zazdrosny maz

Jak wzbudzić zazdrość chłopaka lub męża? 12 sposobów

Zazdrość pojawia się w każdej relacji, zwłaszcza w tej miłosnej. To uczucie, które frustruje, a nawet może komuś w pewien sposób sprawiać przykrość. Zakochani uwielbiają wykorzystywać te negatywne uczucie, aby pokazać partnerowi, że może stracić ukochaną osobę. To ma być dla niego bodziec do wykazania się, czy do większego zabiegania o względy. Wizja konkurencji jednak może przynieść zupełnie inne skutki. Niekiedy taka „gra” jest tego i tak warta. Jak wzbudzać zazdrość męża lub chłopaka? W naszym zestawieniu masz 12 sprawdzonych metod. Koniecznie je sprawdź!

12 sposobów na wzbudzenie zazdrości męża i chłopaka

1. Rozmowy dotyczące „konkurencji”

Co zrobić, żeby mąż był zazdrosny? Nie ma nic łatwiejszego niż w rozmowie przywołać jakiegoś mężczyznę, na przykład kogoś z pracy, czy nowo poznanego sąsiada. W większości przypadków partner będzie dociekliwie próbował przetestować, czy rzeczywiście pojawił się ktoś interesujący, czy to coś więcej. Mimo wszystko zawsze rozmowa o innych facetach będzie sprawdzonym bodźcem do wzbudzenia zazdrości w chłopaku lub w mężu.

2. Zniknij na chwilę!

Co zrobić, żeby chłopak był zazdrosny? Oddal się od niego celowo, a więc go unikaj. Nie odbieraj telefonów, nie odpisuj na wiadomości. Zwlekaj z kontaktem, a on zacznie się zastanawiać, dlaczego nagle jest inaczej niż wcześniej. Będzie szukał powodu zmiany zachowania. W jego głowie pojawi się mnóstwo myśli, a przede wszystkim to, że może jest ktoś inny. Zazdrość z pewnością będzie silna!

3. Dopieść swój wizerunek!

W momencie, gdy kobieta nagle zaczyna o siebie bardziej dbać niż wcześniej to może być sygnał dla faceta, że poznała kogoś. Zauważy od razu, że wypiękniała i stała się atrakcyjniejsza. Zacznie się z pewnością starać bardziej niż wcześniej, bo poczuje się zagrożony.

4. Wykorzystaj social media

W dobie internetu portale mają moc. Social media możesz wykorzystać, aby wzbudzić w facecie zazdrość. Nie zapomnij udokumentować wypadu z koleżankami, czy zakupu nowej sukienki. Pokaż mężczyźnie, że nawet sama dasz sobie zawsze radę. Zobaczysz, że prędko zareaguje na Twoje działanie, bo będzie chciał się upewnić, czy nie ma przypadkiem konkurencji.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Oznaki lęku przed bliskością - jak sobie z nim radzić?

zazdrosny facet

5. Wspomnienia o byłym

Wspomnienia wracają i to normalne, również te dotyczące poprzednich relacji. Rozmowa o „ex” to silny bodziec, który wywoła zazdrość. Kilka wątków sprawi, że emocje będą się w chłopaku dosłownie gotować. Uważaj jednak, aby nie przesadzić, bo on się obrazi.

6. Stawiaj na siebie

Co zrobić, żeby mąż był zazdrosny? Pokaż mu, że nie jest on najważniejszy. Nie bądź na każde jego zawołanie ani nie poświęcaj mu całego swojego wolnego czasu. Odważ się nieco dać mu do myślenia zmianą zachowania.

7. Bądź szczęśliwa

Szczęście widać, bo dosłownie bije ze środka. Jeśli facet zauważy, że promieniejesz będzie myślał, dlaczego tak się dzieje. Pojawi się nutka zazdrości i dociekanie co lub kto jest powodem tego szczęścia. Pozytywne nastawienie doda Ci energii, a w nim zbudzi wątpliwości.

8. Obracaj się w męskich kręgach

Zazdrość wywoła spotykanie się z innymi facetami, a także przebywanie w ich otoczeniu. Oddech konkurencji na plecach bywa najlepszą motywacją. Nie przesadzaj jednak w tej kwestii, bo on będzie wściekły.

9. Idealna partnerka

Zadowolona dziewczyna u boku chłopaka zawsze budzi obawy, czy nic nie ukrywa. Chodzący ideał zaniepokoi męża, a przede wszystkim go zaskoczy.

10. Subtelny flircik

Flirt to poważna broń w rękach kobiety. To okazanie zainteresowania względem kogoś innego. Partner odczyta ten gest od razu i będzie wściekły, a jednocześnie zazdrosny.

zazdrosny mezczyzna

11. Często wychodź

Kiedy dziewczyna nagle zaczyna często wychodzić to facet czuje się zazdrosny. Obawia się, że pozna kogoś nowego lub już to się stało. Wzbudzisz tak nutkę zazdrości oraz niepewności, a to sprawi, że on zacznie się bardziej starać o Twoje względy.

12. Komplementy

W otoczeniu innych facetów rzuć kilka komplementów, ale subtelnych, choć wymownych, a Twój partner poczuje uczucie zazdrości. Takie słowa doprowadzą go do szaleństwa. Będzie on czuł się zagrożony, jak nigdy wcześniej!

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *