kobieta dotyka piersi

Orgazm sutkowy – co to jest i jak go przeżyć?

Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo duże znaczenie w życiu intymnym mężczyzny mają kobiece piersi. Niewiele jednak osób wie, że kobiety również bardzo lubią pieszczoty piersi, a co najciekawsze mogą doprowadzić one do orgazmu sutkowego. Czy orgazm sutkowy naprawdę istnieje? Coc powinien zrobić mężczyzna, by go wywołać? Jak duże w życiu intymnym kobiety ma znaczenie pieszczenie piersi?

Orgazm sutkowy – co to jest?

Słysząc hasło “orgazm sutkowy” wielu mężczyzn zaczyna się zastanawiać, czy jest on możliwy i co zrobić, by do niego doprowadzić. Zastanawiają się także nad tym, czy jego partnerka wie o jego istnieniu, a jeśli nie to czy będzie miała ochotę wypróbować tak intrygującą metodę oraz czy faktycznie pieszczoty piersi przyniosą jej tak wiele przyjemności. Czy orgazm piersiowy faktycznie jest możliwy? Jest! Jednak należy wiedzieć, że nie każda kobieta może dojść w ten sposób, nawet jeśli będzie się bardzo starała. Wszystko zależy od tego jak bardzo wrażliwe są jej piersi, jak reagują na dotyk, lizanie i inne pieszczoty. Sutki są najbardziej wrażliwe w momencie laktacji i przed miesiączką. Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, że orgazm sutkowy naprawdę istnieje, ponieważ większą część uwagi dotychczas przykładali do dolnej części ciała kobiety.

Jak pieścić piersi? Aby doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego mężczyzna powinien wiedzieć w jaki sposób powinno odbywać się pieszczenie piersi. Otóż technika ma tu bardzo duże znaczenie. Warto jest wcześniej szczerze porozmawiać z partnerką, by poznać jej zdanie i preferencje, należy pamiętać, że nie każda kobieta lubi lizanie sutków czy ich uciskanie, a przecież chodzi o sprawienie jej przyjemności.

Orgazm sutkowy – jak go wywołać?

Podczas orgazmu sutkowego kobiece ciało działa w taki sam sposób jak przy orgazmie łechtaczkowym. Kobiece podniecenie narasta falami. Aby orgazm sutkowy mógł uszczęśliwić twoją partnerkę musisz poznać kilka technik pieszczenia piersi:

 • Masuj piersi partnerki kolistymi ruchami, w sposób bardzo delikatny. Możesz wspomóc się olejkiem lub kostkami lodu.
 • Z czasem twoje ruchy powinny stać się intensywniejsze. Jest to odpowiedni czas na zbliżenie się do jej sutków oraz jej zwilżenie
 • Trzecim krokiem jest skupienie uwagi na jej sutkach, ponieważ to właśnie one są bardzo unerwione. Możesz je całować, ssać, dmuchać na nie, podszczypywać lub podgryzać aż do momentu, gdy zauważysz u partnerki podniecenie.
 • Gdy będziesz zajmował się brodawkami nie możesz zapomnieć o pozostałej części piersi
 • Pieszczoty piersi powinny być przerywane. Doprowadzi do partnerkę na wyższy poziom podniecenia
 • Aby doprowadzić partnerkę “do szaleństwa” i sprawić, by jej doznania weszły na wyższy poziom, uciskaj sutki, pogryzaj je, masuj i dmuchaj na nie
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Co czuje facet podczas zbliżenia z kobietą? 10 uczuć, które temu towarzyszą

Wszystkie opisane techniki mają wpływ na orgazm sutkowy u kobiety. Jeśli jej piersi są wrażliwe na tego typu pieszczoty na pewno osiągniesz sukces! Pieszczenie biustu jest bardzo dobrym sposobem na grę wstępną i rozpalenie partnerki do czerwoności. Pieszczoty piersi powinny być wykonywane z intensywnością, jednak uważaj by partnerka nie doznała bólu zamiast przyjemności.

kobieta miala orgazm

Jak pieścić piersi dłońmi i językiem, aby wywołać orgazm sutkowy?

Mimo, że mężczyźni bardzo lubią kobiece piersi to zazwyczaj nie poświęcają im podczas gry wstępnej zbyt wiele czasu. Jeśli chodzi o pieszczenie piersi to stosuje się do tego różne przedmioty takie jak piórka czy kostki lodu, jednak najczęściej jest to język i dłonie. Erotyczny masaż biustu to nie tylko forma podniecenia, ale wpływa również na ich jego lepsze ukrwienie. Jeśli decydujesz się na pieszczoty sutków dłońmi wykorzystaj w tym celu olejek, dzięki któremu będą mogły się one po nich delikatnie ślizgać. Najwygodniejsze będą koliste ruchy, ponieważ obejmiesz dłońmi całą pierś i będziesz mógł jednocześnie pocierać wrażliwe sutki. Bardzo dobrą techniką chcąc uzyskać orgazm sutkowy będzie podszczypywanie i pocieranie sutków.

Warto jest wykorzystać do pieszczenia piersi swoje usta i język. Wszystkie chwyty, pod warunkiem, że nie sprawiają partnerce bólu są dozwolone, zarówno lizanie, ssanie jak i podszczypywanie. Wszystko zależy od twoich umiejętności i tego w jaki sposób kobieta na takie pieszczoty reaguje, dlatego obserwuj ją bardzo bacznie, a będziesz wiedział co preferuje i co sprawia, że jest ona najbardziej podniecona.

Wiele par stosuje różne “dodatki”, takie jak jadalne bielizna, bita śmietana, czekolada czy alkohol. To właśnie ten ostatni sprawi, że sutki staną się twardsze.

Jak całować piersi aż do orgazmu sutkowego?

Pieszczoty biustu i całowanie piersi są bardzo dobrym kierunkiem, jeśli chodzi o orgazm sutkowy. Pamiętaj, że technika powinna zostać dopasowana do twojej partnerki, zacznij więc całować ją od szyi i powoli schodź w dół, aż do jej brodawek. Lekkie podgryzanie, podszczypywanie dłonią drugiego sutka, dmuchanie, wszystko to sprawi, że będzie ona chciała więcej! Jeśli chcesz urozmaicić jej doznania możesz również w między czasie pieścić dłońmi jej inne części ciała…możliwości są bardzo duże, wykaż się wyobraźnią.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  TOP 5 najnowocześniejszych gadżetów Europy dla mężczyzn

Masaż piersi droga do orgazmu sutkowego

Za pomocą erotycznego masażu piersi możemy doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego. Należy jednak zadbać również o atmosferę. Nastrojowa muzyka i świeczki sprawią, że klimat sytuacji na pewno się zmieni, a partnerka będzie mogła się zrelaksować. Bardzo ważne jest również obserwowanie partnerki i jej reakcji na pieszczenie piersi. Warto jest również do tego typu masażu wykorzystać olejek zapachowy, który wzmocni doznania kobiety, a przede wszystkim sprawi, że nasze dłonie będą miały odpowiedni poślizg. Na początku masażu bardzo ważne są subtelne ruchy, by pobudzić brodawki. Lekkie masowanie i pocieranie, wykorzystanie piórka lub ostki lodu, to wszystko sprawi, że twoja partnerka będzie coraz bardziej podniecona. Po pewnym czasie możesz zacząć zmieniać intensywność ruchów i włączyć do zabawy swoje usta i język. Pamiętaj, że pieszczoty piersi zależą od waszych preferencji. Odpowiednia stymulacja sutków sprawi, że kobieta zostanie doprowadzona do szczytowania.

kobieta lezy na lozku w czerwonej bieliznie

Jak pieścić małe i duże piersi?

Niektórzy mężczyźni uważają, że wielkość biustu podczas pieszczot niema znaczenia. Owszem, ale jeśli chodzi o orgazm sutkowy to pojawia się pewna różnica. Otóż oczywiste jest, że większe piersi posiadają większą ilość tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie są mniej wrażliwe na pieszczoty. Należy więc w takim przypadku dostosować do nich odpowiednią technikę by zapewnić partnerce maksimum podniecenia i przyjemności. Wielu Panów mających partnerki z dużymi piersiami preferuje pocieranie nimi penisa, warto jest jednak wcześniej zapytać druga połówkę, czy taka pieszczota jej odpowiada.

Jak jeszcze pieścić kobiece piersi?

Pieszczoty piersi świetnie sprawdzą się podczas gry wstępnej! Koniecznie zaangażuj do tego nie tylko swoje dłonie, ale również usta i język. Możesz nam wierzyć, kobiety również lubią tego typu zabawę. Bardzo ważne jest, aby pieszczenie piersi nie było dla pana tylko metoda na doprowadzenie partnerki do orgazmu sutkowego. Istotne jest, abyście oboje czerpali z tego przyjemność i potraktowali taki masaż jako świetną zabawę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak zrobić dobrą palcówkę? Kobiece rady dla facetów

Pieszczenie całego biustu jak i pieszczenie sutków jest idealnym sposobem na grę wstępna, która na pewno po chwili sprawi, że wasze wspólne doznania będą silniejsze. Zawsze jednak chodzi o jedno – o sprawienie przyjemności partnerce i sobie. Z kobiecymi piersiami można wykonać również inne dodatkowe czynności, które będą miały wpływ na jej doznania:

 • Stymulacja sutków i łechtaczki jednocześnie – takie doznanie gwarantuje orgazm
 • Możecie wykorzystać masażery do biustu
 • Większa ilość doznań dadzą wam takie produkty jak zatrzaski do sutków czy nakładki wibrujące
 • Pocieranie biustem penisa
 • Zabawa zimno ciepło za pomocą alkoholu, kostki lodu lub gorącej herbaty
 • Włożenie do stanika kostek lodu lub nalanie olejku

Jak się okazuje orgazm sutkowy nie jest nam do końca nieznany. Panowie bardzo często podczas gry wstępnej pieszczą piersi swoich partnerek, nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że wykorzystując odpowiednią technikę mogą sprawić, ze zacznie ona szczytować.

Katarzyna Grochowska

Seksuolożka oraz redaktorka działu "Seks" i "Związki".

View all posts by Katarzyna Grochowska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *