zastanawiajaca sie kobieta

Jak postępować z facetem żeby mu na Tobie zależało? 10 porad

Wiele dziewczyn zastanawia się, czy mogą zrobić coś, a dosłownie cokolwiek, by ich partnerowi bardziej na niż zależało. Starają się, poświęcają mu czas i okazują swoje zainteresowanie i bliskość, jednak nie przynosi to efektów jakie chciałaby uzyskać. Czy istnieje na to sposób?? Co zrobić, by facetowi bardziej zależało? Przedstawiamy 10 skutecznych porad na to co jeszcze może zrobić kobieta, by jej parterowi bardziej zależało i był bardziej zaangażowany w związek.

Co zrobić, żeby zaczęło mu zależeć? 10 sposobów

Każda kobieta chce, by jej partner był w ich związek maksymalnie zaangażowany. Niestety czasem zdarza się, że relacja ta nie spełnia naszych oczekiwań i staramy się zmobilizować mężczyznę do działania. Często jednak robimy to w sposób nie udolny. Dlatego też przedstawiamy 10 porad dotyczących tego jak postępować z facetem, by mu zależało na kobiecie.

1. Czy jeśli będziesz olewała faceta, zacznie mu zależeć?

Jeśli żaden sposób nie jest na tyle skuteczny, by facetowi zaczęło na nas zależeć to kobieta decyduje się na jego olewanie. Niestety często zdarza się, że jest to jedyna metoda na to, by dać mu do zrozumienia, że musi zacząć się o nas starać. Z odsunięciem go absolutnie nie należy przesadzać. Jeśli za każdym razem będziesz odrzucała jego propozycję to możesz skutkować ty, że pomyśli on, że nie jesteś nim już zainteresowana.

2. Daj facetowi swobodę!

Bardzo często zdarza się, że gdy zaczynamy być w związku, odbieramy mężczyźnie jego wolność i oczekujemy, że będzie spędzał z nami każdą wolną chwilę. Niestety najczęściej jest tak, że takie działanie zamiast go do nas przybliżyć sprawia, że oddala się on od nas. Należy pamiętać, że każdy człowiek musi mieć pozostawioną przestrzeń osobistą, nie tylko mężczyzna. Mie zmuszaj go do niczego, to czy się zaangażuje w tą relację powinno zależeć wyłącznie od niego.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Szalona randka - jak ją przeżyć? 10 pomysłów

3. Słuchaj go

Z zasady mężczyźni bardzo lubią mówić o sobie. Warto jest więc słuchać tego co ma do powiedzenia i też mu do zrozumienia, że jesteśmy tym zainteresowane. Jeśli więc rozmawiacie na temat, który niekoniecznie cię ciekawi to przełam się i zadaj mu pytanie, którego dotyczy. Podczas rozmowy potakuj głową, by wiedział, że go słuchasz i patrz mu w oczy, by czuł między wami więź. Daj mu się wygadać, nie wchodź mu w słowo i nie przerywaj mu. Nie martw się również tym, że nie interesuje się twoim życiem i twoimi sprawami, ponieważ najprawdopodobniej z czasem zacznie dopytywać cię o szczegóły które dotyczą ciebie. Będzie to dla ciebie znak, że jest tobą zainteresowany i chce cię lepiej poznać.

4. Komplementy

Nie tylko kobiety lubią komplementy, mężczyźni również. Wszystkie miłe słówka, które usłyszą na swój temat sprawiają, że czuję się doceniony jest mu najzwyczajniej miło. Najważniejsze jest, by mówić szczerze i na temat. Jeśli więc twój partner jest facetem przystojnym to zwróć uwagę na to jak wygląda, jak się ubrał, czy jaką ma fryzurę. Dzięki temu facet będzie czuł się dowartościowany i będzie miał pewność, że zauważasz wszystkie jego pozytywne cechy.

5. Uśmiechaj się

Mężczyźni kochają, gdy kobiety się uśmiechają. Jest to tajna broń wielu kobiet, które chcą uwieść mężczyznę. Dzięki szczeremu uśmiechowi twój partner będzie odbierał cię za kobietę optymistyczną i taką która ma do siebie duży dystans. Być może jest to mały szczegół, jednak na pewno sprawi on, że naszemu partnerowi zacznie na nas bardziej zależeć.

kobieta usmiecha sie

6. Nie śpiesz się z seksem

Wydawać by się mogło, że mężczyznom zależy tylko na seksie. Niekoniecznie jednak jest ta prawda, ponieważ nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są zdobywcami i lubią wcześniej się trochę postarać, by uzyskać to na czym im zależy. Absolutnie nie poddawaj mu się od razu, im dłużej będziesz zwlekała z seksem tym mu zacznie mocniej zależeć a co za tym idzie będzie się bardziej starał. Oczywiście nie zapominaj, że powinnaś dać mu trochę bliskości, przytulaj go, głaszcz i dawaj mu buziaki, a wszystkie te czynności sprawią, że będzie miał ochotę na więcej.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak uwieść faceta? 15 kobiecych rad

7. Interesuj się nim

Faceci uwielbiają, gdy kobiety się nimi interesują. Jest to świetny element, by dać mu do zrozumienia, że nie jest ci obojętny i zależy mu na tobie. Nigdy nie staraj się naciskać na spotkanie i nie miej do niego pretensji, gdy od razu nie odbiera telefonu od ciebie. Pozwól, by to właśnie on wykonał pierwszy krok i mógł się przy tym wykazać. Narzucanie się mężczyźnie nigdy nie sprawia, że zaczynam mu na nas bardziej zależeć, ponieważ podajemy mu się od razu na tacy, a ten na pewno chce nas zdobyć sam. Jeśli nie będziesz go naciskała na jakąkolwiek formę kontaktu to na pewno z czasem zauważysz, że będzie on szukał pretekstu do tego, by nawiązać z tobą kontakt i spotkać się z tobą.

8. Nie planuj przyszłości

Mężczyźni nienawidzą, gdy kobiety po kilku randkach zaczynają mówić o wspólnej przyszłości. Absolutnie tego nie rób, ponieważ najprawdopodobniej przyniesie to więcej szkody niż pożytku. Skup się na teraźniejszości i na tym co jest teraz uraz pozwól, gdy wasz związek rozwijał się własnym tempem, bez nacisków i planów na wspólne życie. Baw się, ciesz się i żyj chwilą! Takie zachowanie na pewno sprawi, przy mężczyzna będzie chciał bliżej cię poznać i bardziej zaangażuje się w waszych relacji.

9. Unikaj zmiany zachowania

Bardzo często zdarza się, że kobiety zaczynają prowadzić ryzykowna grę, która polega na tym, że raz jest ona dostępna, a raz unika z mężczyzną kontaktu. Pamiętaj, że nie każdy facet wytrzyma to tempo. Bardzo często zdarza się, że chłopaka takie zachowanie najzwyczajniej irytuje. Musisz działać bardzo ostrożnie, by nie odebrał on takiego zachowania jak zwyczajnej zagrywki. Ta metoda sprawdza się dość dobrze, jednak nie w każdym związku.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Komplementy dla faceta, które chciałby usłyszeć - 60 najlepszych z nich

10. Bądź sobą

Panowie uwielbiają kobiety, które są najzwyczajniej sobą. Jeśli przyjdzie ci do głowy udawanie kogoś innego to pamiętaj, że jest to najgorsze z możliwych pomysłów, ponieważ prędzej czy później twój partner i tak pozna twoje prawdziwe oblicze. Zarówno naturalność jak i szczerość są idealnymi cechami do tego by zawładnąć sercem mężczyzny.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *