zauroczony facet

Jak poznać, że mu się podobam? Sprawdź 30 oznak zauroczenia!

Zauroczenie i miłość to coś zupełnie innego. Warto znać różnice, aby błędnie nie interpretować zachowania faceta. Po czym poznać, że mu się podobam? W naszym artykule znajdziesz aż 30 sygnałów, na które trzeba zwrócić uwagę!

Zauroczenie czy miłość?

Zauroczenie, a także miłość to zupełnie odległe uczucia, choć dużo je łączy. Jeśli chodzi o te pierwsze zjawisko jest przejściowe, to fascynacja drugim człowiekiem. Mamy silną chęć posiadania, ale nie ma mowy o głębszych uczuciach. To krótkotrwały stan, bywa niekiedy że wyłącznie jednostronny. Miłość to coś co bazuje na głębszych emocjach, a nie jedynie na naszym wyidealizowanym obrazie człowieka.

zauroczony kobieta mezczyzna

30 sygnałów świadczących o zauroczeniu mężczyzny

Zauroczenie mimo że trwa krótko potrafi być naprawdę intensywne i pełne wybuchowej mieszanki uczuć. Nie zawsze da się zauważyć, że wpadliśmy komuś w oku. Kobiety niekiedy mają spory problem, aby zinterpretować zachowanie mężczyzny. Po czym poznać, że mu się podobam? Poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych oznak zauroczenia, których możesz doświadczyć ze strony panów:

1. Oczy – spojrzenie faceta

Warto przyglądać się oczom faceta, bowiem one mówią dużo więcej niż słowa. Zauroczony chłopak nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku, a do tego może być speszony, gdy go na tym przyłapiesz. Zdarza się również tak, że potrafi utrzymać kontakt wzrokowy przez dłuższy czas dodatkowo szczerze się uśmiechając. To wyraźny sygnał, że dziewczyna nie jest mu obojętna!

2. Oczy – powiększone źrenice

Pozostając w kwestii spojrzenia warto wiedzieć, że powiększone źrenice jasno mówią, że ktoś nam się podoba. Facet nie będzie w stanie tego ukryć, chociażby bardzo chciał!

3. Szczery uśmiech

Zauroczony chłopak będzie dużo się uśmiechał w obecności swojego obiektu westchnień. Z pewnością ten znak zauważysz bez najmniejszego problemu.

4. Męskie gesty

Chłopak, który jest zainteresowany dziewczyną bywa często zakłopotany w jej towarzystwie. Wtedy najczęściej nerwowo poprawia strój lub włosy, ponadto milczy, czy odwrotnie mówi dużo i bardzo głośno. Zdecydowanie widać, że jego zachowanie jest inne niż zazwyczaj.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak rozpoznać, kiedy facet szczerze kocha? 15 sygnałów

5. Kontakt fizyczny

Zauroczony chłopak będzie szukał wszelkich form bliskości fizycznej. Będzie to robił subtelnie, a nie nachalnie! Da się zauważyć, między innymi strzepywanie niewidocznych nitek z ramienia kobiety, tudzież poprawianie jej włosów. Buziak na przywitanie albo pożegnanie bądź przytulenie może również sugerować jego zainteresowanie. Stopniowo próbuje on zmniejszyć dystans, dlatego decyduje się na delikatny dotyk.

6. Wykazuje inicjatywę

W przypadku zauroczenia da się dostrzec, że chłopak na różne sposoby inicjuje kontakt, do tego wykazuje sporą inicjatywę. Nie czeka na ruch dziewczyny. Szuka licznych pretekstów, aby zyskać okazję do spotkania bądź rozmowy.

7. Ciągle dostępny

Chłopak zauroczony jest wciąż dostępny dla dziewczyny. Szybko odpisuje na jej wiadomości, czy oddzwania. Robi wszystko, aby ona nie musiała czekać. Znajduje dla niej chwilę i to pomimo codziennych obowiązków.

8. Miły chłopak

Faceci są mili, ale Ci zainteresowani kobietą aż do przesady. To oznaka zauroczenia, której nie da się nie zauważyć.

9. Chłopak bardzo interesuje się życiem dziewczyny

Zauroczenie bywa mylone z miłością, bo w obu przypadkach chłopak chce poznać drugą osobę, dlatego też będzie dopytywał, zdobywał informacje na temat dziewczyny oraz drążył tematy, które są bliskie jej sercu. Zauważysz, że jest naprawdę zaciekawiony Twoim życiem, poza tym z pewnością będzie też ofiarował swoją pomoc i wsparcie.

10. Dobry słuchacz

Jeśli facetowi zależy na dziewczynie to staje się dobrym słuchaczem, a zatem dosłownie „chłonie” każde słowo jakie padnie z jej ust. Widać, że interesuje się tym co ona mówi, poza tym w czasie pogawędki może się do niej pochylać, aby lepiej przyjrzeć się wargom oraz oczom.

kobieta caluje mezczyzne w policzek

11. Bohater

Zauroczony chłopak zawsze pomoże dziewczynie i to bez względu na okoliczności. Stanie się dla niej przysłowiowym „rycerzem na białym koniu.”

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Objawy chorobliwej zazdrości faceta - 15 najczęstszych sygnałów

12. Zasypywanie komplementami

Kiedy dziewczyna podoba się chłopakowi może się spodziewać, że usłyszy od niego masę komplementów. Doceni on nie tylko jej urodę, czy też strój, ale i zachowanie, a nawet osiągnięcia.

13. Uważny obserwator

Zmiana fryzury? Nowe spodnie? Zauroczony chłopak dostrzeże każdy nawet najmniejszy element, bo non stop bacznie Cię obserwuje.

14. Zawsze gotowy do poświęceń

Zauroczony chłopak może zmienić wszystkie plany dla dziewczyny. Nie ma problemu z poświęceniem swojego wolnego czasu. Bardzo chce pomóc kobiecie!

15. Zaskoczy Cię nieraz!

Facet, któremu zależy na dziewczynie pragnie ją zaskakiwać. Działa spontanicznie, dlatego robi niespodzianki nawet bez okazji.

16. Droczenie się

Zdarza się, że zauroczony chłopak droczy się z dziewczyną. Docinki oraz zaczepki to jego sposób na okazanie zainteresowania. Niestety, ale większość pań zupełnie inaczej interpretuje takie zachowanie.

17. Chłopak zdradza dużo o sobie

Kiedy dziewczyna wpadnie chłopakowi w oko to on najczęściej dużo mówi o swoich marzeniach, planach oraz o myślach.

18. Żartowniś

Zainteresowany chłopak na wiele sposobów próbuje rozbawić kobietę. Co ważne, wpadki nie zrażają go wcale, bo bez względu na to, jak bardzo się wygłupi i tak próbuje pokazać swoje poczucie humoru oraz dystans do siebie. Liczy, że w ten sposób zapunktuje w oczach wybranki.

19. Zazdrośnik

Zauroczony chłopak bywa zazdrosny o innych facetów, którzy kręcą się wokół Ciebie. Obawia się konkurencji, dlatego też bardzo nerwowo reaguje na wzmianki o innych.

20. Chłopak z sercem na dłoni

Kiedy dziewczyna podoba się chłopakowi to on stara się przychylić jej nieba. Nie odmawia jej niczego, do tego jest zawsze w okolicy, gdyby był potrzebny.

zauroczenie kobieta

21. Chłopak przeprowadza „śledztwo”

Zauroczenie sprawia, że chłopak chce lepiej poznać wybrankę. Stara się dowiedzieć wszystkiego od znajomych, przede wszystkim, czy ona jest singielką.

22. Traktuje kobietę wyjątkowo

W gronie kilku kobiet zainteresowany facet i tak będzie faworyzował swoją wybrankę. Da się to zauważyć poprzez jego zachowanie, a nawet w trakcie rozmowy. Jego uwaga jest skupiona wyłącznie na jednej osobie!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Seks z przyjacielem - czy taki romans to dobry pomysł?

23. Stały kontakt

Zauroczenie powoduje, że chłopak usilnie próbuje utrzymać z dziewczyną dobry kontakt. Pisze, dzwoni, wpada na nią niby przypadkowo, a więc na różne sposoby chce podtrzymywać znajomość i ją zacieśniać.

24. Pokazuje najlepszą wersję siebie

W momencie, gdy chłopak chce zaimponować swojemu obiektowi westchnień robi wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

25. Zawsze śmieje się z żartów dziewczyny

Zauroczony chłopak śmieje się nawet z głupich żartów, które opowiada dziewczyna. Dlaczego? Chce, aby poczuła się doceniona.

26. Przedstawia Cię znajomym

Niekiedy zauroczony facet decyduje się zabrać dziewczynę na imprezę do znajomych lub na wypad w gronie najbliższych. Wykorzystuje okazję, aby przedstawić wybrankę swojej ekipie.

27. Wznawia uciętą rozmowę

Zainteresowany chłopak nie poddaje się łatwo, dlatego nawet po czasie potrafi wznowić wcześniej uciętą rozmowę.

28. Facet dba o siebie bardziej niż zwykle

Kiedy w grę wchodzą relacje damsko-męskie facet w wielu przypadkach zaczyna zmieniać swój wizerunek bądź przesadnie dbać o wygląd. Robi to, aby dziewczyna zauważyła, że jest atrakcyjny.

29. Tęskni, jak wariat!

Zauroczenie to uczucie, które niekiedy odbiera rozum. Faceci tęsknią za obiektem swoich westchnień nawet przy krótkiej rozłące. Chcą zobaczyć, jak najszybciej kobietę i zrobią wszystko, aby tak się stało.

30. Wyjawia tajemnice

Niekiedy zainteresowany chłopak celowo wyjawia dziewczynie tajemnice, aby pokazać, że jej ufa i jest dla niego kimś ważnym.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *