kobieta siedzi na kanapie

Jakie są najmodniejsze kolory i wzory bielizny na sezon?

Każdego roku następują zmiany w trendach, dotyczących kolorów i wzorów bielizny. Moda nie zmienia się jednak bardzo dynamicznie, ponieważ bielizna jest tym elementem garderoby, który jest dosyć uniwersalny. Jakie wzory i kolory bielizny wybrać w nadchodzącym sezonie?

Najmodniejsza bielizna damska w 2023 roku

Bielizna damska powinna być przede wszystkim wygodna i komfortowa, a także wykonana z najwyższej jakości materiałów, najlepiej naturalnych. Wiele kobiet nie zapomina jednak o tym, że szczególne znaczenie ma wygląd bielizny, jej atrakcyjność i dopasowanie do najnowszych trendów. 

Bielizna koronkowa wciąż jest modna

Koronkowa bielizna jest niezwykle modna od wielu sezonów i można nawet uznać, że na pewno będzie wciąż ważnym trendem w kolejnych latach. W poprzednim roku koronkową bieliznę zaprezentował między innymi Tom Ford, jednak ten trend jest obecny również w salonach z bielizną damską i sklepach internetowych. W końcu koronkowa bielizna jest niezwykle zmysłowa, pociągająca i atrakcyjna, a także przyciągająca uwagę. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że koronkowe majtki i staniki nie powinny być noszone codziennie, ze względu na to, że zwykle taka bielizna jest wykonana ze sztucznych materiałów. Lepiej wybrać modele bawełniane, zapewniające komfort i wygodę, a także zdrowie miejscom intymnym. 

Kolorowy zawrót głowy

W tym sezonie na pierwszy plan wysuwa się bielizna kolorowa, a więc w takich barwach jak czerwień, fiolet, róż, zieleń, błękit. Klasyczne i standardowe kolory takie jak czerń i biel nie odchodzą oczywiście w niepamięć, jednak nie będą już aż tak popularne. Ten trend nie wyklucza również ciekawych printów, a więc bielizny wzorzystej, pełnej energii i zróżnicowanych barw. Nadruki pasków, kwiatów, groszków i zwierzęce wzory również będą królowały w sklepach z bielizną. 

KONIECZNIE PRZECZYTAJ  Perfumy damskie, jakie wybrać?

Wpływy lat 2000

Już od dwóch lat na wybiegach mody widoczne są wpływy lat 2000, a więc mody Y2K. Co prawda noszenie stringów w taki sposób, aby wystawały ponad spodnie, nie będzie już aż tak modne jak w tamtych czasach, jednak popularne będą takie stylizacje, w których bielizna jest widoczna spod prześwitujących sukienek. Takie kreacje były już widywane na wielu galach, a także pokazach mody, a czasami również na ulicach wielkich miast. W tym sezonie popularne będą stringi z wąskimi paseczkami, a także koronkowe elementy bielizny, które będą zwracały uwagę. 

Gdzie kupić bieliznę damską?

Chcesz kupić wysokiej jakości bieliznę damską, która spełni twoje potrzeby, a jednocześnie będzie wygodna i komfortowa? Sprawdź koniecznie sklep z bielizną damską AVA Lingerie. Marka AVA Lingerie powstała w Polsce w 1998 roku i od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Obecnie zakupy dostępne są również przez stronę internetową. Misją marki jest stworzenie bielizny dopasowanej do zróżnicowanych potrzeb klientek, a także poszerzanie rozmiarówki tak, aby wpasować się w różne grupy osób. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *