Fryzury-z-dlugich-wlosow-dla-panny-mlodej

Fryzury z długich włosów dla panny młodej

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Dobór odpowiedniej sukni, dodatków i fryzury to jedne z najważniejszych wyzwań przed wielkim dniem – w końcu każda z nas chce czuć się w tym dniu jak prawdziwa księżniczka! Długość włosów, ich kondycja oraz styl w jakim najlepiej czuje się panna młoda są wyznacznikiem idealnej fryzury na ślub i wesele. Niniejszy tekst ma na celu zaprezentowanie najpopularniejszych trendów we fryzurach weselnych dla kobiet noszących długie włosy.

Rozpuszczone włosy

Jeżeli możesz pochwalić się długimi, zdrowymi i mocnymi włosami, to idealnym pomysłem na ślub będzie romantyczna fryzura z rozpuszczonych włosów. Odpowiednia pielęgnacja, używanie dobrych kosmetyków i zdrowa dieta korzystnie wpływają na kondycję włosów. Długie kosmyki poddane zabiegom prostowania lub kręcenia można puścić swobodnie, lub częściowo podpiąć, aby utworzyć piękną fryzurę.

Co w przypadku, gdy chciałabyś mieć fryzurę z rozpuszczonych włosów, ale obawiasz się, że Twoje kosmyki są za krótkie lub zbyt cienkie i brakuje im objętości? Tu z pomocą mogą Ci przyjść włosy doczepiane. Odpowiednią długość i kolor dobierzesz w sklepie https://besthair.pl/. W ofercie sklepu znajdziesz włosy o długościach 40 cm, 50 cm i 60 cm oraz różnej gramaturze. Włosy występują w różnych odcieniach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich naturalnych. Fryzura, która powstanie za pomocą przedłużonych i zagęszczonych włosów z pewnością zadowoli każdą pannę młodą. Dobór odpowiedniej metody przedłużania zostawmy fryzjerowi.

Częściowe upięcie włosów

Dla kobiet, które lubią rozpuszczone włosy, ale jednocześnie nie do końca uważają taką fryzurę za wygodną w tak ważnym i wymagającym dniu, świetnie sprawdzi się pół-kok. Jest to połączenie romantyzmu włosów rozpuszczonych z wygodą włosów związanych. Włosy według uznania można pokręcić lub wyprostować, a następnie z części z nich stworzyć wysokie wiązanie. Taka fryzura będzie świetnym kompromisem między włosami rozpuszczonymi a upięciem.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Dieta redukcyjna - najważniejsze zasady zdrowego odchudzania

Wysokie upięcie włosów

Jeżeli chcesz, żeby w tym wyjątkowym dniu fryzura była bardziej uporządkowana, masz suknie z ozdobnym tyłem lub poprostu wysokie upięcia są bardziej w twoim stylu, zdecyduj się na wysokie podpięcie włosów, które pięknie wyeksponuje szyję i plecy. W przypadku wysokich upięć najpopularniejsze wybory to:

  • klasyczny kok,
  • wysokie upięcie z loków,
  • kok z warkoczy,
  • i korona z warkocza.

Takie fryzury z pewnością są bardzo wygodne i gwarantują, że przez całą noc możesz śmiało brylować na parkiecie, a one pozostaną w niezmienionym stanie.

Niskie upięcie włosów

Kolejną możliwością jest niskie upięcie włosów na wesele. Jest to świetny pomysł dla kobiet, które chcą mieć fryzurę ze związanych włosów, a jednocześnie lubią gdy na głowie coś się dzieje i fryzura kończy się na szyi lub ramionach. Do najpopularniejszych niskich upięć zaliczamy:

  • niski kok, upięty tuż nad karkiem,
  • romantycznie związane loki tuż nad karkiem, z opadającymi pasemkami na twarz czy kark,
  • kok francuski,
  • kucyk,
  • różnego rodzaju warkocze,
  • oraz upięcia bazujące na warkoczu.

Ciekawą propozycją fryzury na wesele jest również upięcie na boku. Może być ono stworzone z warkocza, kucyka, jak również z luźno zebranych włosów.

Tyle ile kobiet, tyle pomysłów na to jak ma wyglądać ten wyjątkowy dzień. Przy wyborze nie należy się kierować tylko tym co jest w danym momencie modne, ale przede wszystkim własnym poczuciem tego co się lubi, jaki ma się styl i w czym się czuje komfortowo. Jest to sprawdzona recepta na sukces w dniu wesela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *