para na kawie

Jak znaleźć chłopaka? 15 porad dla kobiet

Która z pań nie marzy o tym, by znaleźć chłopaka? Jest to marzenie każdej młodej dziewczyny jak i dojrzałej kobiety. Przemierzają swoje życie bezskutecznie poszukując drugiej połówki. Na szczęście obecnie panie mają więcej możliwości poznania niż kiedyś. Każde miejsce do poznania drugiego człowieka jest idealne! To czy uda nam się znaleźć sobie chłopaka zależne jest od wielu czynników, od tego, gdzie pójdziemy go szukać, jak będziemy się zachowywać i co zrobimy by zwrócić na siebie uwagę. Jak znaleźć chłopaka? Przedstawiamy kilka skutecznych porad.

Chcesz znaleźć chłopaka? Sprawdź nasze wskazówki!

Jeśli nie wiesz, jak zabrać się do poszukiwania chłopaka to przede wszystkim musisz jak najczęściej korzystać ze spotkań towarzyskich ze znajomymi w różnych miejscach. To właśnie najczęściej na takich spotkaniach masz możliwość poznania innych ludzi, niezależnie od tego czy jest to spotkanie w barze, grill, wycieczka w góry czy zwykła impreza domowa. Absolutnie nie powinnaś odmawiać, lecz skupić się na tym w co się ubierzesz, jak się będziesz zachowywała, co zrobisz, by wywrzeć na kimś dobre wrażenie.

Pamiętaj, że nie każdy mężczyzna jest taki sam i zdarzają się również ci nieśmiali. Jeśli więc za każdym razem będziesz wychodziła w towarzystwie to może okazać się, że chłopak, któremu się spodobasz nie będzie miał tyle śmiałości, by odezwać się do ciebie w towarzystwie. Dlatego też warto jest od czasu do czasu udać się na samotny spacer do parku lub na dyskotekę.

kobieta rozmawia z chlopakiem

15 rad, które pomogą ci znaleźć chłopaka

Przedstawiamy 15 skutecznych rad, dzięki którym poszukiwania chłopaka będą o wiele łatwiejsze. Zapoznaj się z nimi i staraj się je wykorzystać, aby odnieść sukces!

 1. Przede wszystkim pamiętaj, że każde miejsce na poszukiwanie chłopaka jest odpowiednie. Nie staraj się więc wychodzić na imprezy cały weekend i na każdy seans filmowy, ponieważ w ten sposób na pewno nie uda ci się znaleźć miłości.
 2. Skup się na tym co mówisz, w jaki sposób, jak się zachowujesz i jakie gesty wykonujesz. Jest to bardzo ważne, ponieważ to właśnie twoje zachowanie i twoja postawa sprawią, że jakiś mężczyzna się tobą zainteresuje.
 3. Nie zamykaj się, staraj się wychodzić w nieznane miejsca i poszerzać grono swoich znajomych. Dzięki temu twoje szanse na znalezienie miłości wzrosną, a poszukiwanie faceta będzie o wiele łatwiejsze.
 4. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś! Przede wszystkim skup się na sobie, nie kłam, staraj się być zawsze sobą i pokaż się z jak najlepszej strony.
 5. Jeśli jesteś nieśmiała i nie wiesz co zrobić, by poczuć się pewniej to podpowiadamy: zmień swój wygląd. Być może nowa fryzura, nowy kolor włosów lub nowa sukienka założona do wysokich szpilek sprawią, że będziesz czuła się pewniej i atrakcyjniej, a potencjalny partner na pewno to zauważy.
 6. Staraj się wychodząc w miejsca publiczne podkreślić wszystkie swoje atuty. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o twój strój i makijaż czy o fryzurę, ale również o twoje umiejętności i zainteresowania.
 7. Jeśli za każdym razem wychodzisz na imprezę czy do kina z paczką znajomych to absolutnie musisz to ograniczyć. Być może okaże się, że jakiś mężczyzna jest tobą zainteresowany, jednak jest zbyt nieśmiały, by zrobić pierwszy krok. Bardzo często zdarza się, że gdy jesteś sama łatwiej jest mu przełamać lody.
 8. Nie czekaj na inicjatywę mężczyzny, warto jest zebrać się na odwagę i zaczepić przystojnego chłopaka w sklepie, w kawiarni lub w parku. Pierwszy krok nie zawsze musi należeć do niego.
 9. Jeśli jakiś mężczyzna do ciebie zagada, a na pierwszy rzut oka nie jest on w twoim typie, a co gorsza wydaje się być nieinteresujący to absolutnie go nie skreślaj już na początku znajomości. Bardzo często bywa tak, że pierwsze wrażenie jest mylne, a chłopak starający się zrobić na tobie jak najlepsze wrażenie stresuję się i nie wszystko idzie po jego myśli.
 10. Często się uśmiechaj i bądź spontaniczna! Panowie bardzo lubią wesołe kobiety. Jeśli więc zobaczy w tobie pozytywną partnerkę to na pewno zostaniesz przez niego dobrze odebrana, zapamiętana i będzie chciał cię poznać bliżej.
 11. Jeśli jakiś mężczyzna ci się spodobał postaraj się dowiedzieć jakie ma zainteresowania i jak lubi spędzać czas. Dzięki temu będziesz mogła znaleźć go w jego ulubionych miejscach i zamienić z nim kilka pierwszych zdań robiąc jak najlepsze wrażenie.
 12. Flirtuj z nowo poznanym mężczyzną, dzięki temu będziesz mogła wybadać, czy jest tobą zainteresowany. Jeśli tak to nie pozostanie ci dłużny. Kto wie, być może zostaniesz jego obiektem westchnień?
 13. Pamiętaj, że nawet jeśli poznasz idealnego faceta to nie oznacza, że od razu będzie tobą zainteresowany. Możecie natomiast wymienić się numerami telefonów i będziesz mogła napisać do niego z zapytaniem czy się wyspał lub wieczorem jak minął mu dzień.
 14. Nie podążaj za ideałami, ponieważ one nie istnieją, jeśli będziesz miała wygórowane oczekiwania wobec partnera to niestety nie uda ci się poznać tego jedynego, a najprawdopodobniej żadnego, ponieważ żaden nie będzie dostatecznie dobry. Bądź otwarta!
 15. Nigdy nie zaczynaj żadnej znajomości od seksu, ponieważ nie prowadzi on do udanego długoterminowego związku. Mężczyzna poznany na dyskotece, który oczekuje, że wylądujesz z nim w łóżku na pewno nie jest dobrą partią, a uczucia nie grają w tej relacji w żadnej roli.
KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Co facet myśli o swojej kochance? Ważna czy przelotna znajomość?

dziewczyna z chlopakiem

Gdzie szukać i ZNALEŹĆ chłopaka?

Poszukiwania faceta można prowadzić w każdym miejscu i o każdej porze. Jest to dużo prostsze zajęcie niż mogłoby się wydawać, ponieważ należy wykorzystać każdą okazję do tego by poznać nowego człowieka. To właśnie on może być twoją drugą połówką. Nie zamykaj się na nowe kontakty i staraj się poznawać jak najwięcej osób w miejscu, w którym jesteś. Jak znaleźć chłopaka? Gdzie go szukać?

 1. Siłownia – są to idealne miejsca z ogromną ilością mężczyzn, którzy o siebie dbają. Możesz korzystać z niej ogólnie lub zapisać się na konkretne zajęcia/ Postaraj się wybierać godziny wieczorne, ponieważ to właśnie o tej porze dnia jak i w weekendy spędza czas na siłowni największa ilość mężczyzn.
 2. Zakupy – w miejscach publicznych, podczas zakupów również możesz poznać kogoś interesującego. Jak zaczepić chłopaka w sklepie? Poproś go o pomoc w wyborze konkretnego produktu lub o podanie czegoś z najwyższej półki.
 3. Spacer – w parkach i nad rzekami poznasz wielu ciekawych ludzi. Coraz więcej osób uprawia różne aktywności fizyczne właśnie w tych miejscach lub wyprowadza swoich pupili.
 4. Impreza – jest to najczęściej wybierane miejsce do poznania nowych, ciekawych mężczyzn.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *