„Zapisani Sobie” portal randkowy dla ludzi z wartościami – na czym polega?

Niestety, może być to zaskakujące, jednak w dobie Internetu i telefonów, poznanie kogoś nie jest takie proste. Na szczęście z pomocą przychodzą nam liczne portale randkowe, za pomocą których mamy możliwość poznania nowych ludzi, a co za tym idzie idealnego partnera. Numerem jeden na rynku są aplikacje, a jedną z nich jest portal Zapisani Sobie, który cieszy się dużym powodzeniem. Dlaczego, na czym polega jego fenomen? Sprawdźmy!

Zapisani Sobie – portal dla wyjątkowych ludzi!

Portal randkowy powstał w 2007 roku, co ciekawe przeznaczony jest dla ludzi, którzy są po rozwodzie cywilnym lub mają unieważnione małżeństwo kościelne. Ludzie, którzy na nim widnieją, są katolickimi singlami, dlatego też jest on tak popularny i wyjątkowy. Ciekawe jest również to, że ludzie, którzy chcą się na portalu zarejestrować, nie muszą szukać miłości na całe życie, ci, którzy chcą znaleźć kogoś do ciekawych rozmów, również znajda coś dla siebie.

zapisani sobie portal

Aby móc korzystać z portalu Zapisani Sobie, musimy wykonać kilka podstawowych kroków, które nie różnią się od tych na innych aplikacjach:

  • Zakładamy konto
  • Podajemy dane
  • Podajemy informacje na swój temat: wzrost, wiek itd.
  • Wpisujemy, jakie mamy wykształcenie
  • Odnosimy się do używek, zapisujemy czy jakieś stosujemy

Co ciekawe:

  • Podajmy informacje dotycząca tego, jak często uczestniczymy na mszach świętych
  • Podajemy informację dotyczącą naszego stosunku do aborcji
  • Podajemy informację dotyczącą naszego stosunku do antykoncepcji

Dzięki odpowiedzi na wszystkie pytania na portalu Zapisani Sobie jesteśmy w stanie stworzyć bardzo szeroki profil, za pomocą którego inni będą mogli nas lepiej poznać. Pozwala to na wyznaczenie węższego grona ludzi, którzy do nas pasują.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Przerwa w związku - czy może pomóc naprawić relację? Powody i konsekwencje

Od 2015 roku portal stał się płatny, sam dostęp kosztuje 25 zł rocznie. Nie ma konieczności zapłaty z góry, istnieje możliwość wcześniejszego przekonania się, że portal jest skuteczny. Co ciekawe istnieje także możliwość uiszczenia opłaty dobrowolnej. Dzięki temu niema konieczności opłacania abonamentu rocznego. Na stronie internetowe Zapisani Sobie zobaczyć możemy zdjęcia ludzi, którzy poznali się na portalu i połączyli się na zawsze, biorąc ślub.

Mimo że jest to bardzo popularny portal, to dzięki temu, że podczas rejestracji należy spełnić kilka ważnych wymogów, nie znajduje się na nim kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Niektórzy uważają, że jest to duży minus, ponieważ mała ilość użytkowników nie zachęca do rejestracji, a obawa, że nikogo ciekawego tam nie znajdą, wpływa na ich wycofanie.

Sukces portalu „Zapisani Sobie” – na czym polega?

Dlaczego portal Zapisani Sobie ma tak wielu zwolenników i dlaczego jest tak bardzo polecany? Przede wszystkim, że osoby, które szukają przygodnego seksu, flirtu, żonaci, mężatki nie znajdą na nim miejsca. Moderator bardzo skrupulatnie śledzi wypełniony formularz, zanim zatwierdzi nasz profil. Jest to aplikacja chrześcijańska, oparta na ważnych wartościach. Dodatkowo regulamin jasno mówi o tym, że nie ma możliwości tworzenia niecenzuralnych lub sprośnych konwersacji. Na Zapisani Sobie mogą kontaktować się ze sobą tylko osoby o przeciwnej płci. Najprościej mówiąc, jest to katolickie i przyjazne miejsce dla osób, które chcą znaleźć partnera.

zapisani sobie cele

Szukasz partnerki/partnera? Czy warto się zarejestrować?

Wiele osób korzysta z kilku portali randkowych, jednak często zdarza się, że użytkownicy nie szukają prawdziwej miłości i partnera na stałe. Na portalu Zapisani Sobie pojawiają się ludzie, którzy są religijni, wierzą w wielką miłość do końca życia i chcą poznać kogoś wartościowego. Moderatorzy bardzo szczegółowo sprawdzają wszystkie konta, dlatego nie istnieje możliwość stworzenia fikcyjnego konta. Jeśli jednak ktoś się na to pokusi, najprawdopodobniej jego kont najzwyczajniej nie zostanie zaakceptowane. Jeśli nawet się to uda, to w bardzo krótkim czasie zostanie zablokowane.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Związek ze starszym mężczyzną - czy ma przyszłość?

Użytkownicy korzystający z Zapisani Sobie wypowiadają się o portalu w samych superlatywach. Wielu z nich znalazło dzięki niemu wartościowych ludzi, których cechuje nie tylko głęboka wiara, ale również wiara w prawdziwe uczucia i związek na całe życie.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *