para w lozku

Co czuje facet podczas zbliżenia z kobietą? 10 uczuć, które temu towarzyszą

Seks budzi w obu partnerach wiele emocji, które są sprzeczne. Czasem potrafią stać się przyczyną prawdziwej kłótni, zwłaszcza jeśli ze sobą nie rozmawiamy. Bardzo często zdarza się, że kobieta zastanawia się co czuje mężczyzna podczas intymnych uniesień, czy jest zadowolony czy oczekuję czegoś więcej. Zaczynamy to analizować i chcemy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

10 uczuć jakie towarzyszą facetowi podczas zbliżenia

1. Co czuję facet, kiedy jest w kobiecie?

Bardzo wiele kobiet chce wiedzieć co czuję facet, kiedy jest w kobiecie? Jakie są jego doznania i odczucia oraz czy wpływa na to prezerwatywa? Należy wiedzieć, że samo wejście w kobietę jest dla mężczyzn bardzo przyjemnym momentem, które porównywane jest do zanurzenia w ciepłej wodzie. Odczuwają oni ekscytację i podniecenie nie tylko penisem, ale również całym ciałem. Seks to nie tylko penis i pochwa, ale również głowa.

2. Jakie doznania mają mężczyźni, którzy wchodzą w kobietę?

Wielu mężczyzn chcąc opisać „wejście” w kobietę porównuje je do przypływu energii. Odczuwają ogromne podniecenie i ekscytacje, a także niekontrolowaną dominację nad partnerką. Seks jest momentem, w którym para staje się jednością, a wszystkie ich doznania są tak naprawdę nie do opisania.

3. Co czuję facet podczas seksu?

Gdy dochodzi do zbliżenia między kobietą a mężczyzną to w męskiej głowie najczęściej pojawia się myśl o tym, że chcą dojść. Większość jego myśli zaprząta pragnienie zakończenia, mimo to starają się, aby nie nastąpiło to zbyt szybko. Sam orgazm jest bardzo ważnym elementem seksu, jednak to właśnie panom zależy na nim najbardziej. Podczas uprawiania seksu mężczyzna czuje się męski, spełniony i ogarnia go nieopisana przyjemność.

4. Co czuję chłopak, gdy dotyka dziewczynę?

Zanim rozpocznie się etap prawdziwego seksu, partnerzy dają ponieść się bierze wstępnej. Mężczyzna pieści każdy fragment kobiecego ciała, delektując się tym procesem. W tym momencie zaczyna on odczuwać podniecenie, podekscytowanie oraz adrenalinę, a pikanterii dodaje fakt, że kobieta dość żywo reaguje na każdy jego gest. Wszystkie uczucia, które nim władają podczas pieszczot są bardzo bogatą mieszanką.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  TOP 5 najnowocześniejszych gadżetów Europy dla mężczyzn

facet w lozku z kobieta

5. Penetracja pochwy, a punkt widzenia faceta

Moment zanurzenia penisa w pochwie kobiety porównywany jest dla mężczyzny z odkryciem nieznanego świata. Czują oni przyjemność, która przenosi ich na inny wymiar intymności z drugą połówką. W momencie, gdy czują delikatny opór nie zwracają na to uwagi i starają się zrobić wszystko by zanurzyć się najgłębiej jak to możliwe.

6. Czy mężczyzna odczuwa kobiecy orgazm?

Bardzo często zdarza się, że kobieta udaje orgazm. Czy mężczyzna potrafi to odczuć? Należy wiedzieć, że mężczyźni nie skupiają się podczas uprawiania seksu na emocjach kobiety zbyt dogłębnie. Muszą bardzo się    skupić i bacznie obserwować wszystkie reakcje swojej drugiej połówki, by dotarło do nich, że kobieta udaje. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że kobieta podczas orgazmu doświadcza skurczów narządów płciowych, które wyczuwa również facet. Potrafią oni równie wyczuć, kiedy jest „bliska finału”.

7. Co odczuwa mężczyzna podczas seksu z prezerwatywą?

Bardzo wiele par korzysta z prezerwatyw, które chronią ich przed różnymi chorobami i niechcianą ciążą. Na rynku istnieje wiele ich modeli, najmodniejsze są te z wypustkami i smakowe, które wpływają na wzmożone doznania mężczyzny i kobiety. Mężczyźni określają seks „w gumce” jako nową formę przyjemności i twierdzą, że ich doznania są jeszcze większe.

8. Co czuję facet podczas seksu oralnego?

Bardzo często seks oralny jest elementem gry wstępnej. Sprawia on przyjemność nie tylko mężczyźnie, ale również kobiecie, która lubi patrzeć na to w jaki sposób zachowuje się mężczyzna i jak reaguje na takie pieszczoty jego ciało. Mężczyźni porównują „loda” do uczucia, które podobne jest do włożenia palca do ust i oplatania go językiem. Warto jest pamiętać, że penis mężczyzny jest bardzo unerwiony, dzięki czemu doznania podczas jego pieszczot są dla faceta prawdziwą rozkoszą.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak zrobić dobrego loda? Kompletny przewodnik po robieniu loda

malzenstwo w lozku

9. Orgazm – odczucia faceta

Mężczyźni porównują szczytowanie do momentu, w którym czują się pozbawieni całkowitej kontroli. Jego oddech jest przyspieszony, a jego zaspokojenie sięga się zenitu.

10. Odczucia mężczyzny po seksie

Kłębek myśli w głowie mężczyzny po szczytowaniu jest naprawdę ogromny. Czują się oni zrelaksowani, spełnieni, zaspokojeni i zmęczeni. Zazwyczaj orgazm wpływa na ich fizyczne i psychiczne wyczerpanie, mimo, że przyniósł on im tak wiele przyjemności. Gdy erekcja mija, penis staje się mniejszy i wraca do pierwotnego wyglądu. Mężczyźni twierdzą, że są najzwyczajniej szczęśliwi i wyluzowani. Wielu mężczyzn marzy o tym, by skończonym stosunku zostać w pochwie kobiety i w takiej właśnie pozycji zasnąć. Nazywają to: “ciszą po burzy”.

Należy wiedzieć, że wbrew pozorom mężczyzna i kobieta podczas zbliżenia mają takie same odczucia. Obojgu seks sprawia przyjemność i budzi w nich same pozytywne emocje. Nie różnią się one od siebie zbyt wieloma czynnikami. Wielu mężczyzn uważa również, że czynne uczestnictwo partnerki podczas zbliżenia jest dla nich ważniejsze niż sam orgazm.

Katarzyna Grochowska

Seksuolożka oraz redaktorka działu "Seks" i "Związki".

View all posts by Katarzyna Grochowska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *