seksowna kobieta

Jak zacząć być seksowną? Oto kilka rad!

Każda dziewczyna chce wyglądać kobieco i sexy. Pytanie, jak to zrobić, by nie zostać odebraną jak zbyt wyzywającą? Zastanawiamy się, co decyduje o tym, że wglądamy jak seksowna kobieta. Przedstawiamy Wam 35 porad, dzięki, którym dowiecie się jak być seksowną.

Seksowna kobieta – czyli jaka?

Nie do końca wiemy, jak powinna wyglądać seksowna kobiet. Wielu osobom kojarzy się ona z krótką sukienkę, nieziemsko wysokimi szpilkami, włosami po pas i czerwonymi ustami. Nie mniejsza ilość osób uważa jednak, że taki kobiecy obraz jest zbyt wyzywający i nie przystoi damie. Jak się okazuje dziewczyna zadbana, schludna wpisuje się w normy seksownej. Nie tylko wygląd ma wpływ na to, by kobieta była ideałem. Jak być seksowną? Duże znaczenie ma także charakter i zachowanie pani.

Jak się okazuje, przeprowadzone badania wykazały, że panowie uważają, że seksowna kobieta to taka, która zna swoja wartość, jest niezależna i posiada nutkę tajemniczości.

seksowna dziewczyna

Chcesz być seksowna? Oto aż 35 porad!

Seksowna kobieta nie zawsze zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie jej zachowanie sprawia, że mężczyźni są nią tak bardzo zainteresowani. Wydaje im się, że z seksapilem jest im nie po drodze, być może uważają się za mało urodziwe. Jednak to nie wygląd a zachowanie sprawia, że dziewczyna jest dla mężczyzny seksowna. Jak być seksowną? Zapoznaj się z 35 poradami na ten temat:

1. Inteligencja

Dla wielu mężczyzn seksowna kobieta to taka, która ma dużą wiedzę na wszelkiego rodzaju tematy. Takie cechy charakteru jak inteligencja i błyskotliwość sprawiają, że panowie bardzo chętnie spędzają z nimi czas.

2. Poczucie humoru

Uśmiechnięta, radosna z pozytywnym podejściem do życia — tak właśnie jest określana seksowna kobieta. Jeśli dodatkowo posiada duży dystans do siebie i potrafi żartować na różne tematy, to jest ona prawdziwym ideałem!

3. Szpilki

Nie tylko charakter, ale również poszczególne elementy garderoby sprawiają, że panowie uważają panie za sexy. Jednym z nich są szpilki, w których kobiety poruszają się z prawdziwą gracją, co działa na panów!

4. Dotyk

Zwłaszcza ten niewinny, przypadkowy, muśniecie. Każdy ten gest zadziała na każdego mężczyznę i na pewno da mu do zrozumienia, że nie jest on nam obojętny.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Kolor włosów do cery naczynkowej - jaki wybrać?

5. Zapach

Jest to jeden z czynników, który bardzo skutecznie działa na mężczyzn. Gdy kobieta używa perfum, to dla faceta może być to jej znak rozpoznawczy, który są w stanie rozpoznać nawet w tłumie. Odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa sprawia, że kobieta staje się jeszcze bardziej seksowna!

6. Uśmiech

Seksowna kobieta potrafi posłać mężczyźnie uwodzicielski uśmiech. Jest to znak dla mężczyzny, że jesteś nim zainteresowana i cieszysz się na jego widok. Gdy często się uśmiechasz, dajesz mu do zrozumienia, że lubisz spędzać z nim czas. Jest to naprawdę sexy!

7. Zainteresowania

Jak być seksowną? Pokaż facetowi, że posiadasz zainteresowania. Będzie miał on pewność, że jesteś ciekawa świata, nowych rzeczy i masz cel w życiu. Panowie uważają, że jest to bardzo seksowne!

8. Tajemniczość

Jedną z cech seksownej kobiety jest tajemniczość, którą wykazuje podczas spojrzeń i rozmowy. Panowie są zdobywcami, dlatego doceniają kobiety, które nie mówią za wiele, pozostawiając im otwarte pole do domysłów, niedomówień i ciekawości.

9. Flirtowanie

Seksowna kobieta to taka, która umiejętnie flirtuje z partnerem. Flirt w połączeniu z tajemniczością i poczuciem humoru sprawią, że facet oszaleje na twoim punkcie. Dodatkowo możesz wykorzystać do tego sprawdzone gesty jak, zakręcanie włosów na palec lub przegryzanie wargi.

10. Wysoka samoocena

Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości sprawiają, że jesteś odbierana jako kobieta zdecydowana i dążąca do celu. Dla mężczyzn taka cecha charakteru jest bardzo seksowna!

11. Podteksty

Seksowna kobieta potrafi połączyć flirt z podtekstami. Drobne niedopowiedzenia sprawiają, że męska wyobraźnia zaczyna działać.

12. Szczerość

Szczerość jest bardzo pożądaną cechą nie tylko u kobiety, ale również mężczyzny. Jeśli się nią wykażesz, to oznacza, że twój parter będzie mógł ci w 100% zaufać. Czynnik ten sprawia, że stajesz się bardzo seksowna!

13. Odwaga

Jest to cecha charakteru, która jest bardzo doceniana przez mężczyzn. Odwaga wiąże się również z pewnością siebie oraz radzeniem sobie z przeszkodami w życiu codziennym. Żadne wyzwania nie są dla ciebie straszne? To jest sexy!

14. Spontaniczność

Gdy nie zastanawiasz się zbyt długo przed podjęciem decyzji i żyjesz chwilą, to dla mężczyzn jesteś najbardziej seksowną istotą na ziemi. Faceci są dużymi dziećmi, którzy chcą żyć z dnia na dzień. Szaleństwo i dobra zabawa to to, co lubią!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Zadbaj o wysokopory latem - 5 cennych wskazówek

15. Ambicja

Jak być seksowną? Wykaż się ambicją! Jeśli masz plan na życie oraz marzenia i każdego dnia dążysz do ich spełnienia. Panowie na pewno to docenią i co ważniejsze, będą cię w tym wspierać.

seksowna pani

16. Bądź miła

Gdy jesteś miła dla ludzi wokół, na pewno zostanie to zauważone. Seksowna kobieta to taka, która wykazuje się ogromnym szacunkiem dla ludzi, nie tylko rodziny i przyjaciół, ale również nieznajomych. Jeśli dodatkowo będziesz pomagała potrzebującym, to facet na pewno będzie uważał cię za anioła.

17. Podkreślone atuty

Za pomocą odpowiedniego makijażu i dobranej stylizacji możesz wyeksponować wszystkie swoje atuty, które sprawią, że będziesz wyglądała bardziej sexy.

18. Błysk w oku

Czym jest błysk w oku? To połączenie charyzmy, autentyczności i pewności siebie. Jeśli czujesz się dobrze sama ze sobą, to dla wszystkich wokół będziesz seksowna.

19. Postawa ciała

Wielu specjalistów uważa, że wyprostowane plecy i podniesiona głowa u kobiety, sprawiają, że jest ona bardzo sexy. Dlaczego? Ponieważ oznacza to, że jest ona pewna siebie, a to najbardziej pożądana cecha u pań.

20. Sposób poruszania się

Oczywiste jest, że każdy mężczyzna jest wzrokowcem. Oznacza to, że przykładają dużą uwagę do tego, w jaki sposób porusza się kobieta. Zwracaj uwagę nie tylko, w jaki sposób chodzisz, ale również siadasz czy gestykulujesz. Kobieta z gracją to seksowna kobieta!

21. Bądź sobą!

Nigdy nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Za wszelką cenę bądź sobą. Pewność siebie i wysoka samoocena jest numerem jeden, jeśli chodzi o seksapil kobiety!

22. Naturalność

Kobieca naturalność od zawsze jest bardzo ważna, jeśli chodzi o to, co sprawia, że kobieta jest seksowna. Delikatny makijaż, stonowana stylizacja, wszystko to sprawia, że dziewczyna odbierana jest jako spokojna.

23. Luźne zachowanie

Faceci uważają, że seksowna kobieta to taka, która w luźny sposób potrafi zachowywać się w towarzystwie mężczyzn. Dystans do siebie i poczucie humoru, będzie strzałem w dziesiątkę!

24. Niezależność

Jak być seksowną? Bądź niezależna! Jeśli nie będziesz potrzebowała stałej uwagi swojego partnera i dasz mu trochę przestrzeni i czasu na jego życie prywatne, to na pewno to doceni.

25. Włosy

Włosy to kolejny element, który sprawia, że dziewczyna jest sexy. Zadbane kosmyki, odpowiedni kolor i cięcie. Dopilnuj, aby były one zawsze czyste i uczesane.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jaki zestaw do manicure wybrać, aby być samowystarczalną w stylizacji paznokci?

26. Kobiece, mocne strony

Każdy człowiek ma swoje mocne strony. Jeśli natomiast kobieta jest ich świadoma i dodatkowo potrafi je wykorzystać, to staje się ona jeszcze bardziej seksowna.

27. Usta

Podkreślone usta, czy to pomadką, czy też błyszczykiem, zawsze przyciągają uwagę mężczyzn. Uważają oni, że podkreślone wargi są najbardziej seksownym elementem kobiecej urody.

28. Głos

Każda kobieta za pomocą swojego głosu potrafi skusić faceta. Ciepła i spokojna barwa głosu jest dla mężczyzny bardzo seksowna. Staraj się mówić ciszej, wyraźniej, tak by parter rozumiał, co do niego mówisz. Nigdy bez powodu nie podnoś głosu. Staraj się również unikać „mielenia jęzorem”, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na dany temat.

29. Nastawienie

Pozytywne nastawienie do życia jest bardzo pociągające. Mężczyźni uważają, że seksowna kobieta jest optymistką i potrafi poprawić nastrój w ciężkich chwilach.

30. Szacunek

Szacunek wobec innych bardzo się ceni. Gdy kobieta potrafi go okazywać również osobom nieznajomym, to w oczach faceta staje się seksowna i pociągająca.

seksowna kobieta w stroju kapielowym

31. Zaakceptuj siebie

Jeśli zaakceptujesz samą siebie, to na pewno staniesz się bardziej pewna siebie, co sprawia, że każdy mężczyzna zwróci na ciebie uwagę.

32. Nie narzekaj!

Żaden facet nie lubi ciągle narzekającej kobiety. Jest to dla nich prawdziwe utrapienie. Seksowna kobieta ich zdaniem potrafi cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy! Unikaj strzelania fochów

33. Ciało

Zadbane ciało to oznaka seksapilu. Uprawianie jakiegokolwiek sportu sprawia, że czujesz się bardziej pewna siebie, twoja wartość i samoocena wzrasta, co przekłada się na twoje zachowanie. Jest to bardzo seksowne podejście dla mężczyzny.

34. Otoczenie

Na to, jaka jesteś, ma wpływ twoje otoczenie i ludzie, z którymi spędzasz czas. Panowie bardzo zwracają uwagę na twoich znajomych i rodzinę, by móc cię lepiej poznać.

35. Wrażliwość

Wielu panów uważa, że najbardziej seksowna kobieta to taka, która wykazuje się wysoką wrażliwością. Nie oznacza to jednak, że powinna ona płakać na każdym kroku.

Katarzyna Grochowska

Seksuolożka oraz redaktorka działu "Seks" i "Związki".

View all posts by Katarzyna Grochowska →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *