Najlepsze depilatory – te modele przyniósł nam 2023

Czy depilacja musi kojarzyć się z bolesnym zabiegiem? Niekoniecznie. Poniżej zestawiliśmy ze sobą trzy najlepsze (naszym zdaniem) depilatory, które możemy polecić w 2023 roku. Omówiliśmy też cechy dobrego depilatora oraz napisaliśmy kilka słów o dbaniu o własną skórę.

Cechy dobrego depilatora

Aby uznać depilator za dobry, powinien on mieć poniższe cechy:

Duża liczba dysków i pęset. Im jest ich więcej, tym dokładniejsza będzie depilacja. Aby uniknąć pominiętych włosków, depilator powinien posiadać przynajmniej 40 pęsety i 32 dyski.

Duży zakres ruchu głowicy. Dzięki temu urządzenie idealnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała. Cały zabieg stanie się bardziej komfortowy, ale przede wszystkim — precyzyjny.

Dobre podświetlenie. Podczas depilacji łatwo jest pominąć włoski niewielkich rozmiarów. Możesz tego uniknąć dzięki dobremu podświetleniu, które uwidoczni przeoczone miejsca.

W zależności od Twoich preferencji, depilator może być również:

wodoodporny, jeśli preferujesz depilację pod prysznicem albo podczas kąpieli w wannie,

chłodzący, jeśli Twoja skóra jest wyjątkowo wrażliwa na ból, a wyrywanie włosków sprawia trudności.

Oczywiście to nie wszystko. Dalej mogą przydać Ci się dodatkowe nasadki, regulacja prędkości czy powłoka antypoślizgowa. Liczba wartych uwagi cech i funkcji jest jednak ogromna, dlatego przejdźmy do rankingu polecanych przez nas modeli w 2023 roku.

Polecane depilatory w 2023 roku

Poniżej znajdziesz 3 przykładowe modele depilatorów, które możemy z całego serca polecić.

Tania propozycja: Philips BRE 700/00 Series 8000

Jest to depilator tani, jednak w zupełności wystarczający. Jego głowica składa się z 32 pęset i świetnie nadaje się do miejsc wysoko wrażliwych. Znajdziesz w nim rączkę antypoślizgową oraz lampkę Opti-light. Wydepilujesz za jego pomocą wszystkie najważniejsze strefy: bikini, ciało, nogi oraz twarz. Philips BRE 700/00 może być używany zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki funkcji szybkiego ładowania będziesz mogła cieszyć się nowym depilatorem praktycznie bez przerwy. Jego cena oscyluje w okolicach 250 złotych, co czyni go najtańszym sprzętem w dzisiejszym zestawieniu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Najczęstsze błędy w makijażu - zobacz, czego unikać

depilator-philips

Wszechstronny sprzęt: Panasonic ES-EL91-S503

Ten depilator spod logo Panasonic składa się z lampki LED, podwójnych dysków oraz ruchomej głowicy. Konstrukcja jest w pełni wodoodporna. Znajdziesz tutaj aż 60 pęset na głowicy oraz funkcję dodatkową — depilację z użyciem piany. W zestawie otrzymasz 8 nasadek, w tym do miejsc intymnych oraz pielęgnacji stóp. ES-EL91-S503 posiada praktycznie same pozytywne opinie wśród użytkowniczek, a dodając do tego względnie niską cenę — okolice 380 złotych — otrzymujemy przepis na depilator idealny. Jedynym mankamentem jest dość krótki czas pracy: 30 minut. Jednak baterię naładujesz już w niespełna godzinę.

depilator-panasonic

Najlepszy depilator: Braun Silk-épil 9-890 SensoSmart

Ostatnią propozycją jest depilator firmy Braun — naszym zdaniem najlepszy depilator w dzisiejszym zestawieniu. W tym przypadku głowica posiada zaledwie 40 pęset, jednak jest to ilość jak najbardziej wystarczająca. Zastosowano tutaj lampkę Smartlight, a cały sprzęt oczywiście jest wodoodporny. Godne uwagi są też technologie MicroGrip oraz SensoSmart, dzięki którym możliwe było zainstalowanie takich udogodnienień, jak np. czujnik siły nacisku. W zestawie otrzymasz baterię, etui, szczoteczkę do czyszczenia, a nawet trymer do bikini. Ten depilator kosztuje 690 złotych, co uznajemy za adekwatną cenę. To po prostu najwyższa możliwa jakość w atrakcyjnym wydaniu.

Jaki depilator wybrać dla siebie?

Wszystko zależy od Twoich preferencji i budżetu. Jeśli depilacja nigdy nie sprawiała Ci trudności ani bólu, możesz wybrać tani sprzęt. Jeżeli jednak wyrywanie włosków jest dla Ciebie wyjątkowo nieprzyjemne — wybierz proponowanego przez nas Philipsa, Panasonica lub Brauna.

 

Pamiętaj, że nawet najlepszy sprzęt nie zwalnia Cię z dbania o własną skórę. Nadal powinnaś rozważyć kremy i preparaty na wrastające włoski po goleniu czy specjalne żele zmiękczające. Życzymy udanego (i przyjemnego) zabiegu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *