impreza

Swingers party – kim są swingersi i jak wyglądają ich imprezy?

Swingers party od kilku lat staje się coraz bardziej popularne. Zazwyczaj odbywa się w klubach, jednak coraz chętniej organizuje się je w domach prywatnych. Oczywiste jest, że wcale nie chodzi o kolorowe drinki czy dobrą muzykę, lecz o seks grupowy. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób szukać takich miejsc czy takie wydarzenie. W tym artykule znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Swingersi – kim są i o co chodzi w singowaniu?

Wiele osób kojarzy nazwę swing z muzykę, która dawniej była hitem. Jednak obecnie jest ona kojarzona z nowym stylem życia, które oparte jest na seksie grupowym. Przeciwnicy tego typu spotkań uważają, że są to spotkania związane z orgiami, które są piętnowane, zwłaszcza u osób starszego pokolenia. Seks grupowy, czyli swingowanie zrzesza coraz większą liczbę osób, które decydują się na tego typu spotkania.

Swingersi są to ludzie, którzy są bardzo zadowoleni ze swojej seksualności oraz życia, jakiego prowadzą. Wiele osób za pomocą igraszek seksualnych w grupie szuka nowych doznań. Co ciekawe swingers party odbywa się w parach, czyli za zgoda współmałżonka, który również bierze w niej udział. Być może dla niektórych jest to zdrada, jednak nie dla wszystkich. Porównać je można do trójkąta miłosnego, w którym gra taka prowadzona jest za zgodą obu partnerów. Ważne jest jednak to, by nie angażować się w seks grupowy zbyt emocjonalnie.

Dlaczego ludzie swingują?

Przede wszystkim należy wiedzieć, że swingers party ma na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Dla wielu zżytych par jest to świetny sposób na urozmaicenie ich pożycia małżeńskiego, który przysparza ich sporo emocji, podniecenia i bezkarności zarazem. Należy pamiętać, że imprezy swingersów są przeznaczone dla osób, które nie odczuwają zazdrości, widząc swojego partnera w towarzystwie kogoś innego. Wszystkie emocje związane z zazdrością niestety zazwyczaj przysparzają więcej problemów niż pożytku. Aby wybrać się na tego rodzaju party, należy przede wszystkim podjąć decyzję wspólnie z drugą połówką, ponieważ sprawa dotyczy was obojga. Wszystko jednak zależy od tego jakie macie podejście do seksu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Dlaczego ex zawsze wracają? 12 powodów powrotów faceta

Wiadomo już, że swingers party jest to spotkanie dotyczące spełnienia swoich fantazji seksualnych. Dzięki niemu mamy możliwość nie tylko urozmaicenia swojego pożycia intymnego, ale także nabrania nowych doświadczeń, które możemy wykorzystać we własnej sypialni. Jeśli więc w waszym związku, w waszej sypialni pojawia się rutyna, to spotkania swingersów na pewno odświeżą wasz seks.

swingerskie party

Swingers party – jak wygląda? To całkiem zwyczajna impreza

Swingers party to nic innego jak impreza, podczas której ludzie wymieniają się swoimi parterami. Wydawać by się mogło, że jest to tylko impreza dla par, jednak korzystają z nich również osoby samotne, które nie mają stałego partnera. Jest to bardzo dobra okazja do spełnienia swoich fantazji seksualnych, ale również do poznania nowych, ciekawych ludzi, z którymi można po spotkaniu nadal utrzymywać kontakt, jeśli będą tym zainteresowani.

Ważne jest, aby mieć świadomość, że zawsze, niezależnie od tego, gdzie odbywa się takie spotkanie, w klubie czy w domu prywatnym, wstęp jest zamknięty. Oznacza to, że konieczne jest uiszczenie wcześniej opłaty. Dodatkowo nie jest to mały koszt. Poza tym ilość miejsc jest ograniczona, dlatego tez konieczne jest wcześniejsze wykupienie wejściówki, zazwyczaj online. Samo towarzystwo również jest dokładnie wybierane, nie można wejść na party tego rodzaju z ulicy.

Lokal lub mieszkanie zazwyczaj przyozdobione jest na temat przewodni, dekoracje i muzyka są starannie dobrane. Nie należy zapominać o zasadach obowiązujących na takich spotkaniach, które jasno określają wszystkie reguły, z którymi należy się wcześniej zapoznać. Podczas takich zabaw organizowane są również różne czasoumilacze jak na przykład tańce, konkursy, gry, masaże, pożywienie w postaci afrodyzjaków. Wszystko zależy od organizatora, jednak z roku na rok wymyślają oni coraz to nowsze atrakcje, by przyciągnąć jak największą ilość osób.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Nie jestem szczęśliwa w związku - co robić? 25 najczęstszych powodów

Samo swingers party nie polega wyłącznie na uprawianiu seksu, najważniejsza jest natomiast wspólna, dobra zabawa. Nie ma również obowiązku współżycia z kimś z towarzystwa. Jeśli chodzi o nocleg, to niektóre kluby bardzo chętnie organizują go swoim klientom, oczywiście za dodatkową opłatą. W mieszkaniach i domach prywatnych zazwyczaj nie ma takiej możliwości. Zatem wiemy już naprawdę wiele, jednak pozostaje nam jeszcze kwestia ubioru. Nie możemy przyjść w dresie, na swingers party zazwyczaj obowiązuje dress code, panie często zakładają seksowną bieliznę lub przebierają się w stroje erotyczne, przy czym panowie nie pozostają im dłużni.

Dla kogo jest swingers party? Impreza dla szukających przygód

Party dla swingersów polega na dobrej zabawie i spełnianiu swoich erotycznych fantazji. Jeśli chodzi o uczestników, to nie ma wytycznych dotyczących wieku, wykształcenia czy pozycji zawodowej. Jednak mimo wszystko nie jest to impreza dla każdego. Przede wszystkim należy szczególnie mocno ufać swojemu parterowi, tak by jego widok z inną partnerką nie wzbudzał w nas zazdrości. Pierwsza wizyta na tego typu spotkaniu zawsze jest bardzo stresująca, ponieważ nigdy nie wiemy, co tam zobaczymy, jak to się odbywa i czy nie zje nas stres. Uprawianie seksu z obcymi ludźmi zawsze wymaga od nas sporej dawki odwagi, jeśli więc jej nie mamy to niestety swingersowanie nie jest dla nas.

Należy pamiętać, że swingers party nie jest dla każdego, nawet jeśli uważamy inaczej. Obserwowanie naszego partnera podczas zbliżenia z inną osobą niestety może nami naprawdę wstrząsnąć. Warto jest wcześniej dobrze przemyśleć decyzję, czy faktycznie damy sobie z tym radę. Niestety często zdarza się, że partnerzy, który tego doświadczyli, najzwyczajniej nie radzą sobie z tym, co widzieli i rozstają się. Jeśli faktycznie chcemy zdecydować się na tego typu party, musimy wcześniej dokładnie i szczerze przeanalizować to ze swoim parterem. Jeśli z jego strony pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej będzie je sobie odpuścić.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Samotność w związku - dlaczego czuje się sama i jak sobie z tym radzić?

impreza swingersow

Swingersi w Polsce – czy istnieją?

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak Polacy podchodzą do tematu seksu, zwłaszcza Ci starsi, że starszego pokolenia. Nie wyobrażają sobie, by rozmawiać o seksie, swoich upodobaniach czy fantazjach, a wszelkie wyjście poza normy przyzwoitości według ich poglądów uważają za zboczenie i chorobę. Zapewne dlatego też w Polsce wszystkie „nowości” związane z seksem pojawiają się z dużym opóźnieniem. Tak naprawdę do nie ma zbyt wielu miejsc, w których organizowane są tego typu party, jednak, jeśli komuś naprawdę zależy, to w internecie na różnych stronach znajdziemy takie miejsca, jednak może wiązać się to z koniecznością dalekiego wyjazdu.

Kluby dla swingersów – jak je znaleźć?

Najbezpieczniej będzie udać się do profesjonalnego lokalu, w którym odbywają się spotkania swingersów, ponieważ nie musimy się o nic martwić ani szczególnie przygotowywać. Jeśli jednak w pobliżu naszego miejsca zamieszkania nie ma takich miejsc, to możemy sami zorganizować je we własnym domu. Poza tym w poszukiwaniu swingers party możemy przejrzeć internet i różne fora, na których dokładnie są one wyznaczone. Najwięcej znajdziemy ich w dużych miastach, jednak to właśnie w Stanach jest ich najwięcej.

Nie oznacza to jednak, że w Polsce nie ma żadnych spotkań swingersów, numerem jeden jest Prive Swingers Club, jednak po wpisaniu odpowiedniego hasła w wyszukiwarce internetowej, na pewno znajdziemy wiele takich miejsc.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *