przyjecie w hotelu

Przyjęcie w hotelu – garść dobrych rad

W życiu każdego z nas są okazje wymagające odpowiedniej oprawy i przygotowania. Urodziny, pierwsza komunia dziecka, wieczór panieński przyjaciółki lub własny. W dobie ciągłego pośpiechu i nadmiaru obowiązków nie zawsze znajdujemy czas lub chęci, by zająć się urządzaniem tego typu imprezy. To sprawia, że wiele osób decyduje się na zorganizowanie przyjęcia w hotelu.

Imprezy okolicznościowe niedaleko Łodzi organizowane w hotelu to świetny wybór nie tylko dla mieszkańców województwa chcących uczcić ważny dzień w gronie najbliższych. Do obiektu w okolicach Zalewu Sulejowskiego, a więc w centralnej Polsce, bez trudu i dość szybko dotrą goście niemal z każdego miejsca. Sprawdź już dziś, jakie opcje proponuje centrum wypoczynkowe pod Łodzią!

Wieczór panieński w hotelu

Wieczory panieńskie i kawalerskie stanowią ważny element przygotowań do ślubu. Zabawa zorganizowana przez znajomych panny młodej lub pana młodego ma być miłym i symbolicznym pożegnaniem ze stanem wolnym oraz źródłem anegdotek na lata. Jak zaplanować taką imprezę, by wszyscy uczestnicy świetnie się bawili?

Najważniejszym etapem jest wybór i rezerwacja odpowiedniego miejsca. Warto zdecydować się na obiekt, który będzie dobrze skomunikowany z różnymi częściami Polski. Przedślubne imprezy często ściągają znajomych z różnych czasem odległych miejsc. 

Drugim ważnym aspektem jest możliwość wprowadzenia w życie pomysłów i niespodzianek, które urozmaicą zabawę. W obiektach hotelowych z powodzeniem zorganizujesz tematyczny wieczór panieński lub kawalerski, wspólny relaks w SPA czy tańce na świeżym powietrzu. W centrum wypoczynkowym pod Łodzią Twoi goście nie tylko będą bawić się do upadłego, ale też odpoczną w komfortowych pokojach. 

Pierwsza komunia na molo

Co roku, wraz z nadejściem sezonu komunijnego wielu rodziców zaczyna się zastanawiać, jak uczcić ten ważny dla dziecka dzień. W Polsce od lat rosnącą popularnością cieszą się przyjęcia po komunii w plenerze. Zazwyczaj majowa pogoda sprzyja takim imprezom, jednak bywa, że ten czas w roku zaskakuje nas chłodem lub deszczem. Jak połączyć świętowanie na powietrzu z ochroną przed kapryśną pogodą?

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak wybrać spacerówkę?

Hotel na molo niedaleko Łodzi to świetny wybór nie tylko z powodu dobrej lokalizacji. Można zdecydować się na elegancki posiłek pod dachem, w odpowiednio udekorowanej sali, a przy pięknej pogodzie – wypić kawę na zewnątrz, z widokiem na piękne spokojne jezioro. Otwarta przestrzeń na świeżym powietrzu pozwoli też spożytkować nadmiar energii dzieci i dorosłych.

grupa przyjaciol pije napoje

A może… wesele w hotelu?

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym dorosłym życiu. Część par młodych decyduje się na kameralną, skromną uroczystość, jednak wciąż najczęściej wybieranym wariantem jest huczne przyjęcie. To znakomita okazja do spędzenia czasu z dawno niewidzianymi krewnymi oraz swobodnej, wielogodzinnej zabawy w gronie przyjaciół. 

Chcąc zaprosić na wesele rodzinę, często rozsianą po całej Polsce, młodzi często mają dylemat – gdzie ulokować kuzynów i wujostwo po zakończonej zabawie. Trudno oczekiwać, że goście z drugiego końca kraju od razu udadzą się w drogę powrotną. Najlepszym wyborem jest zorganizowanie uroczystości w obiekcie z odpowiednią liczbą noclegów. Pensjonat na molo niedaleko Łodzi, w centralnej Polsce to idealna lokalizacja. 

Na co jeszcze zwrócić uwagę, organizując wesele w hotelu? Dobrze, by obiekt oferował pokoje z różną liczbą łóżek, tak aby po przyjęciu móc ugościć zarówno zaprzyjaźnione pary, jak i członków rodziny wraz z potomstwem. Odpowiednio wcześnie należy skontaktować się z obsługą pensjonatu/hotelu i porozmawiać o menu oraz dekoracji sali – z pewnością wspólnie uda się stworzyć wymarzoną oprawę. Jeśli planujemy ślub w ciepłych miesiącach, warto wybrać hotel z tarasem lub ten znajdujący się przy molo nad jeziorem. 

Impreza okolicznościowa w hotelu: czy to się opłaca?

Decydując się na zorganizowanie przyjęcia komunijnego czy wieczoru kawalerskiego/panieńskiego w hotelu, zawsze zastanawiamy się nad kosztami. Wśród wielu osób wciąż jeszcze panuje przekonanie, że taka impreza to bardzo duży wydatek. 

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jak znaleźć przyjaciół? 20 sposobów, które ci w tym pomogą

Planując taki event, musimy liczyć się z zaplanowaniem większego budżetu. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że zwykle w cenie otrzymujemy pełen zakres usług, co prawie całkowicie uwalnia nas od konieczności zaprzątania sobie głowy kwestiami organizacyjnymi. Obsługa obiektu wynajmowanego na imprezę okolicznościową zadba m.in. o: 

  • dekoracje;
  • ustawienie stołów i krzeseł;
  • przygotowanie posiłku oraz uprzątnięcie stołów po nim;
  • zimne i gorące napoje;
  • miejsce do wypoczynku oraz nocleg dla gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *