spojrzenie mezczyzny

Co mówi spojrzenie mężczyzny? Rodzaje spojrzeń w oczy

Maślane oczy u faceta, albo głębokie spojrzenie w oczy – reakcje mężczyzn na kobiety są rozmaite, a to najczęstsze, gdy chodzi o wysyłanie w ich kierunku znaków wzrokowych. Tak naprawdę reakcji jest dużo więcej. Co ważne, wszystkie mają ukryte znaczenie. Co facet pokazuje poprzez sygnały niewerbalne? W naszym artykule zdradzamy co mówią jego oczy!

Co mówi spojrzenie faceta o jego zamiarach?

Spojrzenie bywa bardziej wymowne niż słowa. Oczy nieświadomie wysyłają pewne sygnały, których nie da się opanować. Nic dziwnego, że mówi się, że są one odzwierciedleniem duszy. Co w ten sposób chłopak przekazuje kobiecie? Przeszywające spojrzenie faceta jest oznaką namiętności, a te speszone już ma inną symbolikę. Warto wobec tego nauczyć się odróżniać poszczególne typy i odczytywać poprzez to intencje chłopaka. Wystarczy obserwować jego spojrzenie, a uda się zyskać sporą przewagę podczas flirtu.

Facet patrzy w oczy – co to może oznaczać?

Długie spojrzenie mężczyzny w oczy jest dla wielu trudne. To symbol, który tworzy intymną atmosferę oraz daje poczucie bliskości. To pozytywna emocja, która jest w stanie wzmocnić więź pomiędzy parą, a nawet zupełnie obcymi osobami. Natomiast głębokie spojrzenie w oczy to będzie wyraz zainteresowania. Widać takie zachowanie głównie na początku, czyli w czasie poznawania się, jak i przy samym zacieśnianiu relacji.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  9 znaków, które daje zakochana dziewczyna - poznaj je wszystkie!

Co to oznacza jak facet spuszcza wzrok patrząc na mnie?

Często facet spuszcza wzrok, dlatego że jest nieśmiały lub wręcz onieśmielony kobietą. Dodatkowo może tak robić, bo nie wie jak się zachować w tej chwili, czy też czuje zwyczajne skrępowanie sytuacją. Spuszczony wzrok ma aż kilka znaczeń, dlatego wnikliwa obserwacja zachowania faceta jest niezbędna, aby dowiedzieć się więcej. Z reguły kobiety myślą, że mężczyzna kłamie lub coś ukrywa, a więc stawiają na negatywny wydźwięk, choć mało kiedy mają rację.

facet spuszcza wzrok

Co oznacza hipnotyzujące spojrzenie mężczyzny?

Hipnotyzujące spojrzenie mężczyzny to przejaw zainteresowania, choć z wyraźnym wydźwiękiem erotycznym. W tym przypadku cała uwaga skupiona jest na damskich oczach, ale nie tylko na tęczówce, bo i na rzęsach, a nawet i na brwiach. Zauważasz, że męskie źrenice są widocznie powiększone? To sygnał, że on jest Tobą bardzo zainteresowany.

hipotyzujace meskie spojrzenie

Co oznaczają błyszczące oczy u faceta?

Charakterystyczny błysk w oku to symbol zakochania, jak i objaw prawdziwego szczęścia. Co ważne, nie da się nad nim absolutnie zapanować! Widać większą ilość mrugnięć, poza tym liczne emocje wypisane na twarzy chłopaka. To jednoznacznie jest miłość i nic nie ukryje tego faktu!

mezczyzna puszcza oczko

Co może oznaczać długie spojrzenie mężczyzny prosto w oczy?

Intensywne spojrzenie w oczy pojawia się często. Co znaczy? To oczywiście zainteresowanie względem kobiety. Z reguły wygląda jak zwyczajne gapienie się, aczkolwiek może mieć głębszy sens. Jedno jest pewne, intensywny wzrok sprawia, że ktoś się peszy i czuje dziwnie. Miewa to podtekst erotyczny lub przeciwnie, oznacza formę rywalizacji. Nie ma wobec tego wyłącznie jednego znaczenia.

dlugie spojrzenie w oczy od faceta

Intensywne i bardzo głębokie spojrzenie mężczyzny w oczy

Głębokie, a jednocześnie intensywne spojrzenie mężczyzny to wyraz zachwycenia lub  niezwykłego zainteresowania. Wielokrotnie łączy się ono z zalotnym uśmiechem. To jest znak, że ktoś chce nawiązać kontakt. W wielu przypadkach facet przytrzymuje spojrzenie kobiety. Bywa jeszcze tak, że robi on to nieświadomie, bo jest zamyślony i doszło do tak zwanego zawieszenia. Jednak w tym przypadku to pozostałe szczegóły są wymowne!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Związek na odległość - jak o niego dbać?

spojrzenie faceta

Intymne, seksualne spojrzenie mężczyzny- jakie ma znaczenie?

Intymne spojrzenie mężczyzny jest to kontakt wzrokowy, który koncentruje się na linii oczu, choć nie tylko, bo bywa również przeciągnięty do dalszych obszarów, nawet do samej klatki piersiowej. Co oznacza? To wyraźny symbol związany z intymnością, bo mowa tu o pożądaniu. Wzrok przesuwa się w zasadzie po całym ciele, więc jest to tak zwane mierzenie wzrokiem. Facet chce się zbliżyć, bo zależy mu na nawiązaniu bliskości fizycznej, czyli dąży do seksu.

intymne spojrzenie na kobiete

Co oznacza przeszywające spojrzenie faceta?

Przeszywające spojrzenie faceta nie kojarzy się za dobrze. Dlaczego? Wielu uznaje, że jest to forma ataku, bo wywołuje strach oraz niepewność. W tym wypadku da się zauważyć fakt, że mrugania praktycznie nie ma, a za to występuje charakterystyczne zmrużenie powiek. Co kluczowe, również postawa ciała jest specyficzna, bo sylwetka pozostaje nieruchoma.

przeszywajace meskie spojrzenie

Maślane spojrzenie u faceta – czy od razu oznacza to miłość lub zauroczenie?

Maślane spojrzenia faceta da się dostrzec od razu. Wtedy mężczyzna jest nie tylko zainteresowany kobietą, ale i o niej marzy. To pewnego rodzaju stan uwielbienia, który jest charakterystyczny. Czym się objawia? Facet jest zapatrzony w kobietę, dosłownie „pożera” ją wzrokiem, do tego buja w obłokach. W jego oczach widać jednoznacznie fascynację, ponadto szczere zainteresowanie. Patrzy tak, jakby chciał zajrzeć głębiej aż do środka damskiej duszy.

maslane oczy faceta

Co oznaczają ukradkowe spojrzenia od faceta?

Ukradkowe spojrzenia faceta niekiedy jest trudne do zaobserwowania. To przede wszystkim domena nieśmiałych chłopaków, jak i tych, którzy nie są pewni co do reakcji kobiety. Ukradkowe spojrzenie jest, a za chwilę już go nie ma. To gest subtelny, który trudno wyłapać. Co jeśli spojrzenia się spotkają? Speszone szybko się rozdzielą.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Dogging - co to właściwe jest? Seks na oczach innych coraz popularniejszy

Artykuł został stworzony przez redaktorki z portalu dla kobiet Lalapalmala.pl.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *