kobieta leci na faceta

Na kogo i na co lecą dziewczyny? Zobacz czy na Ciebie też!

Panowie bardzo starają się zdobyć serce dziewczyny, robiąc wszystko, co w ich mocy, aby zwrócić na siebie ich uwagę. Zastanawiają się więc, na co one lecą i co je najbardziej pociąga. Próbują na wszelkie sposoby pokazać się z jak najlepszej strony, tak aby zechciały stworzyć z nimi związek na długie lata. Nie zawsze jednak do końca wiedzą, co sprawia, że są one zainteresowane mężczyznami.

Od czego zależy, że dziewczyny na kogoś lecą?

Tyle ile kobiet, tyle czynników, na które panie zwracają uwagę podczas poszukiwania wymarzonego faceta. Dlatego też tak trudno jest panom przybrać jeden front. Nigdy nie wiedzą, czego poszukuje kobiet i na co zwraca uwagę. Okazuje się jednak, że istnieją mężczyźni, którzy posiadają w sobie to coś. Ten błysk sprawia, że nie muszą się oni zbytnio starać o uwagę kobiet, ponieważ lgną one do niego jak muchy do lepu. Co to takiego? Postarajmy się odpowiedzieć na to pytanie.

kobieta leci na mezczyzne

Typy facetów na jakich lecą dziewczyny – czy jesteś jednym z nich?

Na co one lecą? Istnieje kilka cech wyglądu i charakteru, które sprawiają, że panie są bardziej zainteresowane facetami. Jednak okazuje się, że zdarza się, że mężczyźni posiadają kilka z nich, jednocześnie co sprawia, że są oni jeszcze bardziej pociągający niż inni. Na co one lecą? Na jaki typ chłopaka? Zapoznaj się z kilkoma z nich:

1. Bad boy

Od zawsze zadziwiające jest to, jak bardzo duże powodzenie mają niegrzeczni chłopcy. Niezależnie od ich wyglądu fizycznego, ich cechy charakteru sprawiają, że panie tracą dla nich głowę, co więcej źli mężczyźni bardzo im imponują.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Czy on mnie kocha? 15 sygnałów świadczących o jego miłości

2. Mięśniak

Panowie bardzo często dbają o swoją sylwetkę, spędzając długie godzinny, kilka razy w tygodniu na siłowni. Najczęściej robią to dla siebie, jednak na pewno wpływa na to również chęć podobania się kobietom. Dlaczego one na niego lecą? Być może najzwyczajniej przy tak wysportowanym mężczyźnie czują się one bezpiecznie.

3. Jego życie to motoryzacja

Szybkie auto lub motor, a dodatkowo zapalony fan tego hobby, to połączenie sprawia, że panie koniecznie chcą być w takim związku. Panowie, którzy kochają szybką jazdę, zazwyczaj są charyzmatyczni, odważni i pewni siebie.

4. Mundurowy

Jak to mówiły nasze babcie: „Za mundurem, panny sznurem”. Do dziś uważa się, że panie lecą na mężczyzn, którzy noszą mundur, nie tylko wojskowy, ale również innych służb. Mężczyźni w mundurówkach odbierani są przez kobiety jako odważni, silni, wprost prawdziwi bohaterzy.

5. W garniturze

Mężczyzna w garniturze kojarzy nam się przede wszystkim z pracą biznesmena, który nie tylko pracuje w biurze, ale również bardzo dobrze zarabia. Według Pań nie tylko są oni eleganccy i kulturalni, ale również posiadają bardzo wysoką funkcję społeczną, co zdecydowanie imponuje dziewczynom.

6. Artysta

Na co one lecą? Na artystów występujących na scenie, którzy mają rzeszę fanek. Niezależnie od tego, czy jest to piosenkarz, muzyk, malarz czy pisarz, mężczyzna posiadający artystyczną duszę, według pań skłonny jest do większej miłości.

7. Cudzoziemiec

Panie bardzo chętnie wchodzą w relacje z panami, którzy są obcokrajowcami. Oczywiście największe powodzenie mają Włosi, Hiszpanie i Turcy, którzy mają ciemną karnację, ciemne oczy i włosy. Panie szaleją na ich punkcie.

Okazuje się, że wszystkie typy mężczyzn łączy jedno. Jest to nic innego jak testosteron. Kobiety uwielbiają panów, którzy wykazują się odwagą, siłą i charyzmą. Dziewczynom zależy na tym, by mogły czuć się przy swoich parterach bezpiecznie zarówno finansowo, jak i mentalnie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Co napisać do chłopaka, żeby zwrócić jego uwagę? Praktyczny poradnik

para na lonie natury

Na co lecą dziewczyny? Cechy, którym nie mogą się oprzeć

Na co one lecą? Nie tylko na wygląd i na ich predyspozycje zawodowe, ale również na cechy charakteru. Jak się okazuje nie muszą być one szczególnie wyjątkowe. Jeśli pojadają oni kilka cech poniżej wymienionych, to wydają się być oni prawdziwym ideałem. Pamiętajmy jednak, że każda kobieta jest inna, na co innego zwracają uwagę i na czym innym im zależy.

1. Zadbany

Panowie, którzy szczególnie o siebie dbają, są zawsze wykąpani, schludnie ubrani, mają ułożone włosy i czyste paznokcie, wszystko to sprawia, że stają się dla kobiet bardziej atrakcyjni.

2. Poczucie humoru

Ludzie, którzy osiadają poczucie humoru, zarówno panowie, jak i panie są osobami, z którymi chcemy przebywać i tworzyć związki. Dystans do siebie, umiejętność żartowania z samego siebie i umiejętność rozbawiania parterów, sprawiają, że są oni wymarzonymi drugimi połówkami.

3. Pasja

Mężczyźni posiadający pasję są dla kobiet bardzo atrakcyjnymi partiami na partnera. Są traktowani jako posiadający pasję i marzenia, spełniający się i wyróżniający w realizowaniu. Niezależnie od tego, czy ich hobby to motoryzacja, sport czy sztuka, to oznacza to tylko jedno, nie są oni leniami, którzy spędzają całe dnie przed telewizorem.

4. Pieniądze

Najatrakcyjniejszą partią dla kobiety na idealnego partnera, jest mężczyzna pracujący, który posiada własne pieniądze. Kobiety unikają facetów, którzy są na utrzymaniu swoich rodziców, lub czerpią korzyści finansowe ze swoich partnerek.

5. Spokój

Nikt nie lubi ludzi agresywnych i wiecznie zestresowanych. kobiety starają się znaleźć partnera, który potrafi wykazać się wewnętrznym spokojem i opanowaniem. Jest to bardzo ceniona cecha u faceta.

6. Inteligencja

Panie doceniają mężczyzn, którzy wykazują się inteligencją i błyskotliwością. Imponują im takie cechy, nie mniej jak te związane z atrakcyjnym wyglądem.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Toksyczny facet - jakie ma cechy? 10 sygnałów, które ułatwią Ci rozpoznanie

kobieta przytula sie z mezczyzna

Chcesz, żeby dziewczyny na Ciebie leciał? Musisz zrobić to!

Na co one lecą? przede wszystkim, aby mieć branie u kobiet, panowie muszą wiedzieć, że warto, jest nad sobą pracować. Zarówno nad swoim wyglądem, by stać się dla nich bardziej atrakcyjnym, jak i nad charakterem. Aby mieć większe powodzenie u pań, powinno zadbać się między innymi o:

  • zadbanie o swój atrakcyjny wizerunek
  • znalezienie pasji
  • pozytywne podejście do życia
  • pewność siebie
  • dystans do siebie

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *