para na spacerze

Czy on mnie kocha? 15 sygnałów świadczących o jego miłości

Stworzenie idealnego związku jest praktycznie niemożliwe, zawsze znajdzie się powód do sprzeczki i zawsze będziecie mieli różne zdania na konkretne tematy. Sprawa jest bardzo utrudniona, zwłaszcza, gdy dopiero się poznajecie, a wasz staż jest bardzo krótki. Wiele pań zaczyna zastanawiać się: czy on mnie kocha? Przedstawiamy 15 sygnałów świadczących o tym, że nas kocha.

Czy on ciebie kocha? Musisz to sprawdzić!

Istnieje wiele sygnałów, które świadczą o tym, że twój partner naprawdę szczerze cię kocha. Mogą być to drobne gesty i zachowania, jednak, jeśli będziesz wiedziała na co zwrócić uwagę na pewno je zauważysz. Wyczuj mężczyznę podczas rozmowy, gdy patrzy ci prosto w oczy to oznacza, że jest tobą zainteresowany i wzbudzasz w nim silne uczucia. Drugim bardzo ważnym sygnałem jest to, że twój facet chce cię naprawdę poznać, czyli interesuje się tym co mówisz, zadaje ci wiele pytań dotyczących twoich marzeń, doświadczeń i przemyśleń. Dodatkowo przytula cię przy każdej możliwej okazji, bardzo chętnie zrezygnuję ze swoich przyzwyczajeń, chodzi na ustępstwa i stara się zrobić wszystko byś czuła się szczęśliwa.

facet kochajacy kobiete

15 sygnałów, które świadczą, że on na pewno kocha!

Oczywiście miłość jest piękna, jednak należy pamiętać, że jest to nie tylko gorące uczucie, buziaki, przytulanie się i trzymanie za rękę, ale również sprzeczki i kłótnie, które zdarzają się w każdym związku i jest to całkowicie normalne. Niestety bardzo często pojawia się u pań pytanie: czy on mnie kocha? Otóż nawet najmocniejsze kłótnie nie sprawiają, że partner przestaje nas kochać. Poniżej przedstawiamy 15 sygnałów świadczących o jego miłości:

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kłamstwo w związku - wybaczyć czy odejść?

1. Szukanie kontaktu

Gdy twój partner po kłótni pisze do ciebie wiadomości lub dzwoni pod byle pretekstem, tak naprawdę chce byś o nim nie zapomniała. Jeśli więc po kłótni jesteście w stałym kontakcie i wiecie, gdzie znajduje się wasz partner lub jakie ma plany na wieczór to nie musi się martwić, na pewno cię kocha.

2. Spędza z tobą czas

Oznaki, że on cię kocha są naprawdę łatwo zauważalne. Przede wszystkim twój partner chcę spędzać z tobą jak najwięcej czasu niezależnie od tego czy mieszkacie blisko siebie czy też dzielą was kilometry to zawsze znajdzie czas na to, be z tobą wyjść, zabrać cię do kina lub na imprezę. Zakochany mężczyzna potrafi porzucić wszystko, by pobyć z ukochaną choć kilka godzin.

3. Troszczy się

Jakie oznaki, że on cię kocha? Przede wszystkim okazuje ci troskę na każdym kroku bardzo ważne jest dla niego twoje dobre samopoczucie, dba o ciebie w chorobie i bardzo chętnie pomaga ci w rozwiązywaniu nawet najdrobniejszych problemów. Pamiętaj, że nawet takie małe gesty jak odsuwanie krzesła czy pożyczanie swojej bluzy są sygnałami, że mu na tobie zależy.

4. Romantyczność

Nie każdy mężczyzna jest romantyczny, jednak, jeśli się dobrze zastanowisz to okaże się, że okazuje ci swoje uczucia nawet najdrobniejszymi gestami. Jeśli przytuli cię w miejscu publicznym, złapie za rękę lub pocałuje w policzek to jest to sygnał, że jest w tobie zakochany i możesz czuć się wyjątkowa.

5. Tęskni

Czy on mnie kocha? Jeśli faceci są naprawdę zakochani to niezależnie od tego na jakim etapie jest wasz związek będziesz mogła zauważyć w jego zachowaniu, że najzwyczajniej za tobą tęskni. Dostajesz od niego wiele smsów dziennie, komentuje twoje zdjęcia w social mediach czy dzwoni do ciebie wieczorem? Wszystko to są sygnały świadczące o jego miłości.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak rozkochać w sobie kobietę? 25 sprawdzonych sposobów na dziewczynę

6. Rozśmiesza cię

Każdemu zakochanemu facetowi zależy na tym, by jego kobieta była szczęśliwa. Gdy jesteś smutna to zrobi wszystko, by cię pocieszyć, rozśmieszyć i rozbawić. Na pewno nie pozwoli na to byś się dłużej smuciła lub martwiła.

7. Jesteś dla niego najważniejsza

Jakie oznaki, że on cię kocha? Przede wszystkim jesteś dla niego najważniejsza i twoje potrzeby stawia na pierwszym miejscu. Jeśli więc masz jakiś problem, to aby ci pomóc zwolni się z pracy lub odpuści sobie drzemkę po nocnej zmianie. Dla każdej kobiety jest to najważniejszy sygnał o jego miłości.

8. Planuje z tobą przyszłość

Planowanie wspólnej przyszłości nie tym co mężczyźni zaczynają w początkowych fazach związku. Jeśli jednak wspominał o wspólnych wakacjach lub feriach, wspólnym wyjeździe na weekend to najprawdopodobniej wiąże z tobą swoją bliską przyszłość i myśli o tobie całkiem poważnie.

9. Słucha cię

Czy on mnie kocha? Jeśli takie myśli krążą w Twojej głowie to zwróć uwagę na to czy twój partner uważnie cię słucha. Jeśli pamięta szczegóły dotyczące waszej ostatniej rozmowy to jest to sygnał, że interesuje się tobą i koduje sobie najważniejsze rzeczy.

10. Zmienia się

Oznaki, że on cię kocha to sygnały które dotyczą jego dotychczasowego życia. Jeśli dla ciebie zmienia on swoje stare przyzwyczajenia i zarazem poświęca się, na przykład rezygnując z meczu ulubionej drużyny tylko po to by obejrzeć z tobą twój ulubiony serial to jest to sygnał świadczący o jego miłości.

mezczyzna kocha kobiete

11. Randki

Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie stara się zrobić wszystko, by uszczęśliwić kobietę i spędzić z nią ja więcej czasu. Bardzo chętnie więc zabiera cię na randki do kina, na kolację czy na imprezę. Miejsce jest nieważne, istotne jest to, by poświęcić swój czas tylko tobie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Romans w pracy - jak się rozpoczyna? Objawy i konsekwencje

12. Prezenty

Każda kobieta kocha upominki, już nawet same kwiaty sprawiają jej wiele przyjemności, dlatego panowie tak chętnie wręczają je swoim partnerkom. Chcą zrobić im przyjemność, oczywiście jest to bardzo skuteczny sposób na to, by okazać jej zainteresowanie i uczucie, którym ją darzy.

13. Przedstawia cię rodzinie

Jeśli twój partner przedstawia cię swoim znajomym lub rodzinie to jest oczywiście sygnał świadczący o tym, że traktuje cię poważnie a jego uczucia wobec ciebie są prawdziwe.

14. Bliskość

Każdy facet oczekuję od swojej parterki każdej formy bliskości, złapania cię za rękę, pocałunek czy przytulenie może być dla ciebie prawdziwą oznaką jego szczerych uczuć, zwłaszcza w miejscu publicznym.

15. Reaguje na twój urok osobisty

Jeśli chodzi o znaki, że on cię kocha to podstawowym jest zainteresowanie twoją osobą. Przede wszystkim od razu zauważy, jak wyglądasz, na pewno zauważy nową fryzurę, nowy kolor włosów lub nowe buty.

Co zrobić, jeżeli faktycznie mnie kocha?

Jeśli wszystkie sygnały świadczą o tym, że twój partner szczerze cię kocha to nie pozostaje ci nic innego jak pielęgnować ten związek i to uczucie. Postaraj się, aby czuł się doceniony i również wiedział, że tobie na nim zależy. Jest to idealny sposób na stworzenie udanego związku!

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

Zobacz wszystkie posty Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *