catering dietetyczny

Catering dietetyczny w Kielcach jako wsparcie w zmianie stylu życia dla par

Osoby mieszkające z partnerem lub partnerką wiedzą, że codzienne przygotowywanie posiłków dla dwóch osób może być nieco problematyczne. Szczególnie jeśli każdy ma inne preferencje żywieniowe, zapotrzebowanie kaloryczne czy wymagania wynikające z nietolerancji lub alergii. Czy catering dietetyczny może w takim przypadku pomóc w utrzymywaniu zdrowej diety?

Realizacja wspólnych postanowień z cateringiem dla dwojga

Podejmowanie decyzji dotyczących zmiany stylu życia i diety jest bardzo trudne. Dlatego warto wdrażać takie zmiany wraz z partnerem lub partnerką. We dwoje łatwiej się zmotywować i wspierać w momentach kryzysu. Catering dla dwojga jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli obie osoby pracują i nie mają czasu na gotowanie.

Wspólne podejmowanie wyzwań związanych z poprawą stanu zdrowia świadczy o wzajemnej trosce i chęci wzmacniania relacji. Jest to także przestrzeń do motywującej rywalizacji i budowaniu wspólnych pasji.

Jaki catering dietetyczny w Kielcach mogą zamówić pary?

Dieta pudełkowa dla par to wyjątkowa propozycja, która wcale nie oznacza, że obie osoby muszą zdecydować się na ten sam jadłospis. W cateringu dietetycznym z Kielc WygodnaDieta.pl można zamówić na ten sam adres dwie, całkowicie różne diety. W ofercie są dostępne np. opcje bezmięsne – zarówno wegańskie, jak i wegetariańskie – diety dla osób, które chcą zredukować masę ciała oraz są aktywne fizycznie.

Dietę pudełkową mogą zamówić osoby z różnymi problemami zdrowotnymi. Specjalny jadłospis dla diabetyków, osób z insulinoopornością, czy alergików ułatwia przestrzeganie zaleceń lekarza i może wspomagać leczenie.

Ciekawą propozycją jest też dieta z wyborem menu, która umożliwia samodzielne podejmowanie decyzji dotyczących ostatecznego kształtu jadłospisu. Każdą z tych diet można zamówić w wariancie kaloryczności dostosowanym do określonego zapotrzebowania.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Złota bransoletka damska – dyskretna ozdoba dłoni

Jakie są korzyści diety pudełkowej z dostawą?

Osoby, które chcą skorzystać z cateringu dla dwojga, często zastanawiają się, ile kosztuje dieta pudełkowa. Ceny mogą się nieco wahać i zależą od kilku czynników, ale zwykle jest to kilkadziesiąt złotych za zestaw posiłków jeden na dzień. Dokładne informacje na temat cennika zwykle są zamieszczone na stronie internetowej firmy cateringowej. Koszt konkretnego zamówienia zależy też głównie od rodzaju diety i kaloryczności i może być niższy przy zamówieniu na dłuższy okres.

W przypadku par, które zamawiają dwie diety pudełkowe pod ten sam adres, także można liczyć na zniżkę. Czasami dostępne są też różne promocje, dlatego warto śledzić stronę internetową i media społecznościowe cateringu dietetycznego.

Czy catering dietetyczny dla par pomaga oszczędzić czas?

Samodzielne gotowanie wiąże się z koniecznością poświęcenia temu zajęciu nawet kilku godzin dziennie. Jest jeszcze bardziej czasochłonne i pracochłonne, jeśli partnerzy mają inne preferencje smakowe lub potrzeby żywieniowe. Często zdarza się, że panie chcą zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, a panowie przybrać na masie, co wymusza gotowanie zupełnie innych potraw. Utrudnieniem bywają też nietolerancje czy alergie oraz praca na różne zmiany.

Wybierając catering dietetyczny, każdy zyskuje nieco czasu i nikt nie musi iść na kompromisy w kwestii żywienia. W przypadku osób szczególnie zapracowanych catering na dowóz z pewnością będzie znacznie zdrowszą opcją niż codzienne zamawianie jedzenia z dostawą np. do pracy. Dieta pudełkowa jest też w takiej sytuacji zdecydowanie bardziej opłacalna finansowo.

Wpis gościnny.

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *