kobieta wyznaje milosc

30 najpiękniejszych zwrotów, które pozwoli powiedzieć „Kocham Cię” inaczej niż zwykle

Dwa słowa „Kocham Cię” są bardzo wymowne i jednoznaczne. Czasami jednak ciężko nam przechodzą przez gardło. Na całe szczęście istnieje masa pięknych zwrotów, które pomogą nam zastąpić popularne wyznanie miłości. Co można powiedzieć? W naszym zestawieniu znajdziesz aż 30 zdań, które będą godną alternatywą dla Kocham Cię. Sprawdź koniecznie!

Jak powiedzieć „Kocham Cię” inaczej? 30 pomysłów na oryginalne wyznanie miłości

W naszym rankingu znalazło się aż 30 pięknych zwrotów, dzięki którym wyznasz miłość ukochanej osobie. Oto one:

1.”Kocham Cię za to, że zawsze jesteś przy mnie.”  – To zdanie pokazuje, że doceniasz każdy rodzaj wsparcia jaki daje Ci partner. Co więcej, jest on zawsze blisko zarówno w dobrych, jak i w złych momentach życia.

2.”Kocham Cię za to, że jesteś moją drugą połówką.” – W tym przypadku podkreślasz fakt, że idealnie do siebie pasujecie, jak przysłowiowe dwie połówki jabłka.

3.”Kocham Cię, jak wariat!” – Miłość, która prowadzi do szaleństwa jest niebezpieczna, aczkolwiek takie sformułowanie podkreśla fakt, że dla uczucia stracił ktoś głowę.

4.”Kocham Cię za to, że dajesz mi poczucie bezpieczeństwa.” – W relacji ważną kwestią jest poczucie bezpieczeństwa. Potrzebują go zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

5.”Kocham Cię za to, że jesteś moim całym światem.” – To proste, ale wymowne zdanie akcentujące fakt, że partner jest dla nas najważniejszy bez względu na wszystko.

6.”Cudownie wyglądasz!” – To zdanie skierowane w stronę kobiety to klasyczny komplement, choć z ukrytym drugim dnem. Te słowa połączone z błyskiem w oku faceta sprawią, że dziewczyna poczuje się wyjątkowa i kochana.

7.”Tęsknie nawet, gdy Cię nie ma tylko chwilę.” – To zdanie to wyraz ogromnego uczucia. Silna tęsknota to przecież wyraźny znak miłości, bo zakochani chcą być ze sobą non stop.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak zatrzymać kobietę, która chce odejść? 10 skutecznych porad

8.”Zimno Ci?” – To pytanie wydaje się banalne, ale oznacza troskę i to, że ktoś martwi się o drugą osobę bez względu na okoliczności. Czasem takie prozaiczne słowa znaczą więcej niż się wydaje.

9.”Kocham Cię za to, że mnie uszczęśliwiasz.” – W tym przypadku jasno komunikujesz partnerowi, że daje Ci szczęście i wszystko co potrzebujesz, poza tym bardzo to doceniasz.

10.”Kocham Cię za to, że jesteś moim światłem.” – To nietypowe wyznanie uczucia sprawia, że druga osoba wie, jak ważna jest.

wyznanie milosci

11.”Pragnę się z Tobą zestarzeć”. – To zdanie to jasny komunikat, że planujesz dożyć sędziwych lat ze swoją drugą połówką, poza tym nie wyobrażasz sobie innej przyszłości niż przy boku ukochanej osoby.

12.”Zawsze będę obok Ciebie!” – Druga osoba daje Ci słowo, że będzie trwać w tej relacji pomimo wszystko.

13.”Jesteś moim ulubionym człowiekiem”. – To ukryte wyznanie miłości jasno pokazuje, że  kochamy drugą osobę.

14.”Chcesz zjeść ostatni kawałek?” – To błahe pytanie, aczkolwiek sprawia, że druga strona wie, że partner się o nią troszczy i chce dla niej, jak najlepiej.

15.”Przepraszam.” – To słowo jest czasem trudno powiedzieć, aczkolwiek okazanie skruchy oraz przyznanie się do błędu to okazanie miłości.

16.”Trudno mi jest, gdy Ciebie nie ma.” – Po tych słowach partner od razu wie, że jest kimś ważnym w Twoim życiu.

17.”Czekałam na Ciebie całe życie.” – To zdanie przebije niejedno „Kocham Cię” rzucane bez przerwy. Po takich słowach człowiek od razu wie, że to miłość.

18.”Jak myślisz co powinienem zrobić?” – To zdanie pokazuje, że partner ceni Twoje rady, poza tym liczy się z Tobą.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Nie jestem szczęśliwa w związku - co robić? 25 najczęstszych powodów

19.”Wypełniłeś pustkę w moim sercu.” – To popularne wyzwanie miłości, które może zastąpić „Kocham Cię.”

20.”Kocham Cię za to, że trzymasz mnie za rękę.” – Okazuje Ci wsparcie, a Ty je doceniasz.

dlonie zlozone w ksztalt serca

21.”Kocham Cię, jak… żelki!” – Wiesz dobrze, że żelki są najukochańszą przekąską partnera i nic z nimi nie może konkurować jedynie Ty.

22.”Kocham Cię za to, że tworzysz ze mną tak piękną przyszłość.” – To wyznanie rozczuli każdego!

23.”Kocham Cię, jak nikogo nigdy.” – To mówi więcej niż mogłoby się wydawać. To wyznanie miłości pokazujące wielkość uczucia.

24.”Cieszę się, że Cię mam!” – Okazujesz, w ten sposób nie tylko radość, ale i miłość.

25.”Jak się czujesz?” – To banalne słowa, które padają często. W relacji miłosnej pokazują, że zależy Ci na drugiej osobie.

26.”Zrobię to dla Ciebie.” – To ukryte Kocham Cię to deklaracja najszczerszych uczuć.

27.”Kocham Cię za nasze wspólne dni i noce.”, czyli za każdą chwilę razem.

28.”W moich myślach jesteś tylko TY!” – Kocham Cię powiedziane w ten sposób chwyta za serce.

29.”W Twoich ramionach czuje się, jak w niebie.” – To wymowne, choć proste zdanie pokazuje głębokość uczucia i stan euforii.

30.”Dziękuje za wszystko.” – To Kocham Cię, choć w innej odsłonie.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

Zobacz wszystkie posty Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *