mezczyzna caluje kobiete w szyje

Jak zrobić malinkę? Poradnik robienia malinki

Wiele osób w związkach, zwłaszcza młodych szuka coraz to nowszych sposobów na erotyczne spełnienia. Mimo, że malinki kojarzone są wyłącznie z młodością, brakiem pohamowania i początkowym etapem związków, nie do końca jest to prawda. Wiele dojrzałych par jest zwolennikami takiego “znaczka”. Eksperymentują i chętnie uczą się robić malinki duże, małe oraz w różnych kształtach. Jak ją zrobić krok po kroku? Czy jest ona bezpieczna?

Czym jest malinka?

Malinki są rodzajem krwiaka podskórnego i powstają podczas namiętnego pocałunku. Często młodzi ludzie traktują je jako rodzaj “odstraszacza”. Mają dać do zrozumienia konkurentom, że ich partner jest już zajęty. Jest to jednak również urozmaicenie gry wstępnej, które ma na celu dać partnerowi do zrozumienia, że jesteśmy otwarci na nowe seksualne doświadczenia. Ważne jest jednak, by nasza druga połówka chciała mieć tego rodzaju znaczek. Może być on kłopotliwy w pracy, zwłaszcza, gdy pracuje on z innymi ludźmi.

Pierwsza malinka? Zrób to raz a dobrze!

Wykonywanie malinki, zwłaszcza po raz pierwszy powinno przebiegać spokojnie i niezbyt szybko, aby mieć wszystko pod kontrolą. Potraktuj to jako grę wstępną i nie staraj się tego przyśpieszać. Całość ma dać wam przyjemność. Gdy robimy malinkę po raz pierwszy najlepiej jest wybrać miejsce, które jest niewidoczne. Może być to brzuch, udo, pośladek czy pierś. Podstawową rzeczą, którą powinniśmy zrobić przed jej wykonaniem, jest zapytanie naszego partnera, czy możesz ją zrobić. Pamiętaj, że taki “znaczek” może być przyczyną problemów w szkole lub w pracy.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kochać kogoś - co to znaczy? 15 rzeczy które to wyjaśniają

Jak zrobić malinkę? Praktyczny poradnik

Malinki pojawiają się nie tylko na szyi, ale również na brzuchu, na dekolcie, na piersiach, na pośladkach i na brzuchu. Aby ją zrobić dobrze, a przede wszystkim bezpiecznie należy:

  1. Ułożyć usta w literkę o
  2. Przyłożyć “o” w miejsce, w którym chcemy zrobić malinkę
  3. Lekko ssiemy skórę
  4. Nie robimy tego dłużej niż 2 minuty
  5. Można urozmaicić taką grę wstępną używając przy tym dłoni

mezczyzna z malinka

Dobra malinka – jak ją zrobić?

Należy pamiętać, że malinka ma być elementem gry wstępnej, przyjemnością, a nie bólem. Koniecznie powinniśmy przy jej tworzeniu uważać, by nie zadać bólu partnerowi. Jeśli przesadzimy z czasem jej robienia, najprawdopodobniej zamiast czerwonego znaczka będzie maił on bolesnego ciemnego, sinego krwiaka.

Możemy tą czynność urozmaicić przegryzając skórę partnera lub ją liżąc. Należy podczas tych czynności zwracać uwagę na samopoczucie naszej drugiej połówki i na to by nie pozostawić śladów po ugryzieniu. Jeśli nie masz w tym doświadczenia i uważasz, że robisz to nie prawidłowo, zrezygnuj i zacznij od początku.

Bezbolesna malinka – jak ją zrobić?

Podczas wykonywania malinki, należy pamiętać, że może dać nam ogromną przyjemność, ale również zadać ból, zwłaszcza, gdy parter niema wyczucia. Zaczynając malinkę należy zwracać uwagę na odczucia drugiej połówki i na to czy sprawia jej to przyjemność. Gdy tak się dzieje, możesz pozwolić sobie na większą intensywność takiej pieszczoty. Jeśli nie chcesz skrzywdzić partnera i obawiasz się takiej czynności to możesz wypróbować ją najpierw na sobie.

kobieta z malinkami na szyi

Czy można samemu sobie zrobić malinkę?

Najczęściej malinkę wykonuje się na szyi. Niestety nie mamy możliwości zrobić jej sobie sami, ze względu na umiejscowienie. Możemy natomiast zrobić ją za pomocą cieni do powiek. Wykorzystaj w tym celu te w kolorze fioletu i różu. Niektórzy robią je sobie za pomocą odkurzacza lub pustej butelki, nie jest to jednak dobry pomysł. Jej kształt nie będzie taki jak tej prawdziwej malinki, a dodatkowo można zrobić sobie tym sposobem krzywdę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Uprzejmość czy zainteresowanie - jak je odróżnić? 15 sygnałów

Jak usunąć malinkę?

Oczywiście, gdy już jesteśmy posiadaczami malinki przychodzi czas, że musimy ją w jakiś sposób usunąć. Oczywiście nie da się zrobić tego zbyt szybko, jednak istnieje kilka skutecznych sposobów na przyśpieszenie jej zniknięcia. Zazwyczaj utrzymuje się ona do 10 dni, zależnie od jej intensywności. Można usunąć ją za pomocą zimnych okładów z lodu i okładów z octu i sody. Bardzo ważne jest przyjmowanie również witaminy K.  Jeśli chcesz ja jak najszybciej zakryć to zrób to za pomocą makijażu.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *