uroda

Suplementy diety, które poprawią Twoją urodę

Wypadające włosy, łamiące się paznokcie, sucha, poszarzała i pozbawiona energii skóra – znasz to? Jeśli tak najwyższy czas na suplementację. Pamiętaj jednak, że suplementy to nie leki. Jeżeli czujesz, że coś Ci dolega, koniecznie udaj się ze swoim problemem do lekarza i nie działaj na własną rękę. To niebezpieczne. Jeżeli natomiast z Twoim zdrowiem wszystko w porządku, ale chciałabyś wspomóc nieco swoją urodę – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Polecimy Ci w nim trzy suplementy diety marki HealthLabs Care, dzięki którym poczujesz się jeszcze piękniejsza, niż już jesteś!

Marka HealthLabs Care – producent suplementów diety i nie tylko

Producent suplementów diety, kosmetyków do twarzy oraz kaw i koktajli białkowych, czyli HealthLabs Care. Marka powstała dzięki miłości, natomiast to dzięki nauce, wiedzy i doświadczeniu współpracujących z nią ekspertów, jest ona w stanie każdego dnia dbać o zdrowie i urodę swoich klientów. Marka nieustannie doskonali siebie i udoskonala swoje produkty. Chce wsłuchiwać się w potrzeby klientów, także Twoje. Dbając o siebie z suplementami diety, jakie Ci oferuje, poczujesz się pięknie, ale także po prostu pokochasz siebie. 

W trosce o urodę – suplementy HLC, które musisz znać

1. HealthLabs Care ShineMe

HealthLabs Care ShineMe to produkt stworzony z myślą o posiadaczkach słabych, wypadających włosów. Jeśli chcecie wzmocnić swoje kosmyki, zależy Wam na włosach grubszych i odczuwalnie silniejszych, ten produkt powinien Was zainteresować. Czysty skład, dodatek wspierającej wzrost włosów czarnej borówki, a także znajdujące się w składzie ekologiczne kiełki grochu AnaGain™ Nu, które mają bezpośredni wpływ na ograniczenie wypadania włosów. Stosując ShineMe regularnie zauważycie, że włosy będą rosły szybciej, a przy głowie pojawiają się nowe baby hair.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Decoupage - sztuka przekształcania życia

2. HealthLabs Care GlowMe

HealthLabs Care GlowMe to zamknięty w saszetkach koktajl kolagenowy, który chroni Wasz organizm przed stresem oksydacyjnym. Produkt jest dedykowany wszystkim skórom, które potrzebują energetycznego kopniaka. W jego składzie nie ma wypełniaczy, barwników, konserwantów. Jest w nim natomiast ekstrakt z pestek winogron, który potęguje pozytywne działanie znajdujących się w tym produkcie witamin C oraz E. U osób, które przeszły kurację HealthLabs Care GlowMe, skóra jest bardziej miękka, nawilżona, przyjemna w dotyku i ogólnie ładniejsza.

3. HealthLabs Care OmegaMe 

HealthLabs Care OmegaMe to kompleks kwasów tłuszczowych Omega 3 EPA i DHA z ryb. Przyjmując go regularnie szybko zauważycie uzupełnienie ewentualnych niedoborów witamin oraz minerałów i poprawę kondycji Waszych włosów oraz paznokci. Już jedna kapsułka tego suplementu dziennie wspiera pracę serca, mózgu oraz wzroku. Produkt został zamknięty w wygodnych do połykania kapsułkach, dzięki którym przyjmując go, absolutnie nie wyczuwacie nieprzyjemnego smaku bądź zapachu ryby. 

Gdzie kupić suplementy diety Health Labs Care?

Polecanych w poprzednim akapicie, wspierających Waszą urodę, suplementów diety marki Health Labs Care szukajcie w internetowej drogerii kosmetycznej Strefa Urody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *