para nad morzem w mielnie

Walentynki w Mielnie – daj się ponieść uczuciu!

Święto Zakochanych z widokiem na morze? Zaskocz swoją połówkę i przygotuj romantyczny weekend nad Bałtykiem. To nic, że luty – polskie wybrzeże ma swój urok nawet podczas zimowych miesięcy. Przekonaj się, gdzie pojechać i co wybrać, by zachwycić miłość swojego życia.

To może być prawdziwa uczta zmysłów. Spacer we dwoje w malowniczej scenerii i zjawiskowy zachód słońca, a do tego jeszcze wyjątkowe menu oraz inne atrakcje. Warto zarezerwować taki nocleg, w którym poczujecie się wyjątkowo i swobodnie. W Mielno apartamenty znajdziesz wszystko to, czego potrzebują zakochani – spokój oraz domową, serdeczną atmosferę. Do tego przyda się wspólna sesja masażu, słodki deser z ciastkiem w kształcie serca oraz uroczysty trunek, który można zamówić na miejscu. Czym jeszcze przyciąga Mielno zakochane pary?

Mieleńskie nuty, które trafiają w serce

Magicznym chwilom sprzyja muzyka, dlatego na wieczór warto zarezerwować stolik w lokalu, w którym zadbano o oprawę muzyczną. Walentynki to szczególna uroczystość, dlatego dla każdej pary rezerwującej stolik na kolację we dwoje wiele lokali zapewnia nie tylko muzykę na żywo, ale także afrodyzjakowy starter, karafkę czerwonego wina i stolik pełen dań, pobudzających zmysły. Na deser nie może zabraknąć czekolady i truskawek! Do tego płonący kominek pomoże podkreślić cudowną, walentynkową atmosferę. Wybrane restauracje w Mielnie oferują także możliwość zamówienia specjalnego menu od szefa kuchni, skomponowanego z ulubionych dań osoby, którą darzysz uczuciem. Wystarczy tylko wcześniej skontaktować się z restauracją.

Mielno – miejsca, które oczarują ukochaną osobę

Wizyta wewnątrz Piernikowego Domku jest niemożliwa ze względu na to, że obiekt jest poza sezonem zamknięty, ale razem zrobicie sobie super fotkę przed wejściem. Warto, ponieważ to budynek do góry nogami, który przykuwa uwagę sercami w różowy kolorze. Latarnia morska w Gąskach też Was oczaruje, ponieważ robi niesamowite wrażenie. Została zbudowana w 1877 roku i mierzy 50 m. Jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce. Jej światło jest widoczne przy dobrej pogodzie z odległości 19,5 mili morskiej, czyli około 36 kilometrów. Na jej szczyt prowadzą kręte schody, a widok z tarasu zapiera dech w piersiach.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kosmetyki wegańskie: podstawa świadomej pielęgnacji

Natura Mielna w służbie miłości

Klasykiem jest romantyczny spacer plażą. Oprócz piaszczystej ścieżki do wyboru jest również odrestaurowana promenada o długości ok. 1,5 km, łącząca główną plażę Mielna z Unieściem – dzielnicą miasteczka. Spacer promenadą uprzyjemniają sympatyczne grafiki autorstwa Tomasza „Cukina” Żuka. W pobliżu znajduje się pomnik morsa oraz jelenia, którego historia sięga okresu międzywojennego. Malownicza trasa dla zakochanych to nadmorska ścieżka poprowadzona przez las, wzdłuż wybrzeża. Stanowią je dwie pętle o długości 2,9 km oraz 1,5 km. Podczas spaceru możecie trzymać się za ręce, wdychać jod i podziwiać piękno przyrody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *