kobieta caluje faceta

Jak całować faceta, aby oszalał i chciał więcej?

Wiele kobiet zastanawia się w jaki sposób powinna całować mężczyznę. Zależy nam nie tylko na tym, by sprawić mu przyjemność, ale również by szalał na naszym punkcie. Jeśli nie wiesz, gdzie całować faceta by sprawić mu największą przyjemność, zapoznaj się z naszym artykułem. Dowiesz się z niego nie tylko tego jak dobrze całować chłopaka, ale również które miejsca są najbardziej erogenne.

Całuj go tak, żeby oszalał na Twoim punkcie! Jak to zrobić?

Pocałunki nie tylko mają sprawiać przyjemność, ale również wyrazić emocje i pożądanie. Każdej kobiecie, która całuje swojego mężczyznę zależy na tym, by chciał więcej i nie mógł o nich zapomnieć. Dwoimy się i troimy, by spełnić wszystkie ich oczekiwania. Pocałunki w związku są najważniejsze, dzięki nim okażemy partnerowi dużo zainteresowanie i poczuje, że jest dla nas ważny i go pożądamy. Jak całować faceta, żeby oszalał? Najważniejsza jest nie tylko technika, ale również miejsce, w którym go całujemy.

Pamiętaj, że każdy chłopak jest inny, ma inne oczekiwania i potrzebuje czego innego. Wcale nie oznacza to, że musimy wymyślać coraz to nowsze rodzaje pocałunków. Najważniejsze są odpowiedni moment oraz tempo i atmosfera, która się z tym wiąże. Nie planuj pocałunków dużo wcześniej, daj się ponieść chwili i emocjom. Wystarczy mały gest, by partner oszalał na twoim punkcie. Połącz je z namiętnym spojrzeniem oraz dotykiem.

calujaca sie para

Jak całować facet, aby chciał coraz więcej? 10 rad

Całowanie jest najważniejszą formą bliskości. Dzięki niemu przepływa przez partnerów więcej bodźców. Na początku związku buziak w policzek lub w usta nie jest niczym wymagającym, jednak z biegiem czasu, gdy ten się rozwija buziaki zamieniają się w namiętne pocałunki. Przedstawiamy 10 sposobów na to jak całować faceta, żeby oszalał.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Komplementy dla faceta, które chciałby usłyszeć - 60 najlepszych z nich

1. Masaż wargami

Jak całować mężczyznę? Należy złapać jego górną wargę naszą w taki sposób, by miał on możliwość złapania naszej dolnej. Należy ją uciskać i pieścić, później możemy się zamienić. Jest to idealny sposób na masaż wargami, który pobudzi w nim wodze fantazji i będzie chciał więcej!

2. Kąsanie warg

Przegryzanie warg jest bardzo seksowne i mężczyźni to wprost uwielbiają! Należy jednak uważać, ponieważ gryzienie może zadać mu ból i możemy zrobić mu tym krzywdę, nie daj się więc ponieść emocjom. Jeśli zauważysz, że sprawia mu to przyjemność, możesz dodać do niego również ssanie.

3. Doznania

Całowanie z języczkiem jest bardzo namiętne. Gra językiem sprawi partnerom wiele doznań i przyjemności. Język powinien wędrować po podniebieniu, języku partnera, jego zębach i policzkach, niema podczas takiego manewru żadnych ograniczeń. Całowanie z językiem sprawia, że mężczyzna zostanie nakręcony i będzie buzowało w nim wiele emocji. Twój język może wzbudzić w nim prawdziwy ogień!

4. Uścisk wargi

Bardzo dobrze sprawdza się, gdy kobieta podczas pocałunku co jakiś czas ściska wargę swojego partnera swoimi. Zwilżaj jego usta językiem, uciskaj je a sama zobaczysz jak to na niego zadziała. Uciskanie ust mężczyzny sprawia, że jest on “nakręcony” i zaczyna brakować mu cierpliwości. Czuje ogromne podążanie, a jego podniecenie sięga zenitu!

5. Francuski klimat

To właśnie francuski pocałunek sprawia, że atmosfera w sypialni sięga zenitu. Na czym polega? Na wsuwaniu języka jak najgłębiej w usta partnera. Możecie potraktować to jaką bitwę na języki. Takie zachowanie sprawi, że oboje będziecie bardzo podnieceni. Nie ograniczajcie się, dajcie się ponieść szaleństwu! Cała gra zależy tylko od was, jeśli łączy was prawdziwe uczucie, macie prawo je sobie okazywać.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Co działa na facetów jak magnes? 15 magnetycznych cech kobiet

6. Malinki

Nasze usta potrafią robić wiele rzeczy, w tym również słodkie znaczki zwane malinkami. Najczęściej podczas pocałunków robi się je na szyi, jednak występują także na dekolcie, piersiach, brzuchu czy udach. Niewiele osób wie, że malinkę można zrobić także na ustach, mimo, że nie jest to łatwe. Aby to się udało należy przywrzeć do ust partnera swoimi, delikatnie ssąc. Jest to również świetny sposób na wzbudzenie w chłopaku pożądania.

7. Pożądanie z masażem

Jak całować mężczyznę? Zacznij od subtelnego całowania i powoli przechodź do namiętnego, bardziej agresywnego pocałunku. Na początku warto jest delikatnie muskać wargi partnera, przejść do masażu ustami i zmierzać do przegryzania, od czasu do czasu liżąc usta swoje i partnera. Taki pocałunek najprawdopodobniej doprowadzi go do szaleństwa!

8. Francuski pocałunek

Francuski pocałunek to marzenie każdego mężczyzny. Najlepiej jest zacząć od pieszczenia miejsc, które są najbardziej wrażliwe na nasze pocałunki. Czym jest francuski pocałunek? Namiętną grą ust i języka. Warto jest droczyć się z mężczyzną tak, by chciał od nas jeszcze więcej. Zadziała jego wyobraźnia a pożądanie będzie wzrastało z minuty na minutę. Sytuacja nakręci go na maxa!

9. Łaskotanie rzęsami

Podczas namiętnego pocałunku można wykorzystać do pieszczot swoje rzęsy, które zadziałają jak pióro. Podczas całowania, pieszczenia, przegryzania czy zwilżania ust partnera warto jest przerwać na chwilę, by połaskotać go po nich naszymi rzęsami. Takie łaskotki na pewno wpłynął na jego pożądanie i pobudzą wyobraźnie!

10. Ciepło – zimno

Jest to świetna zabawa, którą warto jest wykorzystać podczas pocałunków. Ciepło i zimno wykorzystuje się najczęściej podczas seksu oralnego. Jak to zrobić? Ogrzewaj swoje wargi gorącym napojem na przemian z ochładzaniem go kostkami lodu. Taki patent świetnie sprawdzi się również podczas pocałunków. Jedno jest pewne, efekt będzie zaskakujący dla was obojga.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Dogging - co to właściwe jest? Seks na oczach innych coraz popularniejszy

kobieta caluje mezczyzne

Całuj aż facet oszaleje!

Jak całować mężczyznę? Przede wszystkim podczas pocałunku okaż mu jak najwięcej zainteresowania i uczuć. Jest to nie tylko gra wstępna, ale ma na celu także wzbudzanie pożądania, namiętności i uwodzenie. Odpowiednia technika i zróżnicowanie sprawią, że wzbudzimy w partnerze maksymalne, zarazem pozytywne emocje i sprawimy, że będzie chciał jeszcze więcej!

Każdej kobiecie zależy na tym, by facet oszalał na jej punkcie. Szukamy więc coraz to nowszych wyznań i doznań, które mają sprawić, że staniemy się dla swoich partnerów tymi jedynymi, które pożądają i nie mogą doczekać się następnego spotkania czy zbliżenia.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *