zszokowana dziewczyna

Jak zaimponować dziewczynie? 15 sprawdzonych sposobów

Gdy mężczyźnie spodoba się kobieta, stara się on zrobić wszystko, by jej zaimponować. Nie zawsze jednak jego działa przynoszą oczekiwany skutek. Zdarza się, że wręcz przeciwnie, wychodzi on na desperata i zraża do siebie dziewczynę. Co zatem imponuje paniom? Przedstawiamy 15 skutecznych sposobów, które na pewno będą strzałem w dziesiątkę.

15 sposobów na zaimponowanie kobiecie

Gdy spodobała ci się kobieta, chcesz za wszelką cenę zwrócić jej uwagę na swoją osobę i zrobić wszystko, by jej zaimponować. Nie wiesz, jak to zrobić, aby twoje działania przyniosły oczekiwany efekt? Poniżej przedstawiamy 15 sprawdzonych sposobów, które mogą okazać się pomocne.

1. Osiągnięcia

Jest to jeden ze sposobów na zaimponowanie dziewczynie, która wpadła nam w oko. Nie chodzi o wywyższanie się lub wychwalanie bardziej niż to konieczne. Wspomnij natomiast, że posiadasz własne osiągnięcia w konkretnej dziedzinie. Na pewno zrobi to na niej duże wrażenie.

2. Niespodzianka!

Kobiety uwielbiają niespodzianki. Postaraj się zrobić jej przyjemność przygotowanym przez ciebie obiadem, bukietem ulubionych kwiatów lub drobnym prezentem. Nie przesadzaj jednak z ich ilością.

3. Bądź dżentelmenem

Kobiety bardzo cenią sobie szarmanckich panów, którzy wykazują się wysoką kulturą osobista i szacunkiem. Pamiętaj również, że twoje zachowanie świadczy o twoim dobrym wychowaniu. Odsunięcie jej krzesła przy stole lub przepuszczenie jej w drzwiach sprawia, że się w tobie zakocha!

4. Szczerość

Jest to bardzo pożądana cecha u każdego człowieka, a przede wszystkim to podstawa udanego związku. Bądź szczery ze swoją partnerką i nie dawaj jej powodów do zazdrości, a na pewno odwdzięczy ci się tym samym.

5. Komplementy

Każda dziewczyna potrzebuje być komplementowana. Zwróć uwagę na jej dopasowaną stylizację, piękne oczy lub nowy kolor włosów. Kobieta powinna czuć, że ci się podoba, jednak musisz jej o tym od czasu do czasu również przypomnieć.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  10 pomysłów na szaloną randkę, które nie zapomnisz!

6. Wykorzystaj swoje mocne strony

Każdy człowiek posiada zalety i wady, jednak najważniejsze jest, aby skutecznie wykorzystać te pierwsze. Dlatego też chcąc zrobić dobre wrażenie na poznanej dziewczynie, ważne jest, aby opowiadając o swoim życiu zaznaczać te najlepsze aspekty związane z naszym charakterem.

7. Szacunek

Jak zaimponować kobiecie? Przede wszystkim okaż jej szacunek. Dopilnuj również, by widziała w tobie dobrze wychowanego człowieka, który potrafi zachować się w trudnych sytuacjach, nawet gdy jest bardzo zdenerwowany.

kobieta pod wrazeniem

8. Pomoc

Panowie czują potrzebę opiekowania się swoimi partnerkami, pomagając im na każdym kroku. Zachowują się wtedy jak rycerze, którzy wybawiają swoje księżniczki z kłopotów. Co ważne, panie również lubią czuć się zaopiekowane, dlatego drobna pomoc jak na przykład wymiana żarówki czy zmiana koła w aucie jest jak najbardziej wskazane.

9. Rozmowa

To właśnie podczas rozmowy możesz najszybciej zaimponować dziewczynie. Staraj się wykazać wiedza na różne tematy. Miej na uwadze jednak, by twoje wypowiedzi miały sens i nie uraziły twojej rozmówczyni. Jeśli natomiast ich nie wiesz na temat, na który rozmawiacie, nie bój się do tego przyznać. Możesz poprosić dziewczynę o więcej informacji, zrobi to na niej dobre wrażenie.

10. Zdecydowanie

Dziewczyny lubią mężczyzn, którzy są zdecydowani! Pewność siebie sprawia, że czują się one bezpieczne w twoim towarzystwie, co wpływa na ich zaufanie.

11. Dystans

Nigdy nie pozwalaj sobie na początku znajomości na zbyt nachalne zachowanie wobec partnerki. Należy zachować wymagany dystans, tak aby czuła się ona bezpiecznie i nie straciła poczucia komfortu. Jeśli natomiast dasz się ponieść emocjom, to możesz zrazić ja do siebie bezpowrotnie.

12. Poczucie humoru

Panie bardzo cenią sobie chłopaków, którzy potrafią je rozśmieszyć i pocieszyć. Poczucie humoru jest bardzo ważną cechą, która przyciąga ludzi. Charyzma, wesołość i otwartość sprawią, że zrobisz na niej ogromne wrażenie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Czy narcyz zdradza? Narcyzm a skłonność do zdrady

13. Słuchaj jej

Aby zaimponować dziewczynie, musisz przede wszystkim jej słuchać. Nie wchodź jej w słowo i kiedy mówi, nie rozglądaj się na boki. Skup się na waszej rozmowie.

14. Cierpliwość

Każdy mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że kobiety często się obrażają, strzelają fochy i mają gorsze dni. Konieczne jest wtedy wykazanie się dużą dawką cierpliwości. Pokaż więc swojej partnerce, że nie brakuje ci tej cechy i przetrzymasz każdą „burzę”.

15. Inteligencja

Jest to jedna z cech, która bardzo imponuje dziewczynom. Wykaż się wiedzą na konkretny temat i zrób na niej wrażenie!

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *