kobieta uwodzi faceta

Jak uwieść faceta? 15 kobiecych rad

Czasy, w których to mężczyźni robili pierwszy krok i to oni musieli starać się o kobiety już dawno przeszły do lamusa. Współczesne panie uważają natomiast, ze tak naprawdę to właśnie od nich samych zależy to, czy i który mężczyzna ma u nich szanse. Twierdzą, że zawabiają wybranych facetów jak pająk muchy do swojej sieci i dopiero wtedy może się on o nie starać. Oczywiście panowie nie pozostają dłużni i są zdania, że to od nich zależy do której kobiety będą “podbijać”. Która płeć ma racje? Czy istnieją sposoby, na to by uwieść faceta? W jaki sposób to zrobić?

Uwodzenie mężczyzn to sztuka

Wiele lat temu nie do pomyślenia było, aby to właśnie kobiety robiły wobec mężczyzny pierwszy krok. Było to zachowanie niegodne prawdziwej damy i to panowie musieli starać się o ich względy, nawet wtedy, gdy jakiś facet im się podobał nie pozwalały sobie na tego typu zachowanie. Dziś natomiast przyjęło się, że to właśnie one mają prawo głosu i wyboru partnera, którym są zainteresowania, a co ciekawe potrafią to w bardzo skuteczny sposób wykorzystać, uwodząc go przy tym. Jak to zrobić? Przedstawiamy 15 kobiecych skutecznych rad na uwodzenie mężczyzny!

uwodzicielska kobieta

1. Wygląd

Ponieważ faceci są wzrokowcami i chętniej zwracają swoją uwagę na zadbane kobiety, te całkiem tego świadome bardzo chętnie wykorzystują tą metodę. Od wielu lat przyjęło się, że krótka sukienka, szpilki, makijaż i stylowe dodatki sprawiają na mężczyznach największe wrażenie i bardzo skutecznie zwracają ich uwagę. Każda dziewczyna wykorzystuje swoją atrakcyjność do tego, by uwieść chłopaka.

2. Komplementy

Panowie bardzo lubią, gdy kobiety ich komplementują zauważając przy tym choćby najdrobniejszy szczegół w ich wyglądzie lub zachowaniu. Podczas spotkania starają się za wszelką cenę zrobić na nich jak najlepsze wrażenie, dlatego też tak bardzo cieszyć ich, gdy są doceniani.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Mąż nie chce się kochać z Tobą kochać? 15 najczęstszych przyczyn

3. Uśmiechaj się

Uśmiechająca się kobieta jest tym co pierwsze wpada mężczyźnie w oko. Jeśli uśmiechasz się ogólnie to potraktuje cię on jak pozytywną osobę i chętnie będzie spędzał z tobą czas. Jeśli natomiast zalotne uśmiechniesz się do nowo poznanego faceta to potraktuje on go jako znak, że jesteś nim zainteresowana.

4. Bądź pewna siebie

Nic tak nie przyciąga faceta jak zdecydowana kobieta, która wie czego chce. Jeśli spotkacie się w grupie przyjaciół na obiedzie to nawet szybka decyzja wyboru dania z menu będzie dla niego sygnałem, że jesteś właśnie taką osobą. Uwodzenie faceta naszymi atutami zawsze przynosi oczekiwane efekty!

5. Tajemniczość

Panowie nie lubią “paplających” kobiet, które mówią o wszystkim od razu, wykładając kawę na ławę. Podczas pierwszych rozmów z parterem zachowaj wiele informacji o sobie na później. Dzięki temu będziesz tajemnicza, a to sprawia, że mężczyźni czując ciekawość, chcą cię poznawać.

6. Patrz mu w oczy

Jeśli rozmawiając z facetem będziesz mu patrzyła w oczy, nie uciekając wzrokiem na boki co jakiś czas to sprawi, ze oszaleje on na twoim punkcie! Jest to najpopularniejszy sposób na uwodzenie mężczyzny stosowany jeszcze przez nasz babcie.

7. Bliskość fizyczna

Każdy facet potrzebuje bliskości fizycznej, nie mowa tutaj od razu o seksie, jednak delikatne gesty podczas uwodzenia faceta są bardzo wskazane. Możesz dotknąć jego pleców, gdy chcesz go wyminąć lub złapać za rękę podczas rozmowy.

8. Udawaj bezradność

Panowie uwielbiają starać się o kobiety! Nie mniej również chcą być ich bohaterami i traktować jak księżniczki, które bez ich pomocy sobie nie poradzą. Najprościej mówiąc – musza czuć się potrzebni. Możesz wiec czasem udawać bezradność, nawet w drobnych sprawach jak wymiana żarówki. Będzie to strzał w dziesiątkę! Podbudujesz tym jego ego!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Romans - co to właściwie jest? Zalety, wady i konsekwencje romansowania

9. Czerwony – kolor miłości

Czerwone usta, czerwona sukienka – takie elementy kojarzą nam się z uwodzeniem, namiętnością i miłością. Nie tylko nam kobietom, również na mężczyzn działa on jak “płachta na byka”. Nie od dziś wiadomo, że uwodzenie faceta za pomocą czerwonych ust jest numerem jeden, jeśli chodzi o skuteczne metody!

10. Bądź naturalna

Przede wszystkim bądź sobą. Nie staraj się udawać kogoś innego, przecież prędzej czy później parter pozna twoją prawdziwą twarz i dowie się, że nie lubisz pomidorów czy jeździć na rowerze. Nie uśmiechaj się na siłę, nie żartuj, jeśli nie masz ochoty, nie idź do kina na film, który cię nie interesuje. Mów o swoich potrzebach głośno.

uwodzicielska kobieta uwodzi faceta

11. Podziwiaj go

Czy istnieje mężczyzna, który nie lubi, gdy kobiety go podziwiają? Na każdym kroku starają nam się udowodnić jak bardzo są silni, pomysłowi i inteligentni. I nawet jeśli nie zawsze mu to do końca wychodzi to staraj się zakomunikować mu od czasu do czasu, że podziwiasz go.

12. Nie rób planów

Żaden z panów nie lub, gdy nowo poznana kobieta zaczyna planować ich wspólną, choćby nie daleką przyszłość. Czuje się on zagrożony i w głowie ma tylko to, aby jak najszybciej zakończyć to spotkanie. Faceci nie chcą planować wspólnych wakacji pół roku wcześniej, nie widzą się również w roli i męża po roku znajomości. Takie zachowanie może go tylko wystraszyć.

13. Miej swoje zdanie

Jest to bardzo ważna cecha, o której kobiety nie zawsze pamiętają. Aby uwieść mężczyznę, starają się jak najczęściej z nim zgadzać lub jeśli nie interesuje ich dany temat, potakiwać głową. Nie rób tego! Nie musisz się do niczego zmuszać! Mów otwarcie o tym jakie masz zdanie i nigdy nie zmieniaj go pod wpływem partnera.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak dbać o mężczyznę? 10 sprawdzonych porad

14. Niech poczuje się zazdrosny

Gdy facet niema śmiałości, by do ciebie podejść, jeśli nawet dawałaś mu ku temu wyraźne sygnały to jest na to rada. Zacznij rozmawiać z innymi chłopakami, poczuje się on zagrożony, lekko zazdrosny i to zmobilizuje go to do zrobienia pierwszego kroku w twoją stronę.

15. Nie wyznawaj mu od razu miłości

Jest to najgorsze co można zrobić. Faceci są bardzo powściągliwi, jeśli chodzi o głośne wyrażanie uczuć, a dodatkowo nie chcą być zmuszani do ich okazywania, dlatego najzwyczajniej daj mu tyle czasu, ile potrzebuje.

Kobiety mogą uwodzić wzrokiem, gestem, dotykiem – skorzystajcie z tego!

“Seksapil, to nasza broń kobieca…” jak brzmią słowa piosenki. Kobiety mają wiele możliwości, jeśli chodzi o uwodzenie mężczyzny. Są one również coraz bardziej świadome własnej mocy, coraz chętnie wykorzystując nie tylko spojrzenie, uśmiech czy dotyk, ale również gesty i mowę ciała.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *