mezczyzna przytula kobiete

Co urzeka mężczyzn w kobietach? 20 najważniejszych rzeczy

Nie od dziś wiadomo, że relacje damsko męskie nie należą do najprostszych. Jednakowo mężczyźni nie rozumieją kobiet, jak i one panów. Na nasze szczęście istnieje kilkanaście rzeczy, które urzekają mężczyzn w kobietach. Po zapoznaniu się z nimi będziemy wiedzieli jakie cechy kobiece sprawiają, że faceci będą nami bardziej zainteresowani.

20 rzeczy, które urzekają mężczyzn w kobietach

Każda kobieta jest romantyczką i marzy o wielkiej miłości. Idealnie byłoby by, gdyby był on nie tylko kulturalny, ale również zapatrzony w swoją kobietę. Aby móc znaleźć swojego księcia, należy przede wszystkim sprawić, by jakiś facet się nami zainteresował i zakochał w nas. Dzięki temu artykułowi dowiemy się, co podoba się mężczyznom w kobietach. Chodzi nie tylko o kwestie związane z charakterem, ale również wyglądem i zachowaniem. Przedstawiamy 20 rzeczy, dzięki którym będziemy wiedziały, co pociąga mężczyzn w kobietach! Zapoznaj się z nimi i stań się jego ideałem!

1. Uśmiech

Pierwszym gestem, na który zwracają mężczyźni, jest oczywiście uśmiech kobiety, skierowany w jego stronę. Oczywiste jest, że kobieta, która często się uśmiecha, zwraca na siebie uwagę wszystkich w jej otoczeniu. To właśnie on sprawia, że odbierane jesteśmy jako pozytywne, zadowolone ze swojego życia osoby. Dodatkowo uśmiech jest gestem, który zachęca panów do nawiązania z nami kontaktu. Jest on tym, co podoba się mężczyznom w kobietach, zwłaszcza jeśli jest on szczery! Bardzo fajnym rozwiązaniem będzie także podkreślenie ust za pomocą wyrazistej szminki.

2. Pasja

Pasja jest tym, co pociąga mężczyzn w kobietach. Panowie wprost uwielbiają, gdy jego obiekt zainteresowania ma swoje pasje, które są dla niego oznaką, że jest ona ambitna. Mężczyźni nie lubią pań, które nie posiadają zainteresowań i są leniwe. Dlaczego? Kobieta z pasją odbierana jest jako dziewczyna z planem na życie, pasje sprawiają, że dąży ona do celu, ciężko przy tym pracując.

3. Poczucie humoru

Oczywiste jest, że kobieta, która jest zawsze uśmiechnięta, otwarta i zadowolona z życia przyciąga uwagę wielu mężczyzn. Pozytywne nastawienie działa na nich jak magnez. Jeśli zastanawiasz się, co mężczyźni lubią w kobietach, to jest to właśnie poczucie humoru, a co za tym idzie duży dystans do siebie. Dla mężczyzny jest to sygnał, że nie jesteś zapatrzona w siebie i potrafisz żartować ze wszystkiego, nie strzelając fochów na każdym kroku, czego nie lubią panowie.

4. Bądź pewna siebie!

Pewność siebie to największa zaleta kobiet! Panowie wprost uwielbiają panie, które są pewne siebie, co przekłada się nie tylko na ich zachowanie, ale również na rozmowę z nimi. Każdy mężczyzna ceni sobie tę cechę, zwłaszcza podczas rozmowy, obserwując, jak skutecznie dziewczyna broni swojego zdania i nie waha się wyrażać głośno swojej opinii. Jest to to, co urzeka mężczyzn w kobietach, bez dwóch zdań. Wiara w siebie zawsze jest najważniejsza!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Po czym poznać, że mężczyzna się angażuje? 10 sygnałów u faceta

5. Plan na życie

Bardzo cennym autem w charakterze kobiety, który nie umknie uwadze panów, jest plan na życie. Jeśli kobieta go posiada, to jest to dla pana sygnał, że wie ona, czego chce od życia i żwawym krokiem dąży ona do założonych celów, stale się rozwijając i spełniając swoje marzenia. Jeśli nie wiesz, co mężczyźni lubią w kobietach, to odpowiadamy – plan na życie, który spełniać uparcie krok po kroku, spełniając zarazem swoje marzenia!

mezczyzna caluje kobiete w czolo

6. Bądź opiekuńcza

Kobiety kojarzą się mężczyznom z delikatnością, a zarazem opiekuńczością. Cecha ta sprawia, że w ich oczach stajemy się idealnymi matkami w przyszłości oraz kojarzy mu się z domowym ogniskiem, spokojem i miłością. Jeśli dasz odczuć swojemu partnerowi, że może na ciebie liczyć nie zależnie od tego, co się dzieje, to możesz być pewna, że jest to klucz do jego serca. Nigdy natomiast nie staraj się zachowywać jak jego matka, masz być jego partnerką, a nie go niańczyć!

7. Naturalność

Nigdy nie staraj się uwodzić mężczyzny swoim wyglądem. Pamiętaj, że nie jest on najważniejszy i szybko przemija. Mężczyzna powinien zakochać się w twoim charakterze, słowach i gestach, cechach charakteru, a nie pomalowanych oczach, czy krótkich sukienkach. Nigdy nie rób niczego niezgodnego z sobą i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, by zwrócić na siebie jego uwagę, staraj się zawsze być sobą. Jeśli będziesz starała się zachowywać, tak jak on tego oczekuje, najprawdopodobniej w przyszłości, gdy prawda wyjdzie na jaw, facet będzie rozczarowany twoją osobą.

8. Głos

Co urzeka mężczyzn w kobietach? Może być to zadziwiające, jednak jest to również jej ciepły i spokojny ton głosu. Okazuje się, że panowie zwracają uwagę na to, w jaki sposób panie mówią oraz to, co mówią. Kobiecy głos jest bardzo skutecznym narzędziem, dzięki któremu mamy możliwość uwieźć faceta, nie tylko podczas długich rozmów telefonicznych i w cztery oczy, ale również podczas szeptu.

9. Zapach

Jest to jeden z czynników, który w męskiej pamięci zapada tak dobrze, jak oczy, uśmiech czy słowa. Badania naukowe jasno informują nas o tym, że kobiecy zapach jest czymś, co decyduje o tym, czy jesteśmy zainteresowani płcią przeciwną, czy też nie. Może być to dla nas zaskakujące, jednak warto, jest wziąć to pod uwagę, podczas poszukiwania idealnego partnera. Pamiętaj, że jeśli spodoba ci się zapach konkretnej osoby, to świadczy to o tym, że macie podobny gust. Niewidzialna woń sprawia, że możemy dodać sobie seksapilu lub pewności siebie. Być może dla niektórych jest to szczegół, jednak jakże skuteczny!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Swingers party - kim są swingersi i jak wyglądają ich imprezy?

10. Wrażliwość

Wrażliwość kobieca jest tym, co urzeka mężczyzn w kobietach i to bardzo skutecznie. Panowie jak najbardziej reagują na tę cechę charakteru i co ważniejsze skutecznie na nią reagują. Wrażliwe panie stają się w oczach mężczyzn słabą płcią, którą muszą się zaopiekować. Ta cecha jest bardzo kobieca i to właśnie dzięki niej panowie mogą poczuć się jak prawdziwi samce alfa. Nie traktują jej oni jak słabości, jednak jako oznakę wewnętrznej siły.

11. Ciekawość świata

Gdy kobieta jest ciekawa świata i na bieżąco stara się rozwijać, poznając i próbując przy tym nowych rzeczy, to jest to to, co mężczyźni lubią w kobietach. Są one dla nich interesujące i uważają nas za ambitne, inteligentne oraz odważne. Wszystkie te cechy sprawiają, że stajemy się w ich oczach prawdziwym ideałem.

12. Inteligencja

Jest to najważniejsza broń każdej kobiety. Panowie bardzo chętnie spędzają czas na rozmowach z paniami, które są inteligentne i mają coś ważnego do powiedzenia. Staraj się więc interesować wieloma rzeczami i tematami jednocześnie, tak byś mogła w przyszłości porozmawiać z mężczyzną na wiele tematów. Dzięki temu nigdy nie będzie nudził się w twoim towarzystwie i będzie chciał się tobą chwalić przed rodziną i znajomymi. Zawsze broń własnego zdania, dziel się swoimi pasjami i staraj się pokazać z jak najlepszej strony. Jest to prawdziwy klucz do jego serca, a dodatkowo cecha ta sprawi, że parter nie będzie mógł o tobie zapomnieć.

13. Dusza towarzystwa

Jeśli posiadasz duży krąg znajomych i chętnie spędzasz czas ze swoimi przyjaciółmi, to jest to dla mężczyzny sygnał, że jesteś bardzo towarzyska i nie będziesz chciała w przyszłości „zamknąć go w domu”. Jeśli dodatkowo wykażesz się dużą otwartością w jego towarzystwie, nie stając z boku, ale starając się nawiązać kontakt z każdym z jego znajomych to brawo! Jest już twój! Panowie uwielbiają panie, dla których życie towarzyskie jest ważne i nie stronią od kontaktów międzyludzkich.

14. Przez żołądek do serca

Jest to powiedzenie stare jak świat, jednak nadal bardzo modne. Zamiast co wieczór jeść kolację w restauracji, zaproponuj mu, że przygotujesz coś sama. Jeśli chcesz spędzić z nim więcej czasu, możesz zaproponować mu wspólne gotowanie, co nie tylko zbliży was do siebie, ale również sprawi, że urzekniesz go swoimi umiejętnościami. Nie martw się, że staniesz się przez to przysłowiową kurą domowa, ponieważ niema to z tym nic wspólnego. Mężczyzna odbierze taki gest jak chęć dbania o niego i dogodzenia mu.

15. Miej swój styl

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy. Oznacza to, że zwracają oni uwagę na nasz wygląd. Powinnaś więc o siebie zadbać. Nie oznacza to jednak, że musisz codziennie układać swoje włosy i wykonywać staranny makijaż do wieczorowej sukienki. Bądź schludna, czysta jednak zadbana, by mężczyzna widział w tobie kobietę. Własny styl, zgodny z twoim charakterem jest tym, co mężczyźni lubią w kobietach. Staraj się podkreślać swoje zalety.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  15 sygnałów, które świadczą, że twój facet jest zaborczy

mezczyzna daje kobiecie kwiaty

16. Staraj się go poznać

Panowie nie lubią kobiet, które podczas spotkania skupione są tylko na sobie. Jeśli będziesz mówiła ciągle o sobie, nie starając się poznać swojego partnera, to niestety najprawdopodobniej sprawisz tym, że nie spotkacie się więcej. Podczas randki powinnaś przede wszystkim skupić się na poznaniu go, zadając mu jak najwięcej pytań dotyczących jego osoby. Okaż mu nie tylko zainteresowanie, ale spraw by poczuł, że naprawdę jesteś nim zainteresowana.

17. Nie dbaj o szczegóły

Panowie cenią sobie w paniach dbałość o szczegóły, na przykład o porządek w domu. Pamiętaj jednak, że może być to również duża wada, powinnaś wiec znaleźć środek swoich zapędów, by nie okazało się, że czepiasz się o drobne szczegóły, jak nie odstawienie kubka do zlewu. Takie zachowanie sprawia, że panowie czują się osaczeni i kontrolowani i starają się jak najszybciej zakończyć tę relację.

18. Spojrzenie

Kontakt wzrokowy z parterem podczas rozmowy jest bardzo ważny. To właśnie ono jest tym, co podoba się mężczyznom w kobietach najbardziej. To za pomocą spojrzenia możesz zainteresować go swoją osobą i dać mu sygnał, że może do ciebie podejść. Za jego pomocą możesz również flirtować, wystarczy tylko skupić się na chłopaku i tym, co chcemy mu przekazać.

19. Gesty

Nie chodzi tu o całowanie i przytulanie na pierwszej randce. Jeśli jednak jesteś nim zainteresowana, okaż mu to za pomocą drobnych gestów, jak dotkniecie jego ramienia, pleców czy dłoni. Okazuje się, że dotyk jest tym, co pociąga mężczyzn w kobietach.

20. Niech będzie twoim bohaterem!

Co mężczyźni lubią w kobietach? Gdy mogą czuć się naprawdę męsko i pokazać się z jak najlepszej strony. Staraj się go prosić o pomoc, w najdrobniejszych nawet pracach, by mógł się on poczuć twoim bohaterem. Oczywiście nie zapomnij go za to pochwalić, by czuł się doceniony!

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *