kobieta wyznaje milosc

30 najpiękniejszych zwrotów, które pozwoli powiedzieć „Kocham Cię” inaczej niż zwykle

Dwa słowa „Kocham Cię” są bardzo wymowne i jednoznaczne. Czasami jednak ciężko nam przechodzą przez gardło. Na całe szczęście istnieje masa pięknych zwrotów, które pomogą nam zastąpić popularne wyznanie miłości. Co można powiedzieć? W naszym zestawieniu znajdziesz aż 30 zdań, które będą godną alternatywą dla Kocham Cię. Sprawdź koniecznie!

Jak powiedzieć „Kocham Cię” inaczej? 30 pomysłów na oryginalne wyznanie miłości

W naszym rankingu znalazło się aż 30 pięknych zwrotów, dzięki którym wyznasz miłość ukochanej osobie. Oto one:

1.”Kocham Cię za to, że zawsze jesteś przy mnie.”  – To zdanie pokazuje, że doceniasz każdy rodzaj wsparcia jaki daje Ci partner. Co więcej, jest on zawsze blisko zarówno w dobrych, jak i w złych momentach życia.

2.”Kocham Cię za to, że jesteś moją drugą połówką.” – W tym przypadku podkreślasz fakt, że idealnie do siebie pasujecie, jak przysłowiowe dwie połówki jabłka.

3.”Kocham Cię, jak wariat!” – Miłość, która prowadzi do szaleństwa jest niebezpieczna, aczkolwiek takie sformułowanie podkreśla fakt, że dla uczucia stracił ktoś głowę.

4.”Kocham Cię za to, że dajesz mi poczucie bezpieczeństwa.” – W relacji ważną kwestią jest poczucie bezpieczeństwa. Potrzebują go zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

5.”Kocham Cię za to, że jesteś moim całym światem.” – To proste, ale wymowne zdanie akcentujące fakt, że partner jest dla nas najważniejszy bez względu na wszystko.

6.”Cudownie wyglądasz!” – To zdanie skierowane w stronę kobiety to klasyczny komplement, choć z ukrytym drugim dnem. Te słowa połączone z błyskiem w oku faceta sprawią, że dziewczyna poczuje się wyjątkowa i kochana.

7.”Tęsknie nawet, gdy Cię nie ma tylko chwilę.” – To zdanie to wyraz ogromnego uczucia. Silna tęsknota to przecież wyraźny znak miłości, bo zakochani chcą być ze sobą non stop.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Czy narcyz zdradza? Narcyzm a skłonność do zdrady

8.”Zimno Ci?” – To pytanie wydaje się banalne, ale oznacza troskę i to, że ktoś martwi się o drugą osobę bez względu na okoliczności. Czasem takie prozaiczne słowa znaczą więcej niż się wydaje.

9.”Kocham Cię za to, że mnie uszczęśliwiasz.” – W tym przypadku jasno komunikujesz partnerowi, że daje Ci szczęście i wszystko co potrzebujesz, poza tym bardzo to doceniasz.

10.”Kocham Cię za to, że jesteś moim światłem.” – To nietypowe wyznanie uczucia sprawia, że druga osoba wie, jak ważna jest.

wyznanie milosci

11.”Pragnę się z Tobą zestarzeć”. – To zdanie to jasny komunikat, że planujesz dożyć sędziwych lat ze swoją drugą połówką, poza tym nie wyobrażasz sobie innej przyszłości niż przy boku ukochanej osoby.

12.”Zawsze będę obok Ciebie!” – Druga osoba daje Ci słowo, że będzie trwać w tej relacji pomimo wszystko.

13.”Jesteś moim ulubionym człowiekiem”. – To ukryte wyznanie miłości jasno pokazuje, że  kochamy drugą osobę.

14.”Chcesz zjeść ostatni kawałek?” – To błahe pytanie, aczkolwiek sprawia, że druga strona wie, że partner się o nią troszczy i chce dla niej, jak najlepiej.

15.”Przepraszam.” – To słowo jest czasem trudno powiedzieć, aczkolwiek okazanie skruchy oraz przyznanie się do błędu to okazanie miłości.

16.”Trudno mi jest, gdy Ciebie nie ma.” – Po tych słowach partner od razu wie, że jest kimś ważnym w Twoim życiu.

17.”Czekałam na Ciebie całe życie.” – To zdanie przebije niejedno „Kocham Cię” rzucane bez przerwy. Po takich słowach człowiek od razu wie, że to miłość.

18.”Jak myślisz co powinienem zrobić?” – To zdanie pokazuje, że partner ceni Twoje rady, poza tym liczy się z Tobą.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  10 najpiękniejszych symboli miłości, które znaczą bardzo wiele

19.”Wypełniłeś pustkę w moim sercu.” – To popularne wyzwanie miłości, które może zastąpić „Kocham Cię.”

20.”Kocham Cię za to, że trzymasz mnie za rękę.” – Okazuje Ci wsparcie, a Ty je doceniasz.

dlonie zlozone w ksztalt serca

21.”Kocham Cię, jak… żelki!” – Wiesz dobrze, że żelki są najukochańszą przekąską partnera i nic z nimi nie może konkurować jedynie Ty.

22.”Kocham Cię za to, że tworzysz ze mną tak piękną przyszłość.” – To wyznanie rozczuli każdego!

23.”Kocham Cię, jak nikogo nigdy.” – To mówi więcej niż mogłoby się wydawać. To wyznanie miłości pokazujące wielkość uczucia.

24.”Cieszę się, że Cię mam!” – Okazujesz, w ten sposób nie tylko radość, ale i miłość.

25.”Jak się czujesz?” – To banalne słowa, które padają często. W relacji miłosnej pokazują, że zależy Ci na drugiej osobie.

26.”Zrobię to dla Ciebie.” – To ukryte Kocham Cię to deklaracja najszczerszych uczuć.

27.”Kocham Cię za nasze wspólne dni i noce.”, czyli za każdą chwilę razem.

28.”W moich myślach jesteś tylko TY!” – Kocham Cię powiedziane w ten sposób chwyta za serce.

29.”W Twoich ramionach czuje się, jak w niebie.” – To wymowne, choć proste zdanie pokazuje głębokość uczucia i stan euforii.

30.”Dziękuje za wszystko.” – To Kocham Cię, choć w innej odsłonie.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *