kobieta rozkochuje faceta

Jak rozkochać w sobie faceta? 15 najlepszych sposobów na mężczyznę

Prawda jest taka, że każda kobieta przynajmniej raz w swoim życiu musi zmagać się z dylematem jak rozkochać w sobie faceta. Oczywiście nie chodzi tutaj o narzucanie się i zmuszanie go do tego, by nas pokochał, jednak istnieje kilka skutecznych sposobów, by pomóc mu zrozumieć jak wyjątkowe jesteśmy.

Poznaj 15 najlepszych metod na rozkochanie mężczyzny!

Istnieje kilka sprawdzonych metod na to, by facet spojrzał na nas “innym” okiem i pojął jak bardzo pragnie, byśmy zostały jego dziewczyną. Oczywiście nie mam na myśli czarów i zaklęć, czasem natomiast wystarczy tylko kilka wskazówek dotyczących naszego zachowania, które będą zaskakująco skuteczne.

1. Dobry humor

Każdy mężczyzna uwielbia, gdy kobieta jest szczerze uśmiechnięta. Gdy nie chodzi przez połowę dnia naburmuszona i potrafi cieszyć się z drobnych rzeczy. Dlaczego musimy uśmiechać się możliwie jak najczęściej? Ponieważ my jako ludzie lgniemy do ludzi pozytywnych, chcemy otaczać się właśnie takimi, które są szczęśliwe, śmieszne i radosne.

2. Naturalność

Aby facet zwrócił na nas uwagę i pozwolił sobie na otwartość musimy pokazać mu jakimi osobami realnie jesteśmy. Nie udawaj kogoś innego bądź sobą. Przecież na dłuższą metę i tak wyjdzie na jaw to, że nie malujesz się na co dzień tak ostro, wolisz dres od krótkich sukienek, a sałatki oglądasz tylko w gazetach. Zachowuj się naturalnie, zacznij wierzyć w to, że jesteś wyjątkowa!

3. Słuchaj z uwagą

Każdy mężczyzna lubi mówić o sobie i chce, żeby słuchano go z uwagą, a najlepiej, jeśli w między czasie zadamy mu pytanie, które będzie dotyczyło tego o czym mówi. Jest to dla niego potwierdzenie, że słuchamy o czym mówi i jesteśmy tym zainteresowane. Gdy rozmawiać skupiaj się na nim i nie rozglądaj dookoła, może pomyśleć, że Cię nudzi i rozmowa nie będzie się kleiła.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Friends with Benefits - co to znaczy? Zasady, zalety i wady

4. Bądź tajemnicza

Nie opowiadaj swojemu partnerowi na pierwszej randce o całym swoim życiu, o tym co przeżyłaś, gdzie byłaś i co robiłaś. Bądź powściągliwa i tajemnicza w innym przypadku spłoszysz go nie tylko swoją gadatliwością, ale również tym, że nie potrafisz słuchać.

5. Flirtowanie

Absolutnie nie mam tu na myśli ciągłego dotykania go czy mrugania. To już można podpiąć pod pewnego rodzaju desperację. Chodzi raczej o uśmiech, tajemnicze spojrzenie, przypadkowe muśnięcie i flirt słowny. Każdy mężczyzna jest łowca i chce być delikatnie prowokowany, takie zachowanie wzbudzi między Wami napięcie i kto wie, może z czasem doprowadzi do czegoś więcej?

facet zakochuje sie w kobiecie

6. Komplementuj go

Nie chodzi o to, byś na każdym kroku powtarzała mu jaki jest silny, jaki przystojny i jak wiele rzeczy potrafi zrobić. Jednak facet jest tylko facetem i na pewno będzie czuł się bardziej męski, jeśli zwrócisz uwagę na jego atrakcyjny wygląd, czy to jak świetnie poradził sobie przy zmianie opony, podczas wspólnej wycieczki.

7. Daj mu poczuć się potrzebnym

Poczucie, że jest nam niezbędny na pewno sprawi, że jego skrzydła rozrosną się o kilka nowych piórek. Bardzo dobrze jest czasem poprosić go o pomoc, choćby podczas błahostki, która potrafimy naprawić lub wykonać same. Musi czuć się potrzebny, taki jego urok!

8. Niech za Tobą zatęskni

Nie nagabuj go pytając, kiedy się spotkacie czy o której u Ciebie będzie, bo od wczoraj się nie widzieliście. Uszanuj jego czas prywatny, niech nie czuje się osaczony i zmuszany do ciągłego spędzania czasu tylko z Tobą. Zachowuj się tak, jakbyś nie miała dla niego czasu przez 24 godziny, daj mu czas, by miał możliwość za Tobą zatęsknić. Dzięki temu niecierpliwie będzie czekał na sms od Ciebie, że masz wolny wieczór.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kiedy facet odzywa się po randce? Najczęstsza ilość dni i czasu

9. Niech wie, że o nim myślisz

Nie musisz wysyłać mu kilkudziesięciu smsów dziennie, by miał świadomość tego, że myślisz o nim przez cały dzień. Wystarczy, że delikatnie zwrócisz jego uwagę. Jeśli więc na ostatniej randce byliście w restauracji i jedliście smaczną sałatkę, przygotuj w domu identyczną i wyślij mu zdjęcie z zapytaniem czy coś mu to przypomina. Dzięki temu nie tylko będzie wiedział, że miło wspominasz spędzony z nim czas, ale jesteś również dobrą kucharką.

10. Wspieraj jego hobby

Nie musisz od razu zacząć zapisywać się na karate czy spędzać kilka godzin dziennie na siłowni. Wspieranie jego zainteresowań nie musi polegać na tym, by stały się one również Twoimi. Jednak na pewno będzie mu miło, jeśli zapytasz go o jego zainteresowania, czy coś się zmieniło, czy rozwija się w danym kierunku. Niech poczuje, że całkowicie wspierasz go w tym w jaki sposób spędza czas wolny.

mezczyzna zakochuje sie w kobiecie

11. Miej swoje zdanie

Nie zgadzaj się zawsze tylko z jego zdaniem. Miej również swoje i nauczyć się stawiać właśnie na nie, przecież nie chodzi o to byś musiała się do czegoś zmuszać lub zmieniać swoje poglądy.

12. Róbcie razem szalone rzeczy

Wspólne spędzanie czasu to nie tylko romantyczne spacery po parku lub obiad w restauracji. Postaw na szalony pomysł, pokaż mu, że nie będzie się z Tobą nudził.

13. Nie krytykuj go publicznie

Absolutnie nie! Nikt tego nie lubi, a już na pewno nie facet! Nie możesz w żaden sposób ośmieszyć go przy znajomych wytykając mu, że ma sweter pożyczony od ojca czy nie potrafi obsługiwać się dwoma widelcami podczas jedzenia ryby. Jeśli natomiast zrobi coś nie tak, to zwróć mu uwagę, gdy będziecie sami.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Zakochany facet wycofuje się z relacji - co robić? 6 przyczyn i rozwiązań

14. Daj mu wolność

Inaczej mówiąc, nie trzymaj go na przysłowiowej “smyczy”. Daj mu czas na zainteresowania i na spotkanie z kolegami. Nie musi spędzać z Tobą każdej wolnej chwili. Jeśli tego nie zrobisz poczuje się osaczony i przestraszony, że zabierzesz mu część jego życia.

15. Zaufaj mu

Nie zwracaj mu uwagi, że napisała do niego koleżanka z pracy w sprawie nowego wspólnego projektu. Nie panikuj, gdy zabiera Cię w góry, że spadniesz, gdy on zapewnia Cię, że będzie Cię trzymał i wspierał, gdy będziesz musiała się wspinać. Pokaż mu jak bardzo mu ufasz, to zawsze się sprawdza!

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *