facet z wyluzowana kobierta

Jakie kobiece zachowania lubią mężczyźni? 20 przykładów

Już na początku znajomości mężczyźni wiedzą, czy są zainteresowani konkretną kobietą i czy chcą dalej ją poznawać. Oczywiście bardzo duży wpływ na ich decyzje mają kobiety, które przy niewielkim wysiłku potrafił zdobyć jego serce i zainteresowanie. To właśnie ich działanie, słowa oraz gesty mają największą moc. Poznaj zachowania, które mężczyźni uwielbiają! Wykorzystaj je, a osiągniesz swój cel!

Kobiece zachowania, które uwielbiają mężczyźni – 20 przykładów

1. Baw się jego włosami

Jak się okazuje skóra głowy u mężczyzny jest bardzo delikatna, a zabawa jego włosami jest dla niego oznaką czułości, miłości, a dodatkowo spełnia jego potrzebę bliskości. Pamiętaj jednak, by niechcący nie zepsuć jego dokładnie ułożonej fryzury, w innym wypadku możesz mu popsuć również humor. Głaskanie po głowie i zabawa kosmykami jego włosów na pewno was do siebie zbliży.

2. Spojrzenie

Uważa się, że spojrzenie to zwierciadło duszy. Mężczyźni twierdzą, że spojrzenie zakochanej kobiety jest czymś najpiękniejszym na świecie. Jeśli więc spotkacie się wzrokiem I wywoła to u was wspólny uśmiech to jest to gest, który wiele mówi. Najzwyczajniej mówiąc, jest to bardzo popularna oznaka miłości.

3. Słuchasz go

Mężczyźni bardzo lubią mówić o sobie i potrzebują do tego dobrego słuchacza. Jest to kobieca cecha, która jest bardzo pożądane przez płeć przeciwną. Oczywiście może wydawać się to trochę trudne, zwłaszcza w przypadku, gdy bardzo dużo mówi on o motoryzacji czy sporcie, a ty z tymi tematami nie masz za wiele wspólnego. Warto jest jednak czasem przymknąć oko i dać się mężczyźnie najzwyczajniej „wygadać”. Postaraj się zaangażować w konwersację i od czasu do czasu zadać pytanie dotyczące tego co mówi twój partner. Będzie to dla niego oznaka, że go słuchasz, ale również interesuje cię to co mówi. Takie zachowanie na pewno zostanie przez niego docenione.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jakie komplementy lubią mężczyźni? 15 przykładów

4. Okazywanie uczuć

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta okazuje mu publicznie uczucia. Nawet takie drobne gesty jak złapanie go za rękę czy całus w policzek świadczą o tym, że darzysz go uczuciem.

5. Opierasz głowę o jego klatkę piersiową

Nie zawsze słowa kocham cię sprawiają, że druga osoba faktycznie czuję się kochana. Czasem możesz zastosować gesty, które będą świadczyły o tym, że ufasz twojemu partnerowi i darzysz go głębszym uczuciem. Jeśli oprzesz głowę o jego klatkę piersiową, a on w tym czasie czule cię obejmie, pocałuję w czoło lub zacznie bawić się twoimi włosami to znaczy, że cała sytuacja jest dla niego bardzo przyjemna.

zadowolona para

6. Chwal się nim

Panowie wprost uwielbiają, gdy partnerka się nim chwali. Jeśli więc wstawisz na social media wasze wspólne zdjęcie to nie tylko będzie to oznaka dla innych kobiet, że Twój partner jest zajęty, ale również on sam poczuje się dumny i będzie mu miło. Jest to dla niego również znak, że nie chcesz ukryć waszego związku przed całym światem i traktujesz go poważnie.

7. Nieśmiałość

Może wydawać się, że nieśmiałość u pani to wada. Nie zawsze jednak tak jest, ponieważ wielu mężczyzn uważa, że takie zachowanie u dziewczyn jest bardzo słodkie. Jeśli więc pojawi się rumieniec na twojej twarzy to będziesz wyglądała dla niego uroczo. Panowie po prostu uwielbiają takie drobnostki!

8. Pikanteria

Czy istnieją zachowania, które mężczyźni uwielbiają? Owszem! Panowie uwielbiają, gdy kobieta pokazuje “pazur”. Jeśli więc podczas pocałunku delikatnie zagryziesz jego wargę, złapiesz go za szyję lub wykonasz inny lekko brutalny gest to na pewno będzie on zachwycony i wzbudzi to w nim pożądanie.

9. Przytulanie

Przytulanie jest zachowaniem, które mężczyźni uwielbiają. Przyjęło się, że to panie bardziej lubią się przytulać, jednak nie do końca jest to prawda. Mężczyźni również to lubią, nawet jeśli na co dzień są prawdziwymi macho. Niezależnie od tego, gdzie i w jakich okolicznościach przytulisz swojego partnera: na spacerze, w łóżku czy w kinie, na pewno będzie wniebowzięty.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Dirty talking - co to jest? 100 najlepszych tekstów, których możesz użyć w łóżku

10. Śmiech to zdrowie

Każdy człowiek lubi spędzać czas z ludźmi, którzy często się uśmiechają. Panowie bardzo starają się o to, by rozśmieszyć swoje partnerki i by móc zobaczyć szeroki, a co najważniejszy szczery uśmiech na jej twarzy. Jeśli mu się to uda to czuje się on doceniony. Uroczy chichot ukochanej dziewczyny jest tym co faceci uwielbiają!

11. Kiedy czujesz się przy nim swobodnie

Oczywiste jest, że wychodząc na spotkanie z partnerem chcemy wyglądać jak najlepiej. Zakładamy więc seksowną sukienkę, szpilki i wykonujemy fryzurę oraz makijaż. Na pewno wyglądasz wtedy jak milion dolarów i partner jest tobą zachwycony! Być może okaże się to zaskoczeniem, jednak okazuje się, że mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta czuje się przy nim swobodnie. Dlatego też cieszy ich widok ukochanej w dresach i wyciągniętej koszulce. Wiedzą, że czuje się ona przy nim swobodnie i bezpiecznie!

12. Gdy mu doradzasz

Oczywiście tylko jeśli o tą radę cię prosi! Nigdy nie rób tego nie proszona, żaden mężczyzna nie lubi, gdy mówi się mu co ma robić i jak ma żyć. Jeśli natomiast zapyta cię o zdanie i mu doradzisz to będzie dla niego znak, że ci na nim zależy i chcesz dla niego dobrze.

szczesliwa para

13. Opiekuńczość

Każdy facet uwielbia, gdy kobieta troszczy się o niego i się nim opiekuje. Nie tylko, gdy jest chory, ale inną oznaką troski jest dopilnowanie, by nie zmókł, gdy pada deszcz lub pożyczenie mu czapki, gdy pada śnieg. Mężczyźni kochają opiekuńcze panie!

14. Gdy się boisz

Spokojnie, absolutnie nie chodzi w tym przypadku o paniczny strach przed niebezpieczeństwem. Jednak, jeśli boisz się ciemności i kurczowo trzymasz się jego ramienia lub boisz się pająków, a on go szybko łapie i wyrzuca przez okno to znak, że możesz czuć się przy nim bezpieczna. Takie drobne “strachy” są dla facetów urocze i delikatnie śmieszne. Uwielbiają być kobiecymi bohaterami!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kiedy facet zrozumie, że Ciebie kocha? 15 momentów

15. Rozciąganie

Czy wiesz, że zachowania, które mężczyźni uwielbiają, czasem są banalne? Przykładem tego jest twoje poranne przeciągnięcie, które wykonujesz zaraz po przebudzeniu.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *