić się z Tobą wszystkim, co mam”
 4. ” Każdego dnia kocham cię jeszcze bardziej”
 5. ” Uczyniłeś mnie królową swojego serca. Dałeś mi tyle radości. Dałeś mi tyle ciepła.
 6. ” Dajesz mi szczęście i radość, dajesz mi spokój i pogodę ducha, a przede wszystkim dajesz mi wszystko, czego potrzebuję, aby być szczęśliwym”
 7. “Kiedy jesteś obok mnie, zdaję sobie sprawę z mojego szczęścia i radości”
 8. ” Chcę Cię kochać szczerością, zaufaniem, czułością. Chcę dzielić się z Tobą wszystkim, co mam”
 9. ” Dałeś mi prawdziwą miłość. Tę, która sprawia, że cierpienie znika. Tę, która budzi uśmiech, rozwesela serce i daje nadzieję”
 10. ” Twoja miłość sprawia, że jestem szczęśliwa nie na chwilę, ale na zawsze”
 11. ” Jesteś pierwszą myślą, kiedy się budzę i ostatnią, kiedy zasypiam”
 12. ” Otworzyłeś przede mną swoje serce i dajesz mi wiarę w siebie. Zostań ze mną na zawsze i bądź mężczyzną mojego życia”
 13. ” Jesteś dla mnie wszystkim: słońcem, marzeniem, przyszłością”
 14. ” Lubię patrzeć nocą w niebo
  I podziwiać ogrom gwiazd,
  choć błyszczą jasno, mocno,
  Większy Twoich oczu blask!”
 15. ” Twoje są moje myśli i Twoje są moje sny”
 16. ” Samotnym wieczorem myślę o Tobie, aż gwiazdy gasną na niebie”
 17. ” Następnym razem, gdy cię przytulę, prawdopodobnie długo nie odpuszczę”
 18. ” Kochanie, jesteś słońcem, które rozjaśnia mój dzień, powietrzem, którym oddycham”
 19. “Kiedy myślę, że nie da się kochać cię bardziej, niż już kocham, udowadniasz, że się mylę”
 20. “Gdybyś była filmem, oglądałbym Cię w kółko”
 21. ” Z każdym uderzeniem serca kocham Cię coraz bardziej”
 22. ” Moja historia miłosna w sześciu słowach: Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie”
 23. ” W moim świecie wszystko jest idealne, dzięki Tobie i miłości, którą dzielimy”
 24. ” Oczarowałaś mnie, ciało i duszę, a ja kocham cię”
 25. ” Jesteś całym moim światem”

Romantyczne wyznania miłości dla niej i dla niego – 25 wyznań

Oczywiste jest, że chcemy zrobić przyjemność naszemu ukochanemu, wyznając mu miłość w wyjątkowy sposób. Nie zawsze jednak nasza kreatywność jest tak rozwinięta, by samemu napisać to, co chcemy mu przekazać. W takiej sytuacji możemy wykorzystać uniwersalne wyznania, gotowe wprost do tego, by je wykorzystać!

 1. ” Kocham Cię dotykać,
  Kocham całować,
  Kocham przytulać
  i kocham masować”
 2. ” Kocham Cię rano,
  kocham wieczorem,
  w południe, o północy.
  Kocham we wtorek,
  w sobotę, w czwartek,
  w środę, w niedzielę.
  Tylko dla Ciebie
  czasu mam wiele”
 3. ” Kocham Cię niesłychanie
  moje Serce me Kochanie
  przemijają noce, dnie
  a ja wciąż na jawie śnię”
 4. ” Jesteś dla mnie wszystkim, czego chcę.
  Jest dla mnie deszczem w mrocznej mgle.
  Jesteś słońcem na niebie i gwiazdką
  O zmroku. Jesteś dla mnie najważniejszy
  na każdym kroku”
 5. ” Miłość to piękne słowo,
  Miłość to kochanie.
  Lecz kochać kogoś
  i powiedzieć mu o tym,
  to trudne zadanie”
 6. ” Kocham Cię w każdej godzinie,
  Kocham Cię w każdej minucie,
  Być może tym sposobem
  Kiedyś zdobędę Twoje uczucie!”
 7. ” Serce moje kocha Twoje.
  Ty napełniasz myśli moje.
  Z Tobą czuję się jak w niebie,
  bo ja kocham tylko Ciebie”
 8. ” Bez znaczenia – w piekle, w niebie,
  Z Tobą dzielić marzenia i sny,
  Bo mą miłością jesteś Ty”
 9. “Gdyby księżyc umiał mówić,
  Gdyby odgadł myśli me,
  To na pewno by wygadał,
  Jak ja bardzo kocham Cię”
 10. ” Tobą pachną moje sny,
  Tobą są moje noce i dni,
  Niczego nie jest mi brak,
  Bo Tobą jest mój cały świat”
 11. ” Bukiecik fiołków Ci przyniosę,
  Niechaj cieszą oczy Twe,
  A kiedy w błękit ich spojrzysz,
  Wspomnij, że kocham Cię”
 12. ” Tak bardzo pragnę się do Ciebie przytulić, gładzić Twoje miękkie włosy i okrywać pocałunkami cudowną twarz”
 13. ” To dzięki Tobie, każdego dnia czuję się kochana, rozumiana i potrzebna”
 14. ” Nie wiem, czy kiedykolwiek zdołam Ci się za wszystko odwdzięczyć, bo chyba nie ma takich skarbów, na jakie zasługujesz”
 15. ” To Ty jesteś kimś, dla kogo chcę żyć!”
 16. ” Kocham nasze cudowne noce i szczęśliwe dni, moje serce wciąż łopoce, mimo dowodów, że to nie sny”
 17. ” Zatrzymaj mnie
  przytuleniem, pocałunkiem
  przez chwilę spójrz
  prosto w me oczy,
  może ich wyraz cię zaskoczy”
 18. ” Jesteś moją zimą i jesienią
  Jesteś kwiatem i zielenią świata
  Będąc przy Tobie, chce mi się żyć!”
 19. ” Moja dusza kochała się z twoją duszą na długo, zanim nasze ciała się spotkały”
 20. ” Chciałabym ci dać świat twoich marzeń
  Jak kwiatów polnych błękit snów.
  Więc moje serce przyjmij w darze
  miłości, której brak już słów”
 21. ” Kocham Cię w każdej godzinie,
  Kocham Cię w każdej minucie,
  Być może tym sposobem
  Kiedyś zdobędę Twoje uczucie!”
 22. ” Bez Twojego uśmiechu
  Bez Twojego oddechu
  Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.
  Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie
  Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo moje serce
  Tobie oddaje”
 23. ” Miłość jest piękna,
  Miłość jest ślepa
  czasem zdradliwa,
  czasem kłamliwa.
  Lecz tylko silne
  uczucie może przetrwać
  Na wieki!”
 24. ” Moje serce jest malutkie,
  Ale wierne i cieplutkie,
  Tylko Tobie jest oddane,
  Tylko w Tobie ZAKOCHANE”
 25. ” Jednego Cię mam,
  Więc kocham Cię szczerze,
  Zapłacze gorzko ta,
  Która mi Cię odbierze”
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jakie SMSy wysyła zakochany mężczyzna? 20 sygnałów, które łatwo zobaczyć!

Szczere wyznanie miłosne dla niej i dla niego – 20 wyznań

Tajemnica dobrego wyznania miłosnego jest przede wszystkim szczerość. Pamiętajmy, że niezależnie od tego, czy je wybieramy z gotowych, czy też tworzymy sami, koniecznie powinno być szczere. Nigdy nie starajmy się słodzić za bardzo. Powinno płynąć z naszego serca!

 1. ” Na świecie tyle ludzi,
  Ile gwiazd na niebie.
  Każdy swą gwiazdeczkę w serduszku nosi,
  A ja w sercu noszę tylko Ciebie!”
 2. ” Słońce nauczyło nie śmiać się.
  Księżyc nauczył mnie marzyć.
  Gwiazdy nauczyły mnie szlochać.
  Ty nauczyłeś mnie kochać”
 3. ” Dziękuję za zmianę mojego życia na wiele sposobów. Moja miłość do Ciebie rośnie codziennie. Dziękuję, że spełniłeś swoje marzenia”
 4. ” Chcę być Twą dziewczyną,
  ukochaną i jedyną,
  chcę mieć Cię, kochanego,
  i nikogo już innego!”
 5. ” Dotknąć cię pragnę, by ciało Twe poczuć, patrzeć, by poznać kolor Twych oczu, chcę z Tobą być i z Tobą się cieszyć z Tobą dzielić niebo i z Tobą w nim grzeszyć”
 6. ” Z każdym biciem serca moja miłość do Ciebie rośnie w siłę”
 7. “Gdyby można było uniknąć miłości, po prostu zamykając oczy, to nie mrugałabym wcale, aby nie stracić ani chwili z Tobą”
 8. ” Miłość jest silna i delikatna.
  Można ją zniszczyć.
  Aby naprawdę kochać, trzeba to zrozumieć.
  Żeby być zakochanym, trzeba to uszanować”
 9. ” Naucz mnie sztuki kochania, naucz mnie życia w dwoje, lecz nigdy nie ucz rozstania, bo tego bardzo się boję”
 10. ” Dla Ciebie jestem
  Dla Ciebie żyje
  Dla Ciebie — moje serduszko bije
  Teraz już wiesz
  Co czuje do Ciebie
  Chciałbym byśmy razem byli
  No i sobą się cieszyli”
 11. ” Kocham cię- Twoje oczy. Kocham uśmiech Twój uroczy. Kocham serce Twe najmilsze, które memu jest najbliższe”
 12. ” Jesteś moją pierwszą, ostatnią i jedyną miłością. Moim jedynym marzeniem jest dzielenie się z wami wszystkimi wschodem i zachodem słońca przez resztę życia”
 13. ” Dla Ciebie słońca blask, dla Ciebie niebo pełne gwiazd. Dla Ciebie wszystkie moje sny, dla mnie kochanie — tylko Ty”
 14. ” Kochaj mnie, gdy świeci słońce. Kochaj mnie, gdy pada deszcz. I w dni zimne i gorące. Zresztą… kochaj, kiedy chcesz”
 15. ” Gdziekolwiek jestem i cokolwiek robię, zawsze pragnę cię. Moje życie jest puste bez ciebie”
 16. “Gdybyś zapytał mnie, gdzie chcę spędzić wieczność, odpowiedź byłaby prosta: w twoich ramionach”
 17. ” Chcę żyć przy Tobie
  Chcę myśleć o Tobie
  Chcę śnić o Tobie
  Chcę na zawsze z Tobą być!
  Kocham Cię”
 18. ” Daj mi swoje serce, a dam ci wszystkie radości świata! Nie ma dla mnie innego”
 19. ” Czy wiesz, co może uczynić mnie najszczęśliwszą osobą na świecie? Wiedząc, że zawsze jesteś po mojej stronie. Moje życie jest puste bez ciebie”
 20. ” Czy wiesz, dlaczego księżyc nie świeci w ciągu dnia? Ponieważ jasność twoich pięknych oczu oświetla wszystko! Jesteś niesamowity!”
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Czego boi się narcyz? Największe lęki narcyza

Długie wyznania miłosne – 20 wyznań

Wyznania miłości nie muszą być krótkie. Czasem im więcej powiemy o tym, co czujemy, im więcej słów wypowiemy, tym większe wrażenie zrobimy, a przecież podczas wyznania miłości właśnie o to chodzi. Wrażenie jest najważniejsze!

 1. ” Jesteś piękna, inteligentna, zabawna, namiętna a Twoja obecność sprawia, że moje życie i nasz świat są o wiele lepsze. KOCHAM CIĘ”
 2. “Kiedy na ciebie patrzę, zdaję sobie sprawę, że piękno naprawdę uratuje świat. Przynajmniej twoje zewnętrzne i wewnętrzne piękno uratowało mi serce!”
 3. “Gdy usłyszysz głos gitary,
  a gitara pięknie gra,
  to nie pytaj, kto Cię kocha…
  Bo to zawsze będę ja”
 4. ” Tego się nie da utrzymać w sekrecie,
  Bo wiedzą o tym wszystkie gwiazdy na niebie,
  Na pewno szybko Ci doniosą
  Jak ja bardzo kocham Cię”
 5. ” Kocham Cię rano,
  kocham wieczorem,
  w południe, o północy.
  Kocham we wtorek,
  w sobotę, w czwartek,
  w środę, w niedzielę.
  Tylko dla Ciebie
  Czasu mam wiele.
  Kocham Cię zimą,
  Kocham Cię w lecie,
  Kocham jak nic innego
  na świecie”
 6. ” Dziękuję Ci za spędzone z Tobą chwile,
  Za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe,
  Za Twoją czułość i zrozumiałość,
  I w trudnych chwilach pocieszenie,
  Za Twą cierpliwość i wytrwałość,
  Za Twych gorących ust rozkosz całą,
  Za ciepło Twego wtulonego ciała,
  Za to, że gdy ja się poddałam,
  Ty się nie poddałeś,
  A najbardziej dziękuję Ci za miłość
  I proszę Boga by to się nigdy nie skończyło”
 7. ” Jesteś dla mnie wszystkim, czego chcę.
  Jest dla mnie deszczem w mrocznej mgle.
  Jesteś słońcem na niebie i gwiazdką “
  O zmroku. Jesteś dla mnie najważniejszy
 8. “Na każdym kroku. Gdy jesteś przy mnie –
  Cały świat promienieje. A kiedy Cię nie ma,
  to płacze, a nie się śmieje…”
 9. ” Ktoś zapukał do mego serduszka, by je ogrzać, by szeptać mu do uszka. Być zawsze przy nim, czuwać co noc. Kochać tak mocno, by nie odejść na krok. Być przy nim tak blisko, jak nigdy nie był nikt. Rozpalić w nim płomień w każdym z dni. Marzenia się spełniają jak na jawie sny. Serduszko pokochało, bo miłość dałeś mu Ty”
 10. ” Chciałabym Ci dać wiosenne zorze.
  Szkatułkę szczęścia, wiatru śpiew.
  Majowy księżyc, groźne morze,
  zima słowików śpiew.
  Chciałabym Ci dać świat Twoich marzeń,
  jak kwiatów polnych błękit snów.
  I moje serce przyjmij w darze
  z miłości, której brak już słów”
 11. ” Kocham Cię tak bardzo,
  gdy się uśmiechasz i złościsz.
  Kocham Cię, gdy płaczesz,
  gdy nie żałujesz zazdrości.
  Jesteś dla mnie wszystkim,
  wszystkim, co piękne i doskonałe.
  Jesteś dla mnie wszystkim,
  Dlatego się w Tobie zakochałem”
 12. ” Nie obiecuję ci wiele…
  Bo tyle, co prawie nic…
  Najwyżej wiosenną zieleń…
  I pogodne dni…
  Najwyżej uśmiech na twarzy…
  I dłoń w potrzebie…
  Nie obiecuję ci wiele…
  Bo tylko po prostu siebie”
 13. ” Jakież to wspaniałe,
  czuć się bezpiecznie z osobą,
  przy której ani nie ważysz myśli,
  ani nie mierzysz słów,
  ale wylewasz je dokładnie takie,
  jakimi są, nie oddzielając ziarna
  od chwastów, wiedząc, że przyjazna ręka
  przesortuje je, zatrzyma to,
  co wartościowe, a resztę rozwieje
  podmuchem miłego wiatru”
 14. ” Pragnę smaku Twoich ust
  pragnę ciepła Twoich słów
  Chce dotykać Twoich rąk
  zamknąć w nich księżyca krąg
  Chce od Ciebie pieszczot moc
  i być z Tobą w każdą noc
  Chce przytulić Cię i śnić
  i na zawsze z Tobą być”
 15. ” Nie umiem powiedzieć wprost, że Cię Kocham
  Powiedz mi, jak zagarnąć serce Twe?
  Tylko nie mów, że miłość ma dziecinadą jest
  Nie mów też, że udaję, że to przejdzie mi
  A jeśli naprawdę nie chcesz mnie,
  to chociaż spełnij ostatnie marzenie me
  Podejdź i pocałuj mnie…,
  bo ja naprawdę Kocham Cię!”
 16. ” Nie przejmuj się tym.
  Ani Ty, ani ja nic o sobie nie wiedzieliśmy.
  Dlatego na chwilkę się rozstaliśmy.
  Lecz tak samo, jak i Tobie i mnie.
  Bardzo zależy nam na sobie.
  Uśmiechnij się, bo też Cię kocham”
 17. ” Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich.
  To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia
  W ręce drugiego człowieka.
  To zaufanie bez reszty.
  To odsłonięcie swoich słabości.
  I tak właśnie Cię kocham”
 18. ” Tyle dziewczyn na świecie,
  Tyle gwiazd na niebie,
  ale ja Kocham tylko Ciebie!!
 19. “Lśnisz wśród tłumu
  Niczym promienie wschodzącego słońca”
  Oczy twe, serce twe — czyste i piękne niczym łza”
 20. ” Serce wielkie, kochające,
  ciepłe dłonie, cudne oczy,
  piękna dusza, śmiech uroczy.
  Cała postać – moje Słońce.
  Blask, co życie opromienia”

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *