przeprowadzka firmy

Bezpieczne i komfortowe przeprowadzki biur z Fortis

Twoja firma się rozrasta i obecne miejsce nie jest już dla Ciebie wystarczające? Znalazłeś odpowiadający Ci lokal i przed Tobą wizja przeprowadzki? Przewiezienie dobytku firmy niejednokrotnie jest trudniejsze niż przeprowadzka mieszkania. W zależności od tego, jakim towarem dysponujesz – może być on mniej lub bardziej podatny na zniszczenia, mało lub wysokogabarytowy oraz mniej lub bardziej wartościowy.

Przeprowadzka firmy bez względu na to, czy dotyczy relokacji do większego czy mniejszego lokalu musi być odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona. Przewożenie wszystkich rzeczy na własną rękę może być ryzykowne. Zarówno z uwagi na duże ryzyko zniszczenia towaru lub innych transportowanych przedmiotów, jak również z uwagi na oszczędność swojego czasu i energii warto skorzystać z pomocy firmy przeprowadzkowej Fortis.

Przeprowadzka biura, urzędu, magazynu, aptek … Sprawdź ofertę Fortis

Fortis jest firmą przeprowadzkową z siedzibą w Łodzi przy ulicy Okopowej 70/106, która chętnie podejmuje się lokalnych zleceń, ale z wielką przyjemnością pomaga również w bardziej odległych przeprowadzkach. Fortis pomoże Ci w relokacji Twojego biura, magazynu, a także urzędu, biblioteki, archiwum, apteki czy gabinetu lekarskiego. Aby poznać szczegóły przeprowadzek biur i firm z Fortis zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki/firmy-i-biura.

Z Fortis z łatwością zrealizujesz usługi przeprowadzkowe polegające na zniesieniu, zabezpieczeniu, transporcie oraz wniesieniu Twojego mienia. Fortis oferuje również kompleksowe usługi relacyjne, obejmujące indywidualnie wybrane usługi dodatkowe, takie jak pakowanie, wypakowywanie, montaż i demontaż mebli, inwentaryzacja dokumentów firmowych, dodatkowe zabezpieczenie folią bąbelkową/folią stretch, załadunek oraz rozładunek w większej ilości miejsc, jak również utylizację niepotrzebnego wyposażenia biurowego czy mebli.

Aby dowiedzieć się jaka jest cena przeprowadzenia Twojej relokacji z Fortis zachęcam do kontaktu z przedstawicielem firmy, który po indywidualnej konsultacji wyceni usługę. Każda przeprowadzka jest inna – jedna ma więcej, a druga mniej rzeczy do transportu, w jednej dystans do pokonania jest niewielki, a druga relokacja wiąże się z setkami kilometrów – z tego względu nie ma jednego cennika, który mógłby obowiązywać do każdej przeprowadzki.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Dobry wózek dla dziecka, czyli jaki?

Przeprowadzki dla firm czy przeprowadzki mieszkań? Fortis pomoże w obu przypadkach!

W razie potrzeby, np. kiedy nowy lokal nie jest jeszcze odpowiednio przygotowany, a występuje konieczność opuszczenia starej siedziby firmy, można przez ten czas przechować swoje mienie w magazynach Fortis. Odpowiednio przygotowane pomieszczenia magazynowe, w których panuje optymalna temperatura oraz wilgotność powietrza czekają na Ciebie! Sprawdź ofertę Fortis na ich stronie internetowej, skorzystaj z darmowej wyceny i ciesz się wygodną, komfortową, ale przede wszystkim bezpieczną przeprowadzką zarówno swojej firmy, jak również mieszkania! Fortis oferuje kompleksowe usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *