kobieta zagaduje do chlopaka

Jak zagadać chłopaka? 15 praktycznych sposobów

Każda dziewczyna miała w swoim życiu sytuacje, w której zobaczyła faceta, który spodobał jej się od pierwszego wrażenia. Każda niestety nie zrobiła nic, żeby go zagadać, ponieważ nie wiedziała w jaki sposób to zrobić. Poprzez takie działanie być może ominęła szansa na poznanie swojej drugiej połówki, co zrobić, by nabrać w takiej sytuacji śmiałości? Jak znaleźć chłopaka?

Nie wiesz, jak go zaczepić? Zagadaj do niego!

Dla wielu kobiet zagadanie do poznanego chłopaka jest zadaniem najtrudniejszym na świecie. Zaczynają się denerwować, pocić czy jąkać i za żadne skarby nie wyobrażają sobie, by podejść do obcego chłopaka, który im się podoba licząc, że to on zrobi pierwszy krok. Niestety często tak się nie zdarza i szansa przepada. Na szczęście nie zależnie od tego czy jesteś osobą nieśmiałą czy też odważną istnieje kilka skutecznych sposobów na poszukiwanie faceta i zagadanie do niego. Zapoznaj się z nim, a wszystko stanie się prostsze!

kobieta zagadala do chlopaka

15 sposobów na zagadanie chłopaka

Poszukiwanie faceta jest bardzo prostym zadaniem, jednak konieczne jest poznawanie nowych ludzi i nabranie odwagi. Czasem te najprostsze sposoby, jak zwykłe:” cześć” są najbardziej skuteczne, niema więc konieczności obmyślania długiego, skomplikowanego planu i uczenia się na pamięć niepotrzebnych kwestii. Pamiętaj, że mężczyźni nie są tak skomplikowanymi istotami, jak nam się wydaje. Zarówno zagadanie do nich jak i rozmowa powinna być prosta i jasna. Przedstawiamy kilka praktycznych, a co najważniejsze skutecznych sposobów na to jak znaleźć chłopaka i jak do niego zagadać.

1. Nie bój się

Aby poszukiwania chłopaka były owocne musisz nabrać odwagi. Nie musisz robić zbyt wiele, by go zaczepić, czasem wystarczy tylko rzucone “cześć” z dodatkowym uśmiechem, by facet wyczuł, że jesteś nim zainteresowana. Jedno jest pewne, będzie zaintrygowany tym, że dziewczyna sama go zaczepiła i najprawdopodobniej sam pociągnie resztę rozmowy!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  15 sygnałów, które świadczą, że twój facet jest zaborczy

2. Omijaj kiepskie teksty na podryw

Oczywiste jest, że chcąc zaczepić chłopaka starasz się zrobić na nim jak najlepsze wrażenie, a zarazem nie zrobić z siebie idiotki. Nie oznacza to jednak, że musisz starać się za bardzo. Pamiętaj! Wyrzuć ze swojej głowy wszystkie kiepskie teksty na podryw dotyczące jego siły, mięśni czy żelowanych włosów. Wszystkie zaczepki tego typu są banalne i najprawdopodobniej sprawią, że facet będzie czuł jedynie zażenowanie.

3. Zaczep go

Każdy wstęp do rozmowy jest ważny, aby poszukiwanie chłopaka okazało się skuteczne musisz zrobić pierwszy krok. Możesz zaczepić go zwracając uwagę na jego tatuaż czy kolor oczu, jeśli faktycznie jest unikatowy. Wykorzystaj w nim coś co jest oczywiste, nie wymyślaj zaczepek na temat jego zegarka, auta czy nowego telefonu. To najgorsze co możesz zrobić, ponieważ może uznać cię za materialistkę.

4. Wykorzystuj każdą sytuację

Jak znaleźć chłopaka? Przede wszystkim, aby poznać kogoś wartościowego musisz poznawać innych ludzi. Nie ograniczaj się, w każdym miejscu i o każdej porze jest dobry moment do poznania mężczyzny. Możesz wykorzystać do tego spacer z psem, dyskotekę, kawiarnie czy kino. Czasem zdarza się, że nawet na ulicy jesteśmy w stanie zwrócić na siebie uwagę jakiegoś przystojniaka, na przykład, gdy upada na rękawiczka.

5. Szukaj rady

Jest to bardzo skuteczny sposób na zagadanie do chłopaka. Jeśli jesteś w sklepie, poproś go o podanie ci produktu z najwyższej półki. Jest to sposób stary jak świat, a jakże skuteczny!

6. Zapytaj go o coś

Poszukiwanie faceta na przystanku autobusowym? Oczywiście! Zapytaj go o autobus lub o godzinę, jest to skuteczny sposób na nawiązanie rozmowy. Facet na pewno domyśli się, że chciałaś go zaczepić i zagai rozmowę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  16 sposobów na wzbudzenie tęsknoty u faceta - jak to zrobić?

7. Punkt wspólny

O co chodzi? Jeśli zauważysz w parku, że facet, który ci się podoba ma kurtkę tej samej marki co ty lub ma taki sam telefon to jest to świetny sposób na zagadanie do niego. Macie przecież taki sam gust!

8. Wykorzystaj media społecznościowe

Jest to obecnie najpopularniejszy sposób na poszukiwania chłopaka. Każdy wykorzystuje media społecznościowe do zaczepienia ludzi, możesz również skomentować jego zdjęcia, zaznaczając jak bardzo lubisz taki sam typ aktywności.

9. Tender

Jak znaleźć chłopaka? Oczywiście poprzez portal randkowy, na którym wybór panów jest faktycznie ogromny. Bądź jednak ostrożna, ponieważ jest to zarazem niebezpieczne, zwłaszcza jeśli chcecie się umówić. Spotkaj się z nim w miejscu publicznym!

10. Nie udawaj kogoś innego

Aby poszukiwanie chłopaka było skuteczne musisz być przede wszystkim sobą. Nie staraj się zrobić na nim dobrego wrażenia udając kogoś kim nie jesteś, prawda i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw!

kobieta gada z chlopakiem

11. Zadbaj o siebie

Każda kobieta, która zaczyna o siebie dbać nabiera również odwagi i pewności siebie. Zrób delikatny makijaż, ubierz się modnie i poczuj się jak prawdziwa gwiazda. To sprawi, że zagadanie do chłopaka nie będzie sprawiało ci żadnych trudności.

12. Wykorzystaj zainteresowania

Jeśli uwielbiasz ćwiczenia czy inną aktywność fizyczną, zapisz się na siłownie, tam znajdziesz największą ilość potencjalnym kandydatów na partnera. Pamiętaj, że najwięcej facetów chodzi w takiej miejsca wieczorami!

13. Wykorzystaj atuty!

Każda z nas ma swoje atuty, które absolutnie należy wykorzystać. Masz długie nogi? Załóż dopasowane jeansy lub sukienkę. Duże niebieskie oczy podkreśli delikatny makijaż i długie czarne rzęsy.

14. Uśmiechaj się

Poszukiwanie faceta powinnaś zacząć od uśmiechu. Jest to skuteczny sygnał dla mężczyzny, świadczący o tym, że jesteś nim zainteresowana!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jakie kobiece zachowania lubią mężczyźni? 20 przykładów

15. Patrz mu prosto w oczy

Niezależnie od tego czy pytasz go o godzinę, czy też komplementujesz jego tatuaż, zawsze patrz mu głęboko w oczy lekko się uśmiechając. Jest to najskuteczniejszy sposób na to, by zdobyć jego zainteresowanie i pociągnąć rozmowę dalej.

Zagadać na żywo czy przez Messenger lub inny komunikator?

Każdy sposób na to jak znaleźć chłopaka jest dobry. Panie bardzo chętnie wykorzystują w tym celu media społecznościowe, zwłaszcza, jeśli są one zbyt nie śmiałe, aby zagadać w cztery oczy. Nie martw się! Sposobów na poszukiwania chłopaka jest tak wiele, że możesz próbować kilku metod jednocześnie, najważniejszy jest przecież efekt!

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

Zobacz wszystkie posty Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *