para w lozku

Cuckold – co to jest? Zdrada kontrolowana pod lupą

Częściej zdrada w związku kojarzona jest z jego zakończeniem, rozwodem i rozstaniem. Co ciekawe istnieją ludzie, którzy jej najzwyczajniej pożądają. Może wydawać się to nie zrozumiałe i śmieszne, jednak zdrada kontrolowana posiada wielu entuzjastów. Czym jest cuckold? Z czym się wiąże? Jakie są jego konsekwencje?

Co to jest cuckold?

Słowo to wywodzi się z języka angielskiego i oznacza rogacza. Jest to związek, w którym partner posiada prawo do zdrady. Najczęściej zdarza się, że to właśnie kobieta dostaje od swojego mężczyzny takie przyzwolenie. Takie działanie posiada zarówno wielu zwolenników jak i przeciwników. Ci pierwsi uważają, że jest to forma spełnienia fantazji erotycznych i traktują to jako zabawę. Drudzy natomiast posiadają na ten temat negatywną opinię jest to dla wielu ludzi temat tabu.

Jak wygląda cuckold w praktyce?

Co by nie powiedzieć, to cuckold jest formą zdrady. Jest to forma fetyszu, jednak nie wszyscy rozumieją ten nurt i go krytykują. Taka forma pojawia się w związkach, które lubią eksperymentować w łóżku, osoby takie są w relacjach BDSM, jest to skrót od Bondage, Domination, Subsmission, Masochims.

W układzie cuckold, gdy to na przykład żona zdradza swojego męża, nie tylko on odczuwa z tego powodu przyjemność. Również kochanek i co zaskakujące mąż są taką sytuacją podnieceni. Mąż bardzo chętnie ogląda swoją żonę, która współżyje z innym mężczyzną i daje mu to masochistyczną przyjemność.

Kontrolowana zdrada – dlaczego pary decydują się na cuckold?

Zespół kontrolowanej zdrady o którym mowa jest bardzo popularnym zjawiskiem pośród par, które są ze sobą długim stażem, jednak nie tylko. Bardzo często zdarza się, że jeśli nowo poznani partnerzy lubią eksperymentować w łóżku, chętnie wykorzystują cuckold do urozmaicenia swoich doznań. W przypadku, gdy mamy do czynienia z czymś takim jak prowokowana zdrada należy pamiętać, że konieczna jest zgoda obu partnerów. Kiedy zakochani decydują się na cuckold? Przede wszystkim, gdy:

  • Chcą oni ubarwić swoje życie erotyczne
  • Z ciekawości
  • Gdy mężczyznę taki układ podnieca
  • Szukają nowych doznań
  • Są otwarci na nowości
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Po czym poznać, że mu na Tobie zależy? 25 oczywistych sygnałów

Nie każdy mężczyzna jest gotowy na to, by oglądać swoją partnerkę w sytuacji, gdy współżyje ona z kimś innym. Zdarza się, zwłaszcza, gdy jest to pierwszy raz, że partner, który uważa, że będzie to dla niego świetna forma podniecenia, zmienia zdanie w ostatniej chwili. Zapewne nie jest mu łatwo patrzeć na to, gdy jego ukochaną dotyka czy całuje inny facet. Seksuolodzy uważają, że na taką relację decydują się osoby, które posiadają jakiś deficyt.

para caluje sie w lozku

Jak wygląda cuckold w związku?

Cuckolding zapewnia parom skrajne emocje, od podniecenia aż po zazdrość. Należy mieć na uwadze to, że nie zawsze mężczyzna jest w stanie obserwować stosunek swojej parterki z innym facetem, nawet jeśli wydawało mu się, że tak jest. W takiej sytuacji żąda on, by natychmiast zaprzestano takim działaniom.

Dlatego też, by nie dopuścić do tak niezręcznej sytuacji, należy wcześniej dokładnie przemyśleć swoją decyzję i porozmawiać o tym z partnerką. Konieczna jest zgoda obu stron i jest to temat bezdyskusyjny. Należy również pamiętać o wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów. Cuckold może występować w różnej formie, może być to fotorelacja, filmik lub obserwowanie z ukrycia.

Jak znaleźć “kochanka” dla partnerki? Odbywa się to według uznania pary. Czasem szuka go ona sama zwracając uwagę na jego wygląd, a czasem partnerzy organizują spotkania wspólnie. Dzięki temu mąż będzie miał możliwość uczestniczenia i wyboru w organizacji.

Cuckold – próbować czy nie?

Cuckolding przybiera różne wydźwięki ze strony ludzi. Przede wszystkim chodzi w nim o podniecenie, rozbudzenie pożądania i chęć spróbowania czegoś nowego. Jest to planowana, a przede wszystkim świadoma decyzja obojga partnerów. Osoby, które decydują się na cuckold uważają, że wszystko mają pod kontrolą, jednak niestety często zdarza się, że taka sytuacja ich najzwyczajniej przerosła. Okazuje się, że zdrada kontrolowana nie do końca taka właśnie jest. Często zdarza się, że pojawiają się poważne konsekwencje.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kiedy facet odzywa się po randce? Najczęstsza ilość dni i czasu

Jak cuckold może wpłynąć na związek?

Najczęściej zdarza się tak, że para, która decyduje się na cuckolding czerpie z tego samą przyjemność, jak na przykład:

  • Partnerzy stają się dla siebie bliżsi
  • Są bardziej otwarci na nowości
  • Czują satysfakcję z seksu
  • Czują do siebie większy pociąg
  • Dziewczyna staje się pewniejsza siebie

Niestety nie rzadziej zdarza się, że para zaczyna mieć poważne problemy. Może na przykład nie poradzić sobie, gdy do partnera dotrze to, że dziewczyna go zdradziła, mogą zacząć czuć do siebie obrzydzenie, partnerka może żałować podjętej decyzji i tego co się stało i nie radzić sobie z tym psychicznie., a co gorsza może ona porównywać partnera do kochanka.

Taka gra jest naprawdę niebezpieczna i warto jest wcześniej dobrze przemyśleć swoją decyzję, by z czasem nie żałować. Konieczne jest przede wszystkim zaufanie i szczerość. Nie należy po wszystkim udawać, że taka sytuacja nie miała miejsca, najlepiej jest o tym porozmawiać, by dowiedzieć się jak czuje się parter, zarówno kobieta jak i mężczyzna.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *