kobieta przyciaga faceta

Jak przyciągnąć do siebie faceta? 12 skutecznych sposobów

Kobiety mają wielką moc, otóż potrafią w bardzo skuteczny sposób poderwać, uwieść i przyciągnąć faceta. Oczywiste jest, ze panowie są wzrokowcami i ich uwagę przyciągają kobiety zadbane, stylowo ubrane z odrobiną seksapilu. Jednak nie tylko wygląd ma w tym temacie duże znaczenie, ponieważ dziewczyny wiedzą jak wykorzystać swoje inne atuty, takie jak na przykład gesty, wzrok, uśmiech czy zainteresowania. Jak przyciągnąć do siebie faceta?

Przyciąganie facetów wcale nie jest takie trudne!

Jak przyciągnąć do siebie faceta? Przede wszystkim pamiętaj, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego zacznij już od wejścia, niezależnie czy jest to dyskoteka czy restauracja. Musisz zwracać na siebie uwagę i dzięki temu oczarujesz nie jednego chłopaka. Bądź pewna siebie, uśmiechnięta i idź spokojnym krokiem.

Kolejnym bardzo wazym sposobem na przyciągnięcie faceta sa odpowiednie gesty, wykorzystaj swoje usta, oczy i inne gesty, które dadzą mężczyźnie do zrozumienia, ze ci się podoba i może do ciebie podejść. Nie bądź w tych działaniach nachalna, by nie pomyślał, ze jestes desperatką.

Sposobów na przyciągniecie faceta jest tak wiele, że dziewczyny mogą za każdym razem stosowac inny. Dzięki nim okazuje się, że to jak przyciagnać do siebie faceta jest bardzo proste. Zapoznaj się więc z kilkoma z nich, które przedstawiamy poniżej i do dzieła!

kobieta flirtuje

12 sposobów na przyciągniecie do siebie faceta

Od zawsze wiadome jest, że na prawdziwego samca alfa działa kobieca uroda, ponieważ sa oni wzrokowcami. Podczas wypełnianych przez panow ankiet okazało się, ze bardzo duży procent mężczyzn nie zwraca uwagi na wygląd kobiety, ale także na charakter i jej zachowanie. Przedstawiamy więc 12 skutecznych sposóbów na to jak przyciągnąć do siebie faceta:

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Przytulanie mężczyzny - co znaczą poszczególne rodzaje przytulenia?

1. Uśmiechaj się

Panów bardzo kręci uśmięchnieta dziewczyna, od której wyczuwa się energie, spontaniczność i szczęście. Odbierają oni takie kobiety jako wyluzowane i lubiące zabawę. Jak się okazuje wystarczy zwykły uśmiech, by skutecznie przyciągnąć do siebie faceta.

2. Spojrzenie

Nie od dziś uważa się oczy za zwierciadło duszy. Dzięki spojrzeniu możemy okazać złość, zaufanie czy bliskość. Pamiętaj, aby podczas rozmowy z mężczyzną patrzeć mu cały czas w oczy. Jest to jeden z elementów na przyciągnięcie do siebie faceta.

3. Bądź pewna siebie

Panowie uwielbiają pewne siebie i zdecydowane kobiety, które dokładnie wiedzą czego chcą od życia. Jeśli będziesz mówiła to co myślisz, a dodatkowo czynnie uczestniczyła w rozmowie to wiedz, że jest to klucz do jego serca.

4. Zainteresowania

Nie wesz jak przyciągnąć do siebie faceta? Jednym ze skutecznych sposobów są zainteresowania, którymi może pochwalić się kobieta. Pokażesz mu dzięki temu, że jesteś aktywna, masz w życiu cele i potrafisz do nich dążyć!

5. Bądź otwarta

Mężczyźni starają się unikać “szarych myszek”, które podczas rozmowy trzeba ciągle ciągnąć za język. Otwórz się na nowe znajomości, dzięki swojej otwartości będziesz postrzegana jako dusza towarzystwa.

6. Miej dystans do samej siebie

Dystans do samej siebie i poczucie humoru są świetnym sposobem na to, by przyciągnąć do siebie faceta. Dużo żartuj, śmiej się bądź wesoła i zabawna, dzięki temu twój parter będzie chciał spędzać z tobą jak najwięcej czasu.

7. Szanuj ludzi

Nie chodzi tutaj tylko o szacunek do konkretnego chłopaka, ale również do ludzi wokół. Pamiętaj, że zwłaszcza podczas pierwszych spotkań, twój chłopak będzie bacznie cię obserwował i musisz starać się zrobić na nim dobre wrażenie. Jeśli natomiast będziesz opryskliwa dla pozostałych znajomych czy rodziny od razu go od siebie odsuniesz.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  O czym i jak pisać z dziewczyną, która chcesz lepiej poznać? 35 przykładów

8. Bądź sobą

Jest t najlepszy sposób na to jak przyciągnąć do siebie faceta. Panowie zawsze interesują się kobietami, które są wyluzowane, nie starają się zaimponować mu na siłę, najzwyczajniej są sobą. Nie dopuść do tego, by po kilku tygodniach zrozumiał, że udawałaś kogoś kim nie jesteś, będzie czuł się oszukany i wykorzystany.

kobieta przyciaga mezczyzne

9. Doceniaj go

Aby go do siebie przyciągnąć staraj się doceniać jego starania, zwłaszcza jeśli zauważysz, że bardzo się postarał, by przygotować dla ciebie niespodziankę. Mów mu o tym jak bardzo doceniasz, że się tak postarał, używając przy tym jego imienia.

10. Gesty

Takie gesty jak zabawa własnymi włosami, zakładanie nogi na nogę czy przegryzanie wargi są ważnymi elementami na przyciągniecie do siebie mężczyzny. Stosuje je każda kobieta!

11. Dotyk

Nic tak nie przyciągnie faceta do kobiety jak jej dotyk. Możesz wykonać kilka delikatnych gestów, na przykład złap go za rękę podczas rozmowy lub dotknij jego ramienia. Takie gesty sprawią, że oszaleje on na twoim punkcie!

12. Bądź bezradna

Każdy facet chce czuć się potrzebny, poproś go więc czasem o pomoc choćby w najdrobniejszych sprawach.

Czego NIE robić, jeżeli chcesz go do siebie przyciągnąć?

Jeśli ustaliliśmy już jakie są sposoby na przyciągniecie do siebie faceta, to pamiętajmy, że istnieją rzeczy, których należy unikać. Na przykład:

  • Awantury
  • Władczość
  • Zabieranie im wolności
  • Ograniczanie ich
  • Plotkowanie
  • Kłamstwa
  • Zazdrość

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *