kobieta podrywa faceta

Jak zdobyć faceta? 20 sposobów na podbicie serca mężczyzny

Często zdarza się, że jesteśmy zmuszone do zawalczenia o serce wymarzonego mężczyzny. Oczywiście nie można go zmusić do miłości, jednak można użyć kilku sposobów, aby pomóc szczęściu. Przede wszystkim musisz zrobić wszystko, by udowodnić mężczyźnie, że jesteś tą jedyną, całkowicie wartą jego uwagi.

Chcesz zdobyć faceta? Skorzystaj z tych 20 metod!

Istnieje kilka skutecznych sposobów na zdobycie serca faceta nie narzucając się przy tym. Stosując je możesz być pewna, że z czasem uda Ci się zainteresować go swoją osobą. Kto wie? Może bardzo szybko zrozumie, że jesteś tą jedyną?

1. Daj poczuć mu się potrzebnym

Mężczyzna musi czuć się potrzebny i to nie podlega żadnej dyskusji. Jeśli jesteś “samowystarczalna” to porzuć swoje przekonania i daj sobie pomóc choćby w najdrobniejszych pracach. Chodzi o to, by poczuł się silniejszy i myślał, że musi zaopiekować się słabszą płcią.

2. Zadawaj mu wiele pytań

Zwłaszcza w sytuacji, gdy opowiada o sobie. Okażesz mu tym samym duże zainteresowanie. Warto jest więc zadawać mu pytania dotyczące jego hobby, nawet jeśli jest to motoryzacja. Bardzo ważne jest okazanie mu większego zainteresowania, ponieważ dzięki temu będziesz miała gwarancję, że zapamięta cię na długo.

3. Pozwól mu zrobić coś dla ciebie

Niezależnie od tego czy jest to konieczność wzięcia dnia wolnego w pracy, by spędzić z tobą dzień czy wzięcie zaliczki, by móc z tobą wyjechać – pozwól mu na to. Bardzo ważne jest, by włożył w wasza relację trochę energii i potrafił się dla was poświęcić. Może być to drobiazg, jednak ziarnko do ziarnka…dzięki temu Ty poczujesz się jak królewna, a on jak twój rycerz.

4. Szukaj znaków

Jeśli jest to twój kolega z pracy i widzicie się codziennie, zażartuj, że widzicie się już dziś trzeci raz i na pewno spotkacie się dziś wieczorem w konkretnej restauracji. To tylko jeden z przykładów, postaw więc na swoją kreatywność. Pokieruj waszą znajomość w taki sposób, by zrozumiał, że jesteście sobie faktycznie przeznaczeni.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Nie wiem czy go kocham - 15 sygnałów, które zwiastuje rozstanie

5. Niech poczuje się wojownikiem

Nic co przychodzi mężczyźnie łatwo, nie jest dla niego cenne. Koniecznie pozwól na to, by to on mógł o ciebie zawalczyć. Bardzo ważne jest również to, byś dopilnowała, by między wami istniało stałe napięcie. Nie umawiajcie na się na spotkania z dnia na dzień. Niech emocje trochę “buzuzją”, powinniście oboje uzbroić się w cierpliwość.

6. Wykorzystaj gesty i mimikę

Istnieje wiele skutecznych sposobów na zwrócenie jego uwagi poprzez wykorzystanie swojego ciała. Idealnie sprawdzą się: tajemnicze spojrzenie, zwilżone usta, przegryziona warga czy wodzenie palcem po rancie kieliszka. Wszystkie te sygnały pozwolą twojemu partnerowi zrozumieć, że jesteś nim zainteresowana i starasz się go uwieść.

7. Harmonia i dopasowanie

Postaw na dopasowanie. Powtarzanie gestów partnera, wspólny oddech, ta sama pozycja…wszystko to wpłynie na wasze emocje. Dzięki takim gestom emocje wezmą górę i na pewno między wami zaiskrzy.

kobieta zdobywa faceta

8. Twoja samoocena

Musisz za wszelką cenę udowodnić mu, że masz wysoką samoocenę. Dzięki temu mężczyzna zauważy, że wiesz czego chcesz i zasługujesz na wszystko co najlepsze. Miej do siebie ogromny szacunek, ukrywaj swoje wady i słabości.

9. Wykorzystaj swoje mocne strony

Każda z nas ma mocne strony, które powinna wykorzystać podczas spotkań z facetem. Jeśli więc świetnie gotujesz to zaproś go na obiad, który sama przyrządzisz. Bądź dumna z tego co potrafisz i eksponuj to na każdym kroku. Mężczyźni lubią niezależne kobiety, które wiedzą czego chcą od życia i są zdecydowane.

10. Bądź odważna

Nigdy nie zakładaj, że nie masz szans u faceta, który ci się spodobał. Uwierz w siebie i bądź odważna, by zainicjować rozmowę. Jeśli więc jest on wysokim, muskularnym brunetem, a na dodatek jego uroda przewyższa normy światowe, to uwierz, że to właśnie tobie należy się jego uwaga!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Komplementy dla faceta, które chciałby usłyszeć - 60 najlepszych z nich

11. Dbaj o siebie

Nie mam tu na myśli wizyt w siłowni pięć razy w tygodniu. Należy jednak pamiętać, że kobieta powinna być zadbana. Należy więc postawić na delikatny makijaż i schludne ubranie, które podkreśli twoja sylwetkę. Zrób wszystko, byś ty sama czuła się kobieco i seksownie.

12. Zachowaj spokój

Nie rób niczego na siłę. Nie daj mu odczuć, że jesteś nim na maxa zainteresowana i albo on albo żaden. Podejdź do sytuacji na spokojnie, nie bądź nachalna i nie zabiegaj o jego zainteresowanie.

13. Komplementuj go

Nie rób tego przesadnie, przecież nie chodzi o to, byś robiła to kilkanaście razy na godzinę. Warto jest jednak zwrócić na niego uwagę i dać mu do zrozumienia, że ci się podoba i jesteś nim zainteresowana. Warto jest więc zwrócić uwagę na to jak ma ułożone włosy lub że wygląda bardzo seksownie w upiętej koszuli.

14. Zdobądź jego zaufanie

Zaufanie w każdej relacji jest podstawą. Warto jest wiec od samego początku starać się je zyskać. Nie osaczaj go i nie kontroluj, daj mu tyle przestrzeni, by mógł czuć się swobodnie. Nikt nie lubi być nagabywany i kontrolowany, nie tylko mężczyźni, zwłaszcza w związku. Możesz go takim zachowaniem najzwyczajniej wystraszyć.

15. Bądź sobą

Nie staraj się zrobić na nim dobrego wrażenia za wszelką cenę. Bądź przede wszystkim sobą, postaw na naturalność. Jeśli będziesz chciała na siłę udowodnić mu jaka jesteś idealna to wiedz, że nie tędy droga, przecież jeśli z tej znajomości stworzycie stały związek, to z czasem na pewno nie uda ci się dłużej udawać i prawda wyjdzie na jaw.

zdobywanie faceta

16. Sprawiaj mu niespodzianki

Nie przesadzaj z zaskakiwaniem go! Warto jest jednak od czasu do czasu zrobić mu pozytywną niespodziankę. Zabierz go do kina na ulubiony film, podaruj mu płytę ulubionego zespołu lub przygotuj mu ulubione danie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  16 sposobów na wzbudzenie tęsknoty u faceta - jak to zrobić?

17. Bądź tajemnicza

Nie bądź zbyt gadatliwa i nie opowiadaj mu o swoim życiu już na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj, że facet jest zdobywcą i chce poznawać cię powoli. Apetyt rośnie w miarę jedzenia!

18. Bądź całkowicie pozytywna

Mężczyźni uwielbiają uśmiechnięte kobiety, które nie narzekają na wszystko co je otacza. Zrób wszystko, by uśmiechać się jak najczęściej i oczaruj go swoją pozytywną energią.

19. Zapoznaj go ze swoimi znajomymi

Dzięki takiemu krokowi mężczyzna będzie miała pewność, że jesteś nim poważnie zainteresowana, a co najważniejsze, że się go nie wstydzisz. Jest to dla niego bardzo ważne.

20. Oczaruje ludzi z jego otoczenia

W sytuacji, gdy zabierze cię do swoich znajomych musisz zrobić wszystko, by ich oczarować. Nie bądź czepliwa, nie krytykuj go, daj mu sporo przestrzeni.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *