fleshlight-universal-launch-stroking-simulator

TOP 5 najnowocześniejszych gadżetów Europy dla mężczyzn

Jeśli chcecie sprawić swoim mężczyznom niezwykły prezent, warto zastanowić się nad gadżetami erotycznymi opartymi na nowoczesnej technologii. Innowacyjne rozwiązania i funkcje tych urządzeń zapewnią zupełnie nowe doznania zarówno solo, jak i podczas zabawy we dwoje. Sprawdźmy zatem kilka najnowocześniejszych i najciekawszych gadżetów Europy stworzonych specjalnie z myślą o mężczyznach.

Suck-O-Mat 2.0 Masturbator

Suck-O-Mat 2.0 to nowsza wersja znanego Suck-O-Mat. Urządzenie zyskało nowy i elegancki design, ale co najważniejsze masturbator został wyposażony w mocny silnik, który zapewnia dużo większe doznania. Mężczyźni mogą go używać bez pomocy rąk. Gadżet doskonale odwzorowuje pieszczoty oralne, ponieważ jego działanie oparte jest o siłę ssania.

Urządzenie wyposażono aż w 9 różnych trybów ssania: jeden manualny i osiem automatycznych. Z łatwością można więc dostosować program pracy do indywidualnych preferencji. Co więcej, na uwagę zasługuje fakt, że wnętrze masturbatora jest ciasne, co dodatkowo zwiększa uczucie ucisku na penisie, intensyfikując doznania. Dużą zaletą gadżetu jest także bardzo cicha praca, co pozwala na dyskretne użytkowanie.

1-suck-o-mat-2-0-masturbator-n69.pl

Handy Interactive Stroker

Kolejną propozycją najnowocześniejszych gadżetów Europy dla mężczyzn jest masturbator Handy Interactive Stroker. Na tle podobnych gadżetów wyróżnia się przede wszystkim mocnym silnikiem, który gwarantuje płynne doznania. Masturbator może wykonywać nawet do 10 ruchów na sekundę.

Dodatkowo gadżetem tym można sterować przy pomocy panelu znajdującego się na rękojeści gadżetu bądź wybrać dedykowaną aplikację na telefon. Ta opcja daje jeszcze więcej możliwości podczas zabawy, ponieważ sterowanie możecie oddać w ręce drugiej połówki. Ponadto masturbator posiada opcję synchronizacji wideo, co sprawia, że ruchy gadżetu dostosowują się do ruchów w filmach dla dorosłych. Dzięki temu możecie jeszcze bardziej wczuć się w oglądane sceny i zwiększyć doznania.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Co może powodować problemy ze snem u dzieci?

2-handy-interactive-stroker-masturbator-synchronizacja-z-video-n69.pl

Svakom – Connexion Series Alex Neo 2 Interactive Thrusting

Z całą pewnością na uwagę zasługuje także masturbator interaktywny Connexion Series Alex Neo 2. Umożliwia Wam zabawę z wykorzystaniem 7 trybów pulsacji i wibracji.  Z kolei mocny silnik pozwala na bardzo realistyczne odczucia podczas zabawy. Gadżet jest utrzymany w eleganckim stylu, posiada poręczny rozmiar, a także możecie nim sterować na dwa sposoby. Pierwszym z nich są przyciski umieszczone na obudowie, a druga możliwość to aplikacja na telefon, która pozwala także na zmianę trybu pracy masturbatora nawet na odległość.

3-svakom-connexion-series-alex-neo-2-interactive-thrusting-mastubrator-n69.pl

Fleshlight® Universal Launch Stroking Simulator

Absolutnie wyjątkowym gadżetem opartym o nowoczesną technologię jest symulator Fleshlight® Universal Launch Stroking. To urządzenie przeznaczone jest do wykorzystania z większością masturbatorów manualnych marki Fleshlight, ale także jest to gadżet kompatybilny z innymi modelami masturbatorów.

Gadżet posiada uchwyt, w którym mocuje się masturbator, a także wygodne miejsce na umieszczenie telefonu. Działanie stymulatora polega na wprawieniu w ruch masturbatora. Możecie w prosty sposób sterować trybami pracy i ich intensywnością dzięki poręcznym przyciskom.

Do dyspozycji są 4 tryby pracy, które różnią się od siebie długościami i prędkością uderzeń. Możecie wybrać opcję, która wykonuje nawet do 250 ruchów na minutę. Możecie także skracać oraz wydłużać długość pchnięcia, tak aby dostosować tryb pracy do własnych preferencji.

4-fleshlight-universal-launch-stroking-simulator-automatyczny-masturbator-czarny-n69.pl

Kiiroo Keon Duo Pack

Wśród top 5 najnowocześniejszych gadżetów dla mężczyzn nie mogło także zabraknąć Kiiroo Keon Duo Pack. Jest to masturbator posuwisty, co oznacza, że wykonuje on ruchy góra – dół, które są charakterystyczne dla stosunku seksualnego. Starannie opracowany mechanizm działania doskonale odwzorowuje ruchy odczuwane podczas seksu, co pozwoli Wam na intensyfikowanie doznań podczas zabawy.

Co więcej, gadżet ten możecie połączyć z aplikacją, która przeniesie Was do wirtualnej rzeczywistości oraz umożliwi czat video. Kiiroo Keon Duo Pack może być sterowany także przy pomocy aplikacji z dowolnej odległości.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Suknie ślubne online - tanie i dostępne od ręki. A co z jakością? Sprawdzamy!

Wnętrze gadżetu to rękaw, który wykonany jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Można regulować intensywność wibracji, a także korzystać z gadżetu w czasie prysznica czy kąpieli, ponieważ jest od w pełni wodoodporny. 

5-kiiroo-keon-duo-pack-automatyczny-masturbator-posuwisty-czarny-n69.pl

Tekst opracowany przez edukatorkę seksualną Kamilę Hrecką. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *