monster high

Monster High – imiona wszystkich lalek i postaci

Postacie z Monster High uczą się w Straszyceum, do którego chodzą również potwory, duchy, wilkołaki i zombie. Poznając bohaterów tej bajki, należy wiedzieć, że są oni podzieleni na poszczególne sekcje, jak Straszyciółki, uczniowie i byli Straszyceum, młodsze rodzeństwo i potworne gwiazdy. Jest ich wielu, jednak my skupimy się na głównych bohaterkach, którymi jest 8 przyjaciółek. Czy znasz ich imiona?

Monster High – poznaj wszystkie lalki!

Abbey Bominable

16-letnia córka zombie. Wysoka dziewczyna o jasnoniebieskiej skórze i białych włosach z różowymi pasemkami. Ma bardzo długie paznokcie i dwa sterczące z buzi kły. Jest bardzo upartym i dumnym potworem, przez co inni uczniowie uważają ją za zimną koleżankę bez serca. Jest bardzo wygadana, jednak nie zawsze zna się na żartach i potrafi je rozróżnić. Mimo to są to tylko pozory, ponieważ wewnątrz jest ciepła, miła, towarzyska i przyjacielska.

Poza tym potrafi kontrolować lód i mróz, podczas kichnięcia czy dotyk. Wykazuje się super siłą i zmianą temperatury otoczenia. Lubi rzeźbić w lodzie i uprawiać snowboarding.

Abbey Bominable

Clawdeen Wolf

15-letnia córka wilkołaka. Ma jasnobrązową sierść, kręcone włosy w kolorze brązu i złote oczy. Poza tym z jej buzi wystają dwa ostre kły, a jej szpony są naprawdę długie. Nie tylko lubi modę, ale prowadzi też bloga na ten temat. Pozostałe dziewczynki uważają ją za dziwna, zwłaszcza gdy zauważy pełnie lub ostre światła reflektorów. Dziewczynka jest bardzo lojalna wobec swoich przyjaciółek, bardzo pewna siebie, energiczna i dzika.

Ma super węch, księżyc na nią wpływa, może się transformować i ma wilcze zachowania. Poza tym gra w baseball, ma umiejętności charakteryzatorskie i wyczucie stylu.

Clawdeen Wolf

Cleo de Nile

5843 lata, córka mumii. Uważa się za królowa szkoły, ponieważ jest kapitanem drużyny potwornianek. Ma brązowe włosy z pasemkami i grzywką. Pod okiem na jej buzi znajduje się mały brylancik. Musi również nosić bandaże, które chronią ją przed zamianą w popiół. Nie tylko czuje się jak królowa, ale również chce być tak traktowana. Mimo że troszczy się o swoich przyjaciół, to uważają ją oni za arogancka. Dopóki nosi bandaże, jest nieśmiertelna, poza tym potrafi wydawać z siebie przeraźliwy krzyk, komunikuje się z wężami i potrafi posługiwać się amuletami. Potrafi wykonywać zwariowane akrobacje i świetnie zna się na trójkątach.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jaki tort na urodziny dziecka?

Cleo de Nile

Draculaura

1600 lat, córka Draculi. Dziewczynka o jasnoróżowych włosach związanych w dwa kucyki i grzywka. Pod okiem ma małe serduszko, a z buzi wystają dwa białe kły. Poza tym nosi buty na obcasie. Jest bardzo przyjacielska i z łatwością zawiera nowe znajomości. Niestety nie potrafi dotrzymywać tajemnic, ponieważ cechuje ją gadulstwo. Jest bardzo emocjonalna, czasem niezdarna i naiwna. Ma najwięcej chłopaków, co oznacza, że jest typowa flirciara. Jest nie tylko długowieczna, ale ma też wampirze zdolności, jak przemiana w nietoperza. Poza tym nie posiada odbicie w lustrze, jak każdy wampir i jest bardzo wrażliwa na słońce, którego unika.

Jej pasja to dziennikarstwo i pisanie, poza tym ma spory talent aktorski.

Draculaura

Frankie Stein

15 dni, córka Frankensteina. Jej skora ma miętowy odcień, a w jej żyłach płynie krew. Jej nogi, ręce i głowa przyczepione są szwami, które się luzują. Na jej szyi znajdują się dwie śruby, które służą do ładowania baterii. Jej oczy mają dwa różne kolory, a włosy są białe i mają czarne pasemka. Grzywka jest zaczesana do tyłu i spięta spinką. Frankie jest miła i koleżeńska, jednak również nieco niezdarna. Szybko popada w ekscytacje, zwłaszcza gdy poznaje nowe rzeczy. Jej umiejętności to elektrkineza, separacja ciała i chronokineza.

Powołuje martwą naturę do życia, lubi szyć i zna magiczne sztuczki.

Frankie Stein

Ari Hauntington

15 lat, córka duchów. Ma półprzeźroczystą skórę i długie, falowane, różowe włosy. Z racji, że jest córką duchów, potrafi przenikać przez ściany, lewitować, materializować się i jest nieśmiertelna.  Jest prawdziwa artystka, popową piosenkarką. Poza tym bardzo lubi ploteczki, jest przyjazna i towarzyska.

Ari Hauntington

Ghoulia Yelps

16 lat, córka Zombie. Nie tylko często staje w niewygodnych pozycjach, ale również się garbi. Jest wolniejsza niż inni uczniowie z jej szkoły i nosi okulary w rogowych oprawkach. Poza tym ma jasnoniebieskie pofalowane włosy, szarą skórę i krystaliczne oczy. Lubi naukę i chętnie czyta książki, uważana jest za najmądrzejszego upiora z całej szkoły. Często się stresuje i wydaje się być nieśmiała. Jak każdy Zombie, Ghoulia również ma problemy z mimiką i poruszaniem się, jednak jest nieśmiertelna. Jeśli chodzi o jej umiejętności, to jest to tworzenie chemikaliów, pisanie programów komputerowych oraz jazda na skuterze.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Badania prenatalne - szansa na poznanie zdrowia nienarodzonego maluszka

Ghoulia Yelps

Lagoona Blue

15 lat, córka potwora morskiego. Jej ciało pokryte jest łuskami i blond włosy. Z każdej jej kończyny wystają płetwy, oczy są zielone, a na twarzy ma piegi. Jest bardzo wyluzowaną dziewczynką, jednak równocześnie podatną na silne emocje. Wykazuje ją wyrozumiałość, spokój i opanowanie. Nie lubi zanieczyszczeń, które pojawiają się w oceanach, dlatego też jest zawziętym ekologiem. Potrafi chodzić po lądzie, ale również oddychać pod wodą i komunikować się ze zwierzętami. Jako potwór wodny świetnie pływa.

Lagoona Blue

Inni bohaterowie Monster High

Nazwy Monster High bywają trudne do zapamiętania, a z racji, że jest ich naprawdę wiele, nie zawsze je pamiętamy. Oprócz głównych lalek w odcinkach możemy poznać również wiele innych: 44 uczniów, 20 innych uczniów, 4 byłych uczniów, 4 rodzeństwa oraz 4 potworne gwiazdy.

Wszystkie imiona Zombie High powiązane są z pochodzeniem jak Wolf córka wilkołaka, Blue – córka potwora morskiego czy Nile – córka mumii.

Agata Konarska

Zastępczyni redaktorki naczelnej oraz redaktorka działu "Dziecko" oraz "Ciąża"

Zobacz wszystkie posty Agata Konarska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *