kobiety na szkoleniu

Szkolenia i imprezy integracyjne w hotelu koło Łodzi

Szkolenia połączone z integracją to popularna strategia motywacyjna stosowana przez firmy wobec pracowników różnego szczebla. Organizatorzy imprezy integracyjnej przy okazji spotkania liczą na zwiększenie kreatywności, lepszą produktywności i poprawienie relacji międzyludzkich w zespołach. Spotkanie firmowe w szerszym gronie Hotel koło Łodzi stwarza doskonałe warunki dla firm, chcących przeprowadzić szkolenie z integracją.

Hotele w łódzkim na integrację

Zorganizowane imprezy integracyjne w okolicach Łodzi to doskonały wybór pod względem geograficznym. Położenie w centralnej Polsce sprawia, że znacznie łatwiej dojechać tam z każdego zakątka kraju niż np. nad morze czy w góry. Na udany wyjazd integracyjny składa się wiele czynników, a jednym z nich jest atrakcyjne położenie obiektu, walory przyrodnicze oraz propozycje spędzenia czasu wolnego po części oficjalnej szkolenia.

Warto wybrać obiekt, który oferuje jak najwięcej aktywności zarówno w samym hotelu, jak i na jego terenach zielonych. Bez względu na pogodę, niezależnie od pory roku i panującej aury wszyscy uczestnicy integracji powinni się dobrze bawić. Na pierwszorzędne imprezy integracyjne Łódź i jej okolice są w pełni przygotowane pod względem komfortowych pokoi hotelowych, restauracji oraz możliwości przeprowadzenia eventów.

SPA, basen, muzyka – co przyciąga na imprezę integracją?  

Kompleks basenowy, SPA, możliwość relaksowania się w saunie i jacuzzi działają jak magnes na uczestników imprezy firmowej. Trudno się temu dziwić! Po intensywnym szkoleniu każdemu należy się możliwość zresetowanie umysłu. Ważną częścią szkolenia jest nawiązanie relacji z kolegami z pracy na zupełnie innej płaszczyźnie niż dotychczas. To zwykle wtedy powstają najlepsze koncepcje, które w przyszłości procentują ożywieniem biznesu.

Konferencja lub szkolenie to znakomita okazja do zdobywania specjalistycznej wiedzy oraz wymiany doświadczeń. Nie powinno więc brakować okazji do rozmów w kuluarach, a także mniej formalnych spotkań, np. w hotelowej restauracji czy barze. Powodzeniem cieszą się hotele w łódzkim, które potrafią zadbać o realne potrzeby gości. Kiedy przekracza się progi takiego miejsca, natychmiast daje się odczuć dobrą energię. Personel, doskonale wyszkolony w obsłudze gości, zawsze stara się spełnić ich oczekiwania. Każdego gościa traktuje się jak VIP-a, bez względu na to, jakie stanowisko zajmuje w firmie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Odżywki białkowe dla sportowców – rodzaje i zastosowanie

Piknik firmowy na terenach zielonych 

Organizatorzy imprezy integracyjnej chętnie wybierają w sezonie letnim formułę pikniku firmowego na terenach zielonych. Wspólny grill z muzyką to także doskonała forma integracji po intensywnym szkoleniu we wnętrzach hotelu. Na świeżym powietrzu miłośnicy sportu mogą zaprezentować swoje umiejętności. Popularnością więc cieszą się takie atrakcje jak m.in.:

  • park linowy dla dorosłych,
  • boiska do gier zespołowych, np. do siatkówki plażowej czy piłki nożnej,
  • możliwość skorzystania z rowerów i zorganizowania wycieczki po okolicznych terenach zielonych,
  • bliskość jeziora, która umożliwia doskonałą zabawę pod żaglami czy podczas wiosłowania na spływach kajakowych.

Wspólna zabawa to również sposób na sprawdzenie, jakie stosunki panują w zespole. Szybko okazuje się wtedy, jak pracownicy radzą sobie w sytuacjach nagłych, zaskakujących lub ekstremalnych. Widać, kto w takich warunkach ujawnia naturalne skłonności organizacyjne i staje się przewodnikiem stada. \

Nie bez znaczenia pozostaje też wysoki, profesjonalny poziom organizacji spotkania integracyjnego. Hotel zlokalizowany w ciekawym miejscu stwarza większe możliwości spędzenia czasu w atrakcyjny sposób.

Hotel blisko Łodzi – na galę, bankiet i jubileusz 

Uroczysta gala firmowa, bankiet czy jubileusz organizowany w hotelu blisko takiego miasta, jakim jest Łódź, sprzyja integracji ludzi mieszkających w różnych częściach kraju. W województwie łódzkim znajdują się niezwykle malownicze zakątki, wciąż nieodkryte i nie tak oczywiste, jak w znanych kurortach. Parki krajobrazowe, klimatyczne jeziora z dostępem do molo i otaczająca je leśna przestrzeń, czekają na gości. W połączeniu z doskonałą lokalizacją i dojazdem stanowią idealne rozwiązanie dla organizatorów bankietów firmowych z Łodzi, Warszawy i innych większych ośrodków miejskich.

Gala w hotelu obejmuje przede wszystkim poczęstunek w formie eleganckiego bufetu. Doświadczony szef kuchni przygotowuje reprezentacyjne dania i nadzoruje ich wydawanie w restauracji. Całość jest połączona z serwowaniem wyszukanych koktajli i trunków. Menu powinno zachwycać od strony prezencji i sprostać wymaganiom największych smakoszy.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Oversizowe bluzki do jeansów i modnych żakietów - fasony dla rozmiaru plus size

Goście zaproszeni na galę, mający zapewniony przez organizatora nocleg w komfortowych pokojach hotelowych, mogą oddać się zabawie bez limitu czasu. To zdecydowana przewaga hotelu blisko Łodzi nad restauracją, organizującą bankiety w centrum miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *