tors kobiety

Największe mity na temat gadżetów erotycznych

Głównym zadaniem gadżetów erotycznych jest urozmaicanie wrażeń seksualnych, dlatego tak chętnie sięga po nie wiele par oraz osoby samotne. Wokół nich przez lata narosło jednak wiele mitów, które przez niektórych wciąż są skrupulatnie powtarzane. Oto kilka najpowszechniejszych, z którymi warto się zmierzyć.

Gadżety erotyczne to niskiej jakości produkty

Jeszcze kilkanaście lat temu wiele gadżetów erotycznych rzeczywiście nie prezentowała się najlepiej, a dodatkowo była wykonana ze słabej jakości materiałów. Niemniej jednak wraz z upływem czasu wiele się zmieniło – obecnie producenci oferują klientom wyłącznie wysokiej klasy wyroby, które nie podrażniają skóry, a których użytkowanie nie jest skomplikowane. Oczywiście, wciąż można znaleźć sklepy, w których króluje kicz, dlatego warto wybierać mądrze, zapoznając się z bogatą ofertą dostępną na stronie area69.pl. Znaleźć tam można doskonałej jakości produkty i inne akcesoria, które umilą stosunek.

Zabawki to rozwiązanie wyłącznie dla znudzonych seksem

Seksuolodzy są zdania, że o życie erotyczne trzeba dbać na różne sposoby. Ta sama czynność powtarzana w dokładnie ten sam sposób prędzej czy później przestanie być atrakcyjna. Podobnie jest z seksem, który można uprzyjemnić, sięgając po gadżety erotyczne. Nie świadczy to o znudzeniu dotychczasowym życiem erotycznym, a o działaniach, które mają na celu jego urozmaicenie. Propozycja użycia zabawek często bywa przez partnerów odbierana w sposób negatywny, jednak warto mieć świadomość, że nawet doświadczone pary, osiągające satysfakcję z życia seksualnego, często po nie sięgają.

Gadżety erotyczne są dla niedojrzałych

Słowo gadżet bywa wymieniane ze słowem zabawka – być może dlatego wydaje się, że gadżety erotyczne przeznaczone są głównie dla osób niedojrzałych seksualnie, które nie wiedzą, czego właściwie chcą. Tymczasem jest dokładnie na odwrót – na ich użycie najczęściej decydują się doświadczone pary, które doskonale znają siebie i swoje potrzeby, jednocześnie chcąc sięgać po więcej i osiągać większą przyjemność ze stosunku. Również osoby samotne najczęściej muszą dojrzeć do tego, aby swoje potrzeby seksualne zaspokajać za pomocą różnego typu gadżetów.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Black weeks w Hebe - sprawdź mega promocje!

Gadżety erotyczne uzależniają

Niektóre pary decydują się używać gadżetów erotycznych podczas każdego stosunku, lecz nie wynika to z uzależnienia. Najczęściej przyczyną jest chęć wprowadzenia pewnych urozmaiceń, a także wspomaganie się, na przykład w celu osiągnięcia orgazmu. W tym kontekście przydatne mogą być masażery łechtaczki bądź wibratory, które pozwalają doznawać zupełnie nowych wrażeń. Co warto podkreślić, zabawki erotyczne nie zastępują stosunku seksualnego, jak niektórzy błędnie sądzą. Masturbacja i zbliżenie z drugą osobą nigdy nie będą sobie równe i nie można traktować ich w sposób tożsamy.

Używanie gadżetów erotycznych świadczy o samotności

Po gadżety erotyczne rzeczywiście mogą sięgać osoby samotne, jednak bardzo często posiłkują się nimi również pary. W ich kontekście zabawki bywają postrzegane, jako sygnał samotności w związku. Tymczasem ich używanie nie świadczy o tym, że partner czy partnerka nie chcą bądź nie potrafią zaspokoić swojego wybranka. Bardzo często są one elementem gry wstępnej, potęgują podniecenie oraz pozwalają lepiej poznać ciało swoje czy partnera. Czasami już sam fakt używania ich przez wybranka/kę powoduje wzrost libido, a tym samym urozmaica życie seksualne. Stosowanie zabawek erotycznych nie musi świadczyć o problemach w związku czy chęci samozadowalania się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *