magazyny

Magazyn do wynajęcia w Warszawie – poznaj bliżej usługę self storage

Przechowywanie rzeczy sezonowych bywa często kłopotliwe. Trzymanie roweru zimą w mieszkaniu lub nart czy snowboardu latem dla wielu osób jest nie tylko problematyczne, ale również obniżające poziom komfortu, w szczególności we wnętrzach o niewielkim metrażu. Magazynowanie takich przedmiotów w piwnicach, garażach czy w tradycyjnych komórkach, poprzez panujące tam niesprzyjające warunki do przechowywania, również nie jest dobrym pomysłem. Chłód i wysoka wilgotność może negatywnie wpłynąć na kondycję przechowywanych przedmiotów w następnym sezonie. Znacznie bezpieczniejszą alternatywą dla piwnicy, tradycyjnej komórki czy garażu jest magazyn samoobsługowy w Less Mess Storage.

Magazyny na wynajem w Warszawie

Less Mess Storage posiada swoje oddziały w 6 miastach w Polsce oraz w czeskiej Pradze. W samej stolicy – w Warszawie – znajdują się cztery obiekty firmy. Jeden z nich znajduje się na Warszawskim Bemowie przy ulicy Batalionów Chłopskich 114 B i to właśnie na nim skupimy się w tym artykule.

Jest to oddział, który uzyskał jako lider w branży nagrodę FEDESSA. Dodatkowym zaszczytem jest fakt, iż Less Mess Storage uzyskało ten tytułu jako pierwsza firma w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kolejnym atutem oddziału Less Mess Storage na Bemowie jest bezproblemowy, wygodny dojazd. Obiekt znajduje się przy trasie S8. Dzięki temu można łatwo dojechać do niego nawet w godzinach, gdzie ruch uliczny jest najbardziej nasilony. Dodatkowo na miejscu można bezpłatnie i swobodnie zaparkować dzięki dużemu parkingowi.

Oddział Less Mess Storage na warszawskim Bemowie znajduje się na ogrodzonym terenie zlokalizowanym w rozwijającej się okolicy w sąsiedztwie nowych osiedli. Jest to pierwszy oddział Less Mess Storage z panelami fotowoltaicznymi oraz jedyny w Warszawie posiadający garaże. Aby dowiedzieć się więcej na temat self storage zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://www.lessmess.storage/warszawa-bemowo/. Po wybraniu wielkości pomieszczenia magazynowego, okresu najmu i wybranej formy (budget, standard, premium) bez trudu sprawdzisz cenę najmu danego pomieszczenia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Jakie są najmodniejsze kolory i wzory bielizny na sezon?

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Warszawie – wybierz rozmiar i czas najmu

Jeżeli nie wiesz jak duża przestrzeń magazynowa będzie Ci potrzebna, możesz skorzystać z pomocy pracownika Less Mess Storage, który na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji zaproponuje Ci najbardziej optymalny metraż. W zależności od potrzeb umowę możesz zawrzeć na okres tygodnia, miesiąca lub czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.

Less Mess Storage doskonale sprawdzi się nie tylko w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej, ale również dla Klientów Biznesowych, którzy z powodzeniem mogą przechować tam swój towar, bez obaw o jego zniszczenie oraz bezpieczeństwo. Wynajem magazynu w Less Mess Storage nie należy utożsamiać z tradycyjnie kojarzącymi się magazynami. Każde pomieszczenie w Less Mess Storage jest oddzielnie zamykane, dostępu strzegą nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *