Miler Spirits to polska marka, która opiera się na rodzimych składnikach oraz mieszance nowoczesności i tradycji. W portfolio znajdziemy między innymi czystą wódkę i wódki gatunkowe, jak również coś dla osób, które wolą subtelniejsze propozycje, takie jak gin czy prosecco. Czym jeszcze wyróżnia się ten brand?
W jakich trunkach wyspecjalizowała się firma Miler Spirits?
Ciekawą propozycją marki jest czysta wódka ziemniaczana. W Polsce najbardziej popularne są wódki produkowane na bazie zbóż – na przykład na jęczmieniu, owsie, czy pszenicy. Wspomniana marka oferuje z kolei wódki na bazie spirytusu z ziemniaków, który ma wyraźny wpływ na smak alkoholu – napój jest słodszy, delikatniejszy i kremowy. To ciekawa opcja na imprezy w większym gronie i jako baza do drinków.
Firma postawiła sobie za cel przypomnienie wszystkim, że ziemniaki są wartościowym i tradycyjnym surowcem do produkcji tego destylatu. Wódka ta jest destylowana i rektyfikowana w Wielkopolsce, która jest regionem słynącym z topowej klasy upraw tych warzyw.
Miler Spirits – napoje
W ofercie marki znajdziemy wiele różnych rodzajów destylatów. Do wyboru są także ich łagodniejsze, smakowe odmiany. Pośród nich znajdziemy ciekawą aroniówkę, pigwówkę i wiśniówkę również na bazie spirytusu ziemniaczanego. Stanowią one nawiązanie do tradycyjnych polskich owocowych nalewek.
Warto rozważyć również gin, wyróżniający się wyraźnym smakiem jałowca – to opcja bardzo często spotykana w różnego rodzaju drinkach. W smaku wyczuwamy dość intensywne nuty cytrusowe z przyjemnym, żywicznym aromatem. Jest to zbalansowana mieszanka przelana do butelki z subtelnymi zdobieniami; wszystko to kojarzy nam się z tradycyjną, polską, wiosenną łąką. Wiele użytecznej wiedzy o trunkach Miler Spirits znajdziesz na Krest.pl.
Degustacja alkoholi według Miler Spirits
Dla osób początkujących w świecie alkoholi wysokoprocentowych marka przygotowała profesjonalne zestawy szkła do nauki degustacji, które pomagają wyćwiczyć zdolność do rozpoznawania smaków i aromatów. Dzięki temu można przeżywać pełnowymiarową degustację.
Interesującą propozycją jest także notes z notkami smakowymi i kompendium wiedzy, który ma za zadanie pomóc rozwijać umiejętności degustacyjne. Dzięki niemu można nauczyć się sztuki smakowania trunków, jak i usystematyzować zdobytą do tej pory wiedzę.