para na randce

Szalona randka – jak ją przeżyć? 10 pomysłów

Dwoimy się i troimy, aby nasza randka, którą skrupulatnie przygotowujemy, była wyjątkowa i niezapomniana. Staramy się nie tylko zrobić wrażenie na partnerze, ale również zależy nam na tym, by spotkanie zapadło w ich pamięci jak najdłużej. Spacer czy wyjście do kina, obiad w restauracji czy wyjście do klubu, wszystkie te pomysły są bardzo klasyczne i zazwyczaj zawsze się udają, jednak warto, jest zaryzykować i postawić na bardziej szalony pomysł.

10 inspiracji na szaloną randkę

Pamiętajmy, że randka nigdy nie musi oznaczać spotkania w klasycznym miejscu. Oczywiście kolacja i kino zawsze są dobrym rozwiązaniem, jednak podczas takiego spotkania na pewno niczym się nie wyróżnimy. Istnieje wiele sposobów na to, by móc wykazać się szalonym pomysłem na randkę i zrobić na partnerze ogromne, pozytywne wrażenie.

1. Wyjazd we dwoje

Jeśli szalony pomysł na randkę to strzałem będzie wspólny wyjazd tylko we dwoje. Wcale nie musicie się bardzo dobrze znać lub planować go tygodniami. Spontaniczność jest bardzo ceniona cechą, na którą zwracamy uwagę. Możecie wyruszyć na podróż autem, gdzie tylko chcecie, choćby na weekend. Jeśli nie macie auta, to kupcie bilety na pociąg dokądkolwiek, gdzie będą one w danym momencie dostępne. Na takim wyjeździe będziecie mogli poświęcić swojemu partnerowi 100% uwagi, którą przeznaczycie na rozmowy, żarty, wspólne kolacje, ogólnie poznawanie siebie.

randka z winem

2. Wyłączcie telefony

Jak często widzimy dwoje zakochanym w miejscu publicznym, którzy zapatrzeni są w swoje telefony? W każdym miejscu! Zatracamy się w świecie social mediów, internetu i innych mediów społecznościowych. Być może być to zaskakujące, ale obecnie szalona randka to taka, w której postanowicie wyłączyć swoje telefony na czas wspólnego spotkania.

3. Sesja fotograficzna

Pary z długim stażem również nie powinny zapominać o wyjściu na randkę tylko we dwoje. Jeśli jesteście ze sobą już bardzo długo, to znacie się bardzo dobrze. W takiej sytuacji szalona randka może oznaczać wspólną sesję zdjęciową, w nietypowym miejscu lub o ciekawej tematyce. Wygłupiajcie się, śmiejcie, celebrujcie wspólnie rocznicę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kiedy facet zaczyna tęsknić i żałować rozstania? Objawy tęsknoty i żalu

4. Niespodzianka!

Jeśli chodzi o małżeństwa, które na przykład posiadają dzieci, to wiemy, jak ciężko jest czasem wyjść tylko we dwoje. Wcale nie oznacza to, że musicie rezygnować z randek. Zorganizujcie sobie czas tylko we dwoje, gdy dzieci już śpią, zjedźcie wspólnie kolację, napijcie się wina i.…wręczcie sobie drobne upominki przygotowane własnoręcznie!

5. Park rozrywki

W dorosłym życiu nie mamy okazji bawić się i śmiać jak małe dzieci. Dlatego też strzałem w dziesiątkę będzie szalony pomysł na randkę, jakim jest wyjście do parku rozrywki. Wspierajcie się nawzajem, wygłupiajcie, wykażcie się beztroską.

6. Wspólne pasje

Bardzo często zdarza się, że łączą nas wspólne pasje. Mogą być to morze lub góry, sport lub gotowanie. Jest to świetny sposób, aby wykorzystać ją podczas wspólnego wyjścia. Szalona randka to ta, w której wybierzecie się na weekend w góry, zapiszecie się na wspólny kurs gotowania lub wyjedziecie na obóz sportowy. Łączcie pożyteczne z przyjemnym!

7. SPA

Nie tylko panie, ale również panowie mogą wykorzystać ten szalony pomysł na randkę. Wspólny tydzień w SPA pozwoli wam na spędzenie czasu tylko we dwoje i dodatkowo zrelaksowanie się. Wykorzystajcie zabiegi na ciało, twarz, baseny, masaże oraz z wszystkich innych ofert. Rozmawiajcie przy tym, skupcie się na sobie. Szalona randka w takim miejscu jest nie tylko relaksująca, ale również możecie się lepiej poznać.

para w spa

8. Sypialnia

W każdym związku po dłuższym czasie zaczyna pojawiać się rutyna. Nie mamy już ochoty wychodzić na randki tak często, jak kiedyś. Dlatego też możemy zorganizować ją w domowym zaciszu. Udekorujmy wspólną sypialnię płatkami kwiatów, świecami, kupmy przekąski i dobre wino. Zainwestuj w seksowną bieliznę i skupcie się tylko na sobie. Okazujcie sobie czułość i bliskość! To jest wasz czas!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Facet nie ma czasu dla Ciebie? Gdyby chciał to by miał!

9. Pod niebem

Jakże cudownie byłoby latać! Jest na to sposób! Szalona randka jako lot balonem czy paralotnią? Obecnie wszystko jest do zorganizowania, a dodatkowo wcale wbrew pozorom nie są to wysokie koszty. Twój partner na pewno będzie szczęśliwy i doceni to, że zabierasz go do nieba!

10. Kurs tańca

Oboje kochacie tańczyć i świetnie odnajdujecie się na parkiecie? Zapiszcie się na wspólny kurs tańca. Strzałem w dziesiątkę będzie tango, które jest ogniste i płonie pożądaniem. Zbliżycie się do siebie, będziecie mogli pochwalić się na imprezach nowymi umiejętnościami, a w waszym związku znów zapłonie płomień namiętności!

Daria Malczewska

Jestem wolną kobietą, która kocha pisać o naszych sprawach. Witaj na moim blogu!

View all posts by Daria Malczewska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *