kobieta podrywa faceta

Jak poderwać chłopaka? 30 metod, które zawsze działają!

Oczywiste jest, że kobiety posiadają wrodzoną siłę na to, by przyciągnąć do siebie faceta, który jej się podoba. Co nie jest zaskakujące, panowie są wzrokowcami, dlatego tez wydawać by się to mogło nie zbyt trudne. Jednak kobiety coraz częściej wymyślają coraz to nowsze sposoby na poderwanie chłopaka. Oczywiście wykorzystują w tym celu swoje atuty związane z wyglądem, jednak bardzo popularne jest także wykorzystywanie takich atutów jak oczy, usta, gesty czy zainteresowania.

Podrywanie chłopaka – mamy na to aż 30 sposobów!

Sposobów na to, by poderwać mężczyznę, jest naprawdę wiele, a panie bardzo chętnie wymyślają dodatkowo, coraz to nowsze na przyciągniecie jego uwagi. Niezbyt muszą myśleć nad tym, w jaki sposób to zrobić, ponieważ wydawać by się mogło, że są do tego wprost stworzone.

Jakie zatem metody wykorzystują, by poderwać faceta? Przede wszystkim wykorzystują pierwsze wrażenie, ich zachowanie ma na celu zwrócenie na siebie uwagi, jednak robi to z wyczuciem. Jest pewna siebie i zawsze uśmiechnięta. Potrafi wykorzystać w tym celu wszystkie swoje atuty, zarówno długie nogi, jak i wzrok czy gesty. Wszystko to sprawia, że potrafi zrobić na mężczyźnie niemałe wrażenie.

Panowie nie są zbyt skomplikowani, jeśli chodzi o metody, które mają na celu ich poderwanie. Przedstawiamy kilka sposobów, które zawsze się sprawdzają!

1. Wykorzystaj pretekst do rozmowy

Tak naprawdę każdy jest dobry, choćby pożyczenie drobnych, zapalniczki lub notatek. Wykorzystaj ten pretekst, by nawiązać z nim temat do dłuższej rozmowy, tak by mieć możliwość zaintrygowania go swoją osobą.

2. Bądź pomocna

Bardzo często zdarza się, że nieśmiali panowie nie wiedząc, w jaki sposób zagaić rozmowę proszą nas o błahą pomoc, na przykład pytając nas o drogę. Oczywiście bądź jak najbardziej pomocna, możesz również, jeśli masz czas zaproponować mu, że osobiście wskażesz mu drogę. Podczas spaceru będziesz maiła okazję z nim porozmawiać i bliżej go poznać.

3. Wyślij mu zaproszenie do grona znajomych

Jest to bardzo skuteczny sposób na nawiązanie pierwszego kontaktu. Na pewno, gdy zobaczy, że zaprosiła go do znajomych atrakcyjna dziewczyna, będzie tobą zaintrygowany!

4. Poproś go o pomoc

Panowie uwielbiają czuć się jak prawdziwi macho i sprawia im ogromną przyjemność, gdy mogą się wykazać, zwłaszcza jeśli zaimponują przy tym kobiecie. Dlatego też skuteczną metodą na poderwanie chłopaka będzie poproszenie go o drobna pomoc, na przykład przy zmianie koła w aucie lub wymianie żarówki. Niby błahostka, a jednak!

5. Wspólna pasja

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Związek z kobietą z dzieckiem - jak wygląda? Zalety i wady

Nic tak nie łączy dwojga ludzi, jak wspólne zainteresowania, chociażby dlatego, że rozmowa na dany temat na pewno będzie się kleiła. Jeśli więc chcesz poderwać faceta, dowiedz się, czym jest jego pasja i doszkól się w tym temacie, tak byś mogła mu zaimponować.

6. Spojrzenie

Wzrok, zwłaszcza ten, który skupiony jest bezpośrednio na nim, jest jednym ze skutecznych sposobów, by zwrócić na siebie jego uwagę. Jeśli wasze spojrzenia się spotkają i utrzymacie przez chwilę kontakt wzrokowy, to dasz mu tym do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana.

7. Doceniaj go

Najlepiej na każdym kroku, niezależnie od tego, czy udzielił Ci pomocy, czy posiada jakieś szczególne umiejętności. Panowie uwielbiają, gdy panie uważają ich za bohaterów!

8. Chwal go

Jest to bardzo ważne. Nie tylko kobiety lubią komplementy, mężczyźni także lubią je słyszeć, zwłaszcza jeśli dotyczą one ich wyglądu, nowej fryzury, muskularnego ciała lub ogromnej siły, którą na każdym kroku stara się ci zaprezentować. Jest to fantastyczny sposób na poderwanie mężczyzny!

9. Polub jego zdjęcie

Media społecznościowe to bardzo popularny sposób na zaczepienie nieznajomego faceta. Jest to zarazem bardzo dobry sposób na poderwanie go. Nie trzeba robić nic szczególnego, możesz polubić lub skomentować jego zdjęcie, a na pewno wejdzie na Twój profil, by sprawdzić, kim jesteś.

10. Wykorzystaj relacje, które dodaje

Kolejnym sposobem na poderwanie chłopaka jest obserwowanie jego relacji. Dzięki temu nie tylko będzie widział, że je obserwujesz, ale również będziesz mogła dowiedzieć się o nim dużo więcej. Kto wie? Być może jakieś informacje okażą się z czasem przydatne.

para na plazy

11. Postaraj mu się zaimponować

Jeśli chcesz skutecznie poderwać faceta, postaraj mu się zaimponować. Kiedy jesteście w towarzystwie i słyszysz, jak rozmawia z kolegami o swojej paski, wtrąć się delikatnie i wyraź swoje zdanie. Najlepiej inne niż jego, ponieważ będzie to dla niego informacja, że wiesz, o czym mówisz i będzie chciał dowiedzieć się więcej o twoim punkcie widzenia.

12. Przejmij inicjatywę

Nie czekaj, aż to on zaprosi cię na spacer lub do kina. Wykaz się inicjatywą, daj mu do zrozumienia, że chcesz się z nim spotkać sam na sam i poświęcić mu swój czas, bliżej go poznając. Jeśli jest nieśmiały, na pewno wykorzysta tę okazję.

13. Poderwij go

Wykorzystaj w tym celu popularne teksty na podryw, które mogą być tak oklepane, że go rozbawią. Tak czy inaczej, zwrócisz na siebie jego uwagę, co będzie świetna okazja do nawiązania rozmowy.

14. Spotkanie „przypadkiem”

Jeśli wiesz, gdzie lubi chodzić chłopak, którego chcesz poderwać, możesz wykorzystać tę informację. Zauważyłaś na jego profilu, że często chodzi do konkretnej siłowni? Przecież całkiem przypadkiem ty również możesz się tam wybrać!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Co napisać do chłopaka, żeby zwrócić jego uwagę? Praktyczny poradnik

15. Okaz mu bliskość

Wcale nie mamy na myśli od razu przytulania i pocałunków, jednak podczas rozmowy zawsze możesz go całkiem przypadkiem dotknąć. Starając się go wyminąć, dotknij jego pleców, podczas rozmowy złap go za dłoń na kilka sekund, jeśli natomiast cię rozbawi, dotknij jego uda.

16. Wykorzystaj afrodyzjaki

Jeśli uda ci się wyjść na randkę z chłopakiem, na którym ci zależy, to możesz przygotować smaczne afrodyzjakowe przekąski. Są nimi papryczki chili, truskawki lub ostrygi. Nie martw się! On na pewno również wie, jakie mają one znaczenie, zrozumie twój przekaz!

17. Okaz mu zainteresowanie

Jak poderwać chłopka? Przede wszystkim okaż mu sporo zainteresowania. Staraj się podczas rozmowy dopytywać o szczegóły związane z tym, czego dotyczy rozmowa. Dzięki temu będzie miał pewność nie tylko, czego słuchasz, ale również, że cię nie zanudza.

18. Zwróć jego uwagę

Nie od dziś wiadomo, że każdy mężczyzna to wzrokowiec, jeśli więc chcesz zwrócić na siebie jego uwagę, ubierz się seksownie, tak by wyeksponować swoje atuty. Dzięki temu on na pewno cię zauważy i będzie chciał cię bliżej poznać.

19. Pobądźcie w cztery oczy

Co to oznacza? Że poderwanie faceta w towarzystwie wspólnych znajomych nie jest łatwe. Postaraj się zostać z nim na jakiś czas sama na sam, tak byście mogli skupić się na sobie, na wspólnej rozmowie i popatrzeć sobie w oczy.

20. Kto się czubi ten się lubi

Powiedzenie to znają już dzieci, dlatego też czemu miałabyś nie wykorzystać tego w praktyce. Aby go poderwać, możesz zacząć się z nim przekomarzać. Pamiętaj jednak, aby ta zabawa nie przerodziła się w agresywne dogryzki.

kobieta podrywa mezczyzne

21. Twój zapach

Panowie są wzrokowcami, jednak równie skutecznie działa na nich zapach kobiety. Gdy wybierasz się na spotkanie z obiektem twoich westchnień, spryskaj się perfumami, które już zawsze będą mu ciebie przypominały.

22. Wykaż się odwagą

Panowie lubią czuć się bohaterami, jednak nie chcą mieć przy sobie kobiet, które wszystkiego się boją. Pokaż mu, że jesteś odrobinę szalona i nie boisz się nowych wyzwań. Zrobi to nim na pewno duże wrażenie.

23. Bądź sobą

Nigdy nie udawaj kogoś, kim nie jesteś tylko po to, by zrobić na nim wrażenie lub zwrócić na siebie jego uwagę. Pamiętaj zawsze bądź sobą! Daj mu szansę poznać prawdziwa ciebie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Dirty talking - co to jest? 100 najlepszych tekstów, których możesz użyć w łóżku

24. Dosiądź się do niego

Jeśli zauważysz go na imprezie lub w kinie, nie zwlekaj. Wykaż się odwagą i przejmij inicjatywę, najzwyczajniej się do niego dosiadając i zagajając rozmowę.

25. Poszukaj pretekstu

Aby poderwać faceta, wcale nie musisz czekać na odpowiednią okazję, ponieważ możesz sama stworzyć pretekst do tego, byście się spotkali lub mogli ze sobą porozmawiać. Pamiętaj, wszystko zależy od ciebie!

26. Miej do siebie dystans

Gdy facet zaczepia cię, docinając ci przy tym, wykaż się poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie. To na pewno go rozbawi i zrozumie, że znasz się na żartach! Nie będzie miał cię za rozkapryszoną, sztywną dziewczynę.

27. Uśmiechaj się do niego

Jeśli wasze spojrzenia się spotkają, wykorzystaj ten fakt i uśmiechnij się do niego zalotnie. Ta metoda na podryw zawsze działa.

28. Udawaj bezradną

Każdy mężczyzna chce zostać rycerzem na białym koniu, który wybawi damę z kłopotów, zwłaszcza jeśli ta w ramach wdzięczności zaprosi go na kawę. Ty również możesz na chwilę stać się bezradną księżniczką, która potrzebuje wybawienia prawdziwego macho.

20. Bądź otwarta na nową znajomość

Gdy chłopak, którego chcesz poderwać zagai rozmowę, postaraj się do wykorzystać. Nie zamykaj się na nową znajomość mówić mu, że nie chcesz nim rozmawiać, bo się nie znacie. Wręcz przeciwnie bądź wesoła, uśmiechnięta i chętna do konwersacji.

30. Wykaż się szacunkiem

Mężczyźni zwracają uwagę również na zachowanie kobiet wobec innych ludzi. Staraj się zawsze szanować ludzi, nawet tych biednych, tak by widział w tobie wrażliwą i empatyczną dziewczynę. To go na pewno do ciebie przyciągnie.

Klucz do serca mężczyzny

Aby skutecznie poderwać chłopaka, staraj się wykorzystać wszystkie swoje atuty. Oczywiste jest, że panowie są wzrokowcami, jednak wyzywająca sukienka i makijaż raczej nie zrobią na nim dobrego wrażenia. Delikatnie podkreśl swoją urodę i nie eksperymentuj ze stylizacjami, które nie są w twoim typie. Nie zapominaj także o uśmiechu, spojrzeniu i gestach. Wszystko to sprawi, że będzie tobą oczarowany i będzie chciał cię bliżej poznać.

Jeśli jednak mimo wszystkich metod on nie okazał ci żadnego zainteresowania, to niestety nadszedł czas, aby odpuścić. Być może najzwyczajniej nie jesteś w jego typie lub ma już dziewczynę, której jest po prostu wierny.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *